خانه مشاوره ایرانیان

پروژه کسری خدمت

پروژه کسری خدمت

  • پروژه کسری خدمت، پروژه ی کسری خدمت سربازی بنیاد نخبگان، پروژه کسری خدمت سربازی
  • شرایط پروژه کسری خدمت، شرایط پروژه کسری خدمت سربازی
  • مراحل پروژه کسری خدمت، مراحل پروژه کسری خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول پروژه ی کسری خدمت و اخبار مرتبط با آن و اخبار جدید نظام وظیفه

شرایط پروژه کسری خدمت

مشمولان خدمت سربازی که مقطع تحصیلی آنان کارشناسی و بالاتر باشد، می توانند جهت پروژه ی کسری خدمت اقدام نمایند. دو ارگان، پروژه های کسری خدمت ارائه می دهند که یکی بنیاد نخبگان ملی کشور و دیگری بنیاد نخبگان نیروهای مسلح. مدت زمان پروژه کسری خدمت سربازی بین ۲ ماه تا ۱۹ ماه می باشد که با توجه به پروژه ی شما و نحوه ی دفاع شما، کسری خدمت تعلق می گیرد.

مشمولان خدمت سربازی باید توجه داشته باشند که تنها ۲ پروژه کسری خدمت را می توانند دریافت نمایند. شما در هر دانشگاهی با هر معدلی که هستید، حتی اگر دانشجوی کارشناسی ارشد باشید، می توانید به ارگان های دهنده ی کسری خدمت سربازی مراجعه نمائید و پروژه ی کسری خدمت دریافت نمایید. پیشنهاد می گردد جهت اطلاع دقیق از شرایط پروژه کسری خدمت و لیست سازمان های ارائه دهنده ی کسری خدمت، از مشاوره تلفنی نظام وظیفه راهنمایی بگیرید تا در اسرع وقت، پروژه ی کسری خدمت خود را دریافت نمائید.

مراحل پروژه کسری خدمت

افرادی که شرایط پروژه ی کسری خدمت سربازی را داشته باشند باید اطلاق دقیق از مراحل پروژه ی کسری خدمت را داشته باشند. بدین منظور شما باید ابتدا لیست ارگان های ارائه کننده ی پروژه ی کسری خدمت را بدانید و سپس به سازمان ارائه دهنده ی پروژه کسری خدمت مراجعه نموده و یا از طریق سایت اینترنتی آن اقدام به درخواست نمائید و در صورتی که موضوع مدنظرتان مورد تأیید ارگان مورد نظر قرار بگیرد، شما می توانید پس از انجام پروژه، کسری خدمت خود را از طریق سازمان مربوطه دریافت نمائید. در انتها پیشنهاد می گردد جهت اطلاع دقیق از مراحل پروزه ی کسری خدمت و نحوه ی گرفتن پروژه و اخبار مرتبط با ان و اخبار جدید نظام وظیفه، در کانال تلگرام خانه ی مشاوره عضو شوید.

خانه ی مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:
  • پروژه کسری خدمت، پروژه کسری خدمت نخبگان، پروژه کسری خدمت سربازی
  • شرایط پروژه کسری خدمت سربازی، مراحل پروژه کسری خدمت سربازی
  • مشاوره تلفنی شرایط پروژه کسری خدمت، مشاوره تلفنی مراحل پروژه کسری خدمت
  • و هر سؤالی که پیرامون پروژه کسری خدمت و اخبار مرتبط با آن و اخبار جدید نظام وظیفه که ممکن است برایتان پیش آید.
شاید شما دوست داشته باشید: