پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

مشاوره معافیت کفالت خدمت سربازی

مشاوره معافیت کفالت خدمت سربازی

  • مشاوره معافیت کفالت خدمت سربازی، مراحل و نحوه دریافت معافیت کفالت سربازی ۹۷
  • شرایط معافیت کفالت  دوره سربازی سال ۹۷ و سایر معافیت های سربازی
  • قوانین معافیت کفالت سربازی، اخبار جدید معافیت کفالت نظام وظیفه و قوانین آن
  • مشاوره تلفنی معافیت کفالت خدمت سربازی و پاسخگویی به سؤالات متداول شما در زمینه معافیت کفالت خدمت سربازی ۹۷

برای مشاوره مشاوره معافیت کفالت خدمت سربازی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

آگاهی از انواع معافیت های کفالت سربازی تماس با

۱۹۷۵ ۹۰۷ ۹۰۹

پیش از هر مطلبی بیایی به این موضوع بپردازیم که اصلاً کفالت به چه معناست؟

کفالت نوعی قرارداد است که مطابق آن شخصی در مقابل شخص دیگر، حضور فردی ثالث را تعهد می کند. در اصطلاحات حقوقی به فردی که تعهد داده است «کفیل»، به فردی که از او کفالت می شود «مکفول» و به شخصی که در نهایت تعهد به سود او صورت می گیرد و شخص ثالث بایستی همراه او بماند، «مکفول له» می گویند.

با توجه به این توضیحات و پس از تعریف دقیقی از کفیل، در مبحث معافیت های خدمت سربازی، یکی از انواع معافیت ها، معافیت کفالت سربازی است. کفالت سربازی به ۷ نوع تقسیم می شود. هر کدام از مشمولین خدمت سربازی، بایستی هم شرایط عمومی و هم شرایط اختصاصی لازم را دارا باشند.

معافیت کفالت خدمت سربازی در واقع یک فرصت برای افرادی است که به دلیل برخی از محدودیت ها، از رفتن به سربازی معاف می شوند. اما مشمول معافیت شدن به سادگی صورت نمی پذیرد و تابع قوانین و ضوابط بسیاری است، که آگاهی از آن ها بسیار حائز اهمیت است.

از آنجایی که برای هر کاری، راهی وجود دارد، مشورت با افراد آگاه می تواند به شما در زمینه اخذ معافیت کفالت خدمت سربازی کمک نماید. از این رو مشاورین مرکز با آگاهی کامل از کلیه شرایط و ضوابط معافیت کفالت خدمت سربازی ، آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه معافیت کفالت خدمت سربازی هستند.

برای آگاهی از انواع معافیت های کفالت سربازی و بهره مند شدن از مشاوره نظام وظیفه با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

شرایط و زمان اقدام معافیت کفالت خدمت سربازی:

از جمله شروط عمومی به منظور معاف شدن از خدمت سربازی از طریق قانون معافیت کفالت سربازی، سرپرستی، عدم غیبت و رسیدن به سن قانونی است. شرایط اختصاصی نیز برای معافیت کفالت خدمت سربازی تعریف می شود که آگاهی از آن ها بسیاز حائز اهمیت است که با توجه به متنوع بودن شرایط، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط اختصاصی با مشاوران نظام وظیفه مرکز تماس بگیرید.

زمان اقدام برای معافیت کفالت خدمت سربازی نیز بسیار مهم است . از این رو که حتی اگر شرایط لازم برای دریافت معافیت کفالت خدمت سربازی را داشته باشید و در زمان معین، اقدام به دریافت معافیت کفالت نکنید ، شانس خود را از دست خواهید داد.

از این رو به منظور آگاهی از شرایط، ضوابط و زمان اقدام برای معافیت کفالت خدمت سربازی ، بایستی از مشاورین متخصص در زمینه خدمت سربازی کمک بگیرید. مشاوران ما می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، به تمامی سوالات شما در زمینه معافیت کفالت خدمت سربازی پاسخ دهند.

برای آگاهی از شرایط و ضوابط معافیت کفالت خدمت سربازی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

مراحل معافیت کفالت خدمت سربازی:

به منظور دریافت معافیت کفالت سربازی ، بایستی مراحلی را طی نمایید. معمولا مراحل در هر یک از معافیت های خدمت سربازی متفاوت است . به همین دلیل به نظر می رسد که آگاهی از این مراحل معافیتی، بسیار حائز اهمیت باشد، زیرا حتی اگر شرایط لازم را برای اخد معافیت کفالت خدمت سربازی داشته باشید، به شرط عدم آگاهی از مراحل معافیت کفالت خدمت سربازی ، شانس خود را برای دریافت کارت پایان خدمت از دست خواهید داد.

از آنجایی که در مراحل اخذ معافیت پزشکی لزوم تشکیل جلسه هیئت رسیدگی مطرح می شود، آگاهی از مراحل، شرایط و ضوابط مرتبط با اخذ معافیت کفالت بسیار حائز اهمیت است .

مشاوران متخصص مرکز با آگاهی از تمامی شرایط ، ضوابط و مراحل معافیت کفالت خدمت سربازی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، دقیق ترین اطلاعات را در زمینه معافیت کفالت خدمت سربازی از جمله مراحل معافیت کفالت خدمت سربازی را در اختیار شما قرار دهند.

برای آگاهی از شرایط و ضوابط معافیت کفالت خدمت سربازی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

مدارک معافیت کفالت خدمت سربازی:

تصویر کارت ملی و شناسنامه از جمله مدارک اصلی مورد نیاز برای اقدام به اخذ معافیت کفالت خدمت سربازی است. علاوه بر این مدارک، عکس رنگی پرسنلی ۳×۴ و تکمیل فرم های مرتبط با معافیت کفالت سربازی نیز لازم است. از آنجایی که اخذ مدارک در ۲ مرحله انجام می پذیرد و مدارک متعددی مورد نیاز است، به نظر می رسد که آگاهی از مدارک معافیت کفالت خدمت سربازی بسیار حائز اهمیت است، زیرا در صورت دارا بودن سایر شرایط،  اگر مدارک لازم به منظور دریافت معافیت کفالت را نداشته باشید ، شانس خود را از دست خواهید داد.

مشاورین متخصص در زمینه معافیت کفالت خدمت سربازی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن ، بهترین و دقیق ترین اطلاعات را در زمینه معافیت کفالت خدمت سربازی در اختیار شما قرار دهند .

برای آگاهی از تمامی مدارک معافیت کفالت خدمت سربازی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

روند رسیدگی به معافیت کفالت خدمت سربازی:

اهمیت اطلاع از روند رسیدگی به درخواست بدین دلیل است که اگر در مرحله ای لزوم به اقدام وجود داشت، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام دهید. مشاورین مرکز با آگاهی کامل از تمامی قوانین مرتبط با معافیت کفالت خدمت سربازی می توانند بهترین پاسخ گو به سوالات شما در زمینه معافیت کفالت خدمت سربازی باشند.

از جمله مزیت های مشورت با مشاوران متخصص در زمینه معافیت کفالت خدمت سربازی این است که با بیان شرایط منحصر به فرد خود، راه حل هایی مخصوص خود دریافت خواهید کرد. مشاوران متخصص در زمینه معافیت کفالت خدمت سربازی می توانند بهترین پاسخ ها را در کوتاه ترین زمان ممکن در زمینه معافیت کفالت خدمت سربازی ، روند رسیدگی به درخواست معافیت کفالت خدمت سربازی و … در اختیار شما قرار دهند.

جهت آگاهی از روند رسیدگی به معافیت کفالت خدمت سربازی و بهره مندی از مشاوره نظام وظیفه با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

قوانین و دفترچه معافیت کفالت خدمت سربازی:

دور از انتظار نیست که اخذ معافیت کفالت خدمت سربازی ، تابع یک سری از قوانین باشد . قوانین مرتبط با معافیت کفالت خدمت سربازی ، پس از تصویب و بازبینی در دفترچه معافیت خدمت سربازی درج می شوند .از آنجایی که دفترچه معافیت خدمت سربازی برای تمامی گروه ها منتشر می شود ، به نظر می رسد که مطالعه کلی دفترچه به منظور یافتن شرایط مختص شما ، بسیار زمان بر باشد . به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از مهم ترین نکات دفترچه با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاورین مرکز می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین و دقیق ترین اطلاعات را در زمینه قوانین مرتبط با شرایط شما در اختیارتان قرار دهند. مشاوره این امکان را فراهم می کند که با آگاهی از قوانین ، شرایط و ضوابط مختص خود ، بهترین راه را انتخاب کرده و آگاهی های لازم را از مسیر پیش رویتان داشته باشید.

برای مشاوره مشاوره معافیت کفالت خدمت سربازی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

جهت کسب آگاهی از قوانین و دفترچه معافیت کفالت خدمت سربازی با مشاورین متخصص معافیت خدمت سربازی مرکز تماس بگیرید.

خرید خدمت سربازی ، کسری خدمت سربازی ، پذیرش و امریه خدمت سربازی : 

قوانین و مقررات خدمت سربازی تعریف شده و معین است. این بدین معنی است که هر گونه اعمال مغایرت در این قوانین توسط کسانی که به عنوان سرباز معرفی می شوند، پیگرد قانونی دارد. در مورد خدمت سربازی ، برای مشمولانی که بیش از ۸ سال غیبت دارند، موضوعی با عنوان «خرید خدمت سربازان فراری» مطرح می شود.

از جمله مفاهیم دیگر «کسری خدمت سربازی» است . مطابق قانون و به شرط دارا بودن حداقل شرایط ، کسری خدمت سربازی برای برخی از افراد تعریف می شود . «امریه خدمت سربازی» نیز فرصت بسیار مناسبی است تا پس از گذراندن دوره آموزشی، به شرط دارا بودن برخی از شرایط در قالب یک کارمند در موسسات به کسب تجربه بپردازید.

با توجه به اینکه قوانین مرتبط با خرید خدمت سربازی، کسری خدمت سربازی ، پذیرش و امریه خدمت سربازی تابع شرایط ، متفاوت هستند، این قوانین به صورت منحصر به فرد تعریف می شوند. به نظر می رسد که آگاهی از این قوانین بسیار ضروری است زیرا به شرط دارا بودن شرایط لازم شما خواهید توانست زودتر از موعد کارت پایان خدمت خود را دریافت کنید.

شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن ، با اعلام شرایط مختص خود به مشاورین معافیت خدمت سربازی ، از قوانین مرتبط با خرید سربازی ، کسری خدمت سربازی ، پذیرش و امریه خدمت سربازی ، به طور دقیق اطلاع یابید.

جهت کسب آگاهی از خرید خدمت سربازی ، کسری خدمت سربازی ، پذیرش و امریه خدمت سربازی با مشاورین متخصص معافیت خدمت سربازی مرکز تماس بگیرید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • مشاوره معافیت کفالت خدمت سربازی، مراحل و نحوه دریافت معافیت کفالت سربازی ۹۷
  • شرایط معافیت کفالت  دوره سربازی سال ۹۷ و سایر معافیت های سربازی
  • قوانین معافیت کفالت سربازی، اخبار جدید معافیت کفالت نظام وظیفه و قوانین آن
  • مشاوره تلفنی معافیت کفالت خدمت سربازی و پاسخگویی به سؤالات متداول شما در زمینه معافیت کفالت خدمت سربازی ۹۷
شاید شما دوست داشته باشید: