پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

پزشکی دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ۹۸

پزشکی ، دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ۹۸

 • ثبت نام بدون کنکور پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی بدون کنکور ، شهریه رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ، زمان ثبت نام پزشکی ، دندانپزشکی ، پیراپزشکی بدون کنکور ۹۸
 • لیست رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور و لیست دانشگاه های بدون کنکور داخل و خارج کشور، قانون جدید تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور 
 • ثبت نام بدون کنکور پردیس کیش دانشگاه تهران و شریف و کاردانی رشته های علوم پزشکی، شرایط ثبت نام پزشکی ، پیراپزشکی ، دندانپزشکی بدون کنکور
 • معرفی رشته های اعلام شده بدون کنکور کاردانی علوم پزشکی و پردیس کیش دانشگاه های تهران و شریف
برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور پزشکی، دندانپزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

پزشکی بدون کنکور راست است یا دروغ؟

سوالی که این روزها ذهن علاقه مندان به ادامه تحصیل را به خود مشغول می کند اینست که آیا بدون کنکور می توان در رشته های پزشکی و پیراپزشکی (دندانپزشکی) ادامه تحصیل داد؟ چه دانشگاه هایی بدون کنکور پذیرش می نمایند؟ آیا دانشگاه های آزاد، پردیس های بین الملل مثل پردیس کیش، پردیس تهران و سایر پردیس ها بدون کنکور پذیرش می نمایند؟

طی سالهای گذشته و در کنکور سراسری شاهد پذیرش بدون آزمون داوطلبان در دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور بودیم ، اما با مواجهه ی افزایش تقاضا از سوی داوطلبان در رشته های پیراپزشکی، به جهت بازار کار مناسب و فرصت های شغلی متنوع در سال های اخیر ، دوره ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی هم  آغاز گردید. به طوری که دانشگاه هایی چون دانشگاه علوم پزشکی در مقطع کاردانی و برخی از رشته های دانشگاه تهران شعبه پردیس کیش و دانشگاه صنعتی شریف نیز آمادگی خود را جهت پذیرش داوطلب در رشته های بدون کنکور ، اعلام نموده اند. اما با توجه به قوانین جدید، پذیرش بدون کنکور در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی تابع شرایطی است که پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از آن ها حتما با مشاوران متخصص تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

شهریه پزشکی ، دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ۹۸:

به نظر می رسد وقتی که عنوان «بدون کنکور» مطرح می شود ، اولین چیزی که ذهن داوطلبان را به خود مشغول می سازد ، «شهریه» است. از آنجایی که هزینه تحصیل و شهریه ، از جمله مهم ترین عوامل انتخاب رشته و دانشگاه است ، اگر قصد ادامه تحصیل در رشته های پزشکی ، داروسازی ، دندانپزشکی و پیراپزشکی را دارید ، آگاهی از شهریه این رشته های از طریق پذیرش بدون کنکور ،  بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شهریه رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، پیراپزشکی و داروسازی بدون کنکور در انواع مختلف دانشگاه هایی که از طریق سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند ، متفاوت است، پیشنهاد می کنیم که به منظور آگاهی از شهریه دقیق با مشاورین متخصص خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی از شهریه رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام پزشکی ، دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ۹۸ :

با توجه به اینکه رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی هم بازار کار و هم وجهه اجتماعی بسیار خوبی دارند ، از رشته های بسیار پر طرفدار هستند . اما از آنجایی که جنگیدن با غول کنکور برای قبول شدن در رشته های دندانپزشکی ، پزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی ، سخت است، امکان پذیرش در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی ، پیراپزشکی و داروسازی بدون کنکور ، همان شانسی است که یکبار در خانه هر کس را می زند.

از آنجایی که دانشگاه های مختلفی اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مذکور می کنند ، زمان ثبت نام رشته های پزشکی دندانپزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی بدون کنکور متفاوت است. از این رو پیشنهاد می کنیم که اگر تصمیم خود را مبنی بر ثبت نام در رشته های پیراپزشکی و یا دندانپزشکی بدون کنکور گرفته اید ، به منظور آگاهی از زمان ثبت نام با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید. به این نکته دقت داشته باشید که فراموشی بازه ی زمانی تعیین شده توسط دانشگاه ها به منظور ثبت نام ، موجب می شود که یک سال از اهدافتان دور شوید.

برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام رشته های پزشکی ، داروسازی ، دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت نام پزشکی ، داروسازی ، پیراپزشکی و دندان پزشکی بدون کنکور :

روند ثبت نام در دانشگاه ها بدون کنکور، با روند ثبت نام از طریق کنکور، اندکی متفاوت است. از آنجایی که بازه های زمانی متفاوتی برای ثبت نام بدون کنکور، توسط واحدهای دانشگاهی تعیین می شود، نحوه ثبت نام نیز متفاوت خواهد بود. از این رو پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از نحوه ثبت نام رشته های پزشکی ، داروسازی، دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام بدون کنکور در رشته های پیراپزشکی ، پزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما آن را با مشاورین مرکز در میان بگذارید.

شهرهایی که در رشته های پزشکی ، پیراپزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی ، بدون کنکور دانشجو می پذیرند :

اگر تصمیم خود را گرفته اید که در یکی از رشته های پزشکی، داروسازی، پیراپزشکی و دندانپزشکی به ادامه تحصیل بپردازید ، در اولین قدم باید از دانشگاه هایی که در رشته های پیراپزشکی، دندانپزشکی ، پزشکی و داروسازی بدون کنکور پذیرش دارند، اطلاع داشته باشید. در واقع مهم است که بدانید دانشگاهی که مد نظرتان است، اگر در رشته به عنوان مثال دندانپزشکی از طریق کنکور دانشجو می پذیرد ، آیا بدون کنکور نیز اقدام به پذیرش دانشجو می نماید؟ آگاهی از شهر هایی که در رشته های پیراپزشکی، دندانپزشکی ، پزشکی و داروسازی دانشجو می پذیرند هم بسیار حائز اهمیت است.

در واقع تصور بسیاری از داوطلبان این است که تمامی دانشگاه هایی که از طریق کنکور دانشجو می پذیرند، از طریق بدون کنکور هم دانشجو جذب می نمایند. اما باید به این نکته دقت کنید که این موضوع به هیچ وجه صادق نیست. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شهرهایی که در رشته های پزشکی ، داروسازی ، پیراپزشکی و دندانپزشکی ، بدون کنکور و تنها بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند ، حتما با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید. مشاوران حرفه ای خانه مشاوره به شما این امکان را می دهند که در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات جامعی در زمینه رشته های پزشکی ، داروسازی ، پیراپزشکی و دندانپزشکی بدون کنکور و هر آنچه که درباره ی آن سوال دارید ، کسب نمایید.

نمی دانید که کدام دانشگاه در رشته پزشکی ، داروسازی ، دندانپزشکی و یا پیراپزشکی بدون کنکور دانشجو می پذیرد ؟ با مشاورین متخصص مرکز تماس بگیرید.

لیست دانشگاه هایی که در رشته های پزشکی ، داروسازی ، پیرا پزشکی و دندانپزشکی بدون کنکور دانشجو می پذیرند:

آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کنند، بسیار حائز اهمیت است. پس اگر قصد ادامه تحصیل بدون کنکور در رشته های پزشکی ، داروسازی ، پیراپزشکی و دندانپزشکی را دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما با مشاورین حرفه ای خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

جهت آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور در رشته های پزشکی ، داروسازی ، پیراپزشکی و دندانپزشکی دانشجو می پذیرند ، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

ثبت نام پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و داروسازی در دانشگاه های پردیس خودگردان

در چند سال اخیر پذیرش و ثبت نام پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی در دانشگاه های پردیس و خودگردان صورت گرفته است و کسانی که متقاضی تحصیل در این دانشگاه ها هستند، می بایست شرایط عمومی و اختصاصی را دارا باشند. دانشگاه های پردیس و خودگردان به نسبت دیگر دانشگاه ها در رشته های پزشکی، دندان پزشکی ، داروسازی و  پیراپزشکی شرایط و شهریه تحصیلی مطلوب تری دارند و بنابراین برای تحصیل در این رشته ها، متقاضیان قابل توجهی وجود دارد و اعتبار مدرک دانشگاه های پردیس و خودگردان در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی با دیگر دانشگاه های برتر کشور برابر است. اما آیا در سال جاری و مطابق با قوانین جدید باز هم امکان ادامه تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و داروسازی در دانشگاه های پردیس خودگردان وجود دارد؟ پیشنهاد می کنیم حتما در این زمینه با مشاورین باتجربه تحصیلی خانه مشاوره مشورت کنید.

برای ثبت نام پزشکی، دندانپزشکی ، داروسازی و  پیراپزشکی در دانشگاه های پردیس و خودگردان با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

قانون جدید تحصیل پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و داروسازی بدون کنکور:

با توجه به اینکه قوانین مرتبط با ادامه تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و داروسازی بدون کنکور، در سال جاری تغییر یافته است، پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و داروسازی با مشاوران باتجربه خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از قوانین جدید تحصیل پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و داروسازی بدون کنکور با مشاوران حرفه ای تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

تحصیل رشته پزشکی، دندانپزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی در خارج از کشور و مزایا و معایب آن:

تحصیل رشته پزشکی، دندانپزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی در خارج از کشور مزایا و معایب خاص خود را دارد. از مزایای آن می توان به به فراهم شدن فرصت های آموزشی و علمی برتر و به طبع آن فراهم شدن فرصت های شغلی و درآمد بالا اشاره کرد. همچنین بدون دغدغه کنکور می توانید در دانشگاه مورد نظر خود تحصیل نمایید.

اعتبار مدرک در صورتی که از دانشگاه های معتبر خارجی دریافت شده باشد، در داخل کشور بالاست. معایب هم دوری از خانواده و تحصیل به زبان خارجی است که با توجه به مزایای آن چندان به چشم نمی آیند. پیشنهاد می کنیم فرصت های تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی خارج از کشور را از دست ندهید.

برای اطلاع از شرایط و نحوه پذیرش در رشته های پزشکی، داروسازی ، دندانپزشکی و پیراپزشکی خارج از کشور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

سؤالات متداول بدون کنکور پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی:

 • آیا ثبت نام بدون کنکور پزشکی، دندان پزشکی ، داروسازی پیراپزشکی امکان پذیر است؟
 • شرایط ثبت نام بدون کنکور پزشکی، دندان پزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی چیست؟
 • نحوه ثبت نام بدون کنکور پزشکی، دندان پزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی چگونه است؟
 • مدارک مورد نیاز بدون کنکور پزشکی، دندان پزشکی ، داروسازی پیراپزشکی چیست؟
 • قانون جدید تحصیل بدون کنکور رشته های پزشکی و پیراپزشکی چیست؟
 • آیا پردیس های خودگردان مطابق قوانین جدید اقدام به پذیرش بدون کنکور می کنند؟

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور پزشکی، دندانپزشکی ، داروسازی و پیراپزشکی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید
خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:
 • ثبت نام بدون کنکور پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی بدون کنکور ، شهریه رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ، زمان ثبت نام پزشکی ، دندانپزشکی ، پیراپزشکی بدون کنکور ۹۸
 • لیست رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور و لیست دانشگاه های بدون کنکور داخل و خارج کشور، قانون جدید تحصیل پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور 
 • ثبت نام بدون کنکور پردیس کیش دانشگاه تهران و شریف و کاردانی رشته های علوم پزشکی، شرایط ثبت نام پزشکی ، پیراپزشکی ، دندانپزشکی بدون کنکور
 • معرفی رشته های اعلام شده بدون کنکور کاردانی علوم پزشکی و پردیس کیش دانشگاه های تهران و شریف
شاید شما دوست داشته باشید: