پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

مشاوره معافیت خدمت سربازی

چطور به کمک یک مشاور حرفه ای معافیت سربازی بگیریم؟

پیش از هر موضوعی بهتر است با طرح این سوال آغاز کنیم که اصلاً معافیت خدمت سربازی چیست و چرا به مشاوره معافیت خدمت سربازی نیاز داریم؟

معافیت خدمت سربازی در واقع یک فرصت برای افرادی است که مطابق قانون معافیت، به دلیل برخی از محدودیت ها، از رفتن به سربازی معاف می شوند. اما مشمول معافیت شدن به سادگی صورت نمی پذیرد و تابع قوانین و ضوابط بسیاری است، که آگاهی از آن ها بسیار حائز اهمیت است.

از آنجایی که برای هر کاری، راهی وجود دارد، مشورت با افراد آگاه می تواند به شما در زمینه اخذ معافیت خدمت سربازی کمک نماید. به عبارتی حتی در صورت نداشتن شرایط برای معافیت دائم، مشاوران مرکز با آگاهی کامل از کلیه شرایط و ضوابط معافیت خدمت سربازی ، راهنمایی ها را ارائه می دهند تا بتوانید به بهترین نحو دوره ی سربازی خود را سپری کنید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از زمان های طلایی برای ارسال دفترچه، شرایط کسری خدمت و اطلاع از بهترین پادگان ها و …. با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای مشاوره معافیت خدمت سربازی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

شرایط و زمان اقدام معافیت خدمت سربازی :

معافیت ها انواع مختلفی دارند که از جمله آن ها می توان به معافیت تحصیلی، معافیت کفالت مادر، معافیت کفالت پدر،معافیت پزشکی، معافیت ایثارگران و … اشاره کرد.

همواره ضوابط و شرایط خاصی برای معافیت خدمت سربازی تعریف می شود که آگاهی از آن ها بسیار حائز اهمیت است. زمان اقدام برای معافیت خدمت سربازی نیز بسیار مهم است. از این رو که حتی اگر شرایط لازم برای دریافت معافیت خدمت سربازی را داشته باشید و در زمان معین، اقدام به دریافت معافیت نکنید، شانس خود را از دست خواهید داد.

از این رو به منظور آگاهی از شرایط، ضوابط و زمان اقدام برای معافیت خدمت سربازی ، بایستی از مشاورین خدمت سربازی کمک بگیرید. مشاوران می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، به تمامی سوالات شما در زمینه معافیت خدمت سربازی پاسخ دهند.

مراحل معافیت خدمت سربازی:

از آنجایی که معافیت های مختلفی در دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی تعریف شده است، مراحل مختلفی نیز برای انواع معافیت های خدمت سربازی تعریف می شود. البته دریافت دفترچه راهنمای خدمت وظیفه عمومی و مطالعه ی دقیق آن و تکمیل فرم های مرتبط با هر معافیت و در نهایت رجوع به دفاتر خدمات الکترونیک به عنوان مراحل مشترک برای تمامی معافیت ها تعریف می شوند.

توجه به این نکته بسیار مهم است که آگاهی از مراحل معافیت خدمت سربازی ، در روند دریافت معافیت بسیار تاثیر گذار است. این بدین مفهوم است که حتی اگر تمامی شرایط دریافت معافیت خدمت سربازی را دارا باشید، در صورت عدم آگاهی از مراحل معافیت خدمت سربازی به مشکل برخواهید خورد.

مشاوران متخصص مرکز با آگاهی از تمامی شرایط، ضوابط و مراحل معافیت خدمت سربازی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، دقیق ترین اطلاعات را در زمینه معافیت خدمت سربازی از جمله مراحل معافیت خدمت سربازی را در اختیار شما قرار دهند.

برای کسب آگاهی  از مراحل معافیت خدمت سربازی با مشاوران خدمت سربازی تماس حاصل نمایید.

مدارک معافیت خدمت سربازی:

از جمله مدارک مشترک لازم به منظور معافیت خدمت، اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه و عکس پرسنلی ۳×۴ است.

از آنجایی که سایر مدارک مانند آخرین مدرک تحصیلی مورد تأیید وزارت علوم و یا فرم های معاینه برای هر نوع معافیت متفاوت است، به نظر می رسد که آگاهی از مدارک معافیت خدمت سربازی بسیار حائز اهمیت است. زیرا در صورت دارا بودن سایر شرایط، اگر مدارک لازم به منظور دریافت معافیت را نداشته باشید، شانس خود را از دست خواهید داد.

مشاورین خدمت سربازی می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین و دقیق ترین اطلاعات را در زمینه معافیت خدمت سربازی در اختیار شما قرار دهند. مشاوران به شما کمک می کنند تا با آگاهی از مدارک لازم برای کسب معافیت خدمت سربازی ، بتوانید هوشمندانه تر و البته سریعتر به هدف خود دست یابید.

برای کسب آگاهی از مدارک معافیت خدمت سربازی با مشاوران معافیت خدمت سربازی تماس حاصل نمایید.

روند رسیدگی به درخواست معافیت خدمت سربازی:

از آنجایی که برای انواع معافیت، روند مختلفی وجود خواهد داشت، آگاهی از روند رسیدگی به درخواست معافیت خدمت سربازی بسیار حائز اهمیت می شود. این موضوع بسیار مهم است که پس از اینکه درخواست خود را برای معافیت خدمت سربازی اعلام نمودید، روند رسیدگی به درخواست چگونه خواهد بود. اهمیت اطلاع از روند رسیدگی به درخواست بدین دلیل است که اگر در مرحله ای لزوم به اقدام وجود داشت، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدامات لازم را انجام دهید.

خرید خدمت سربازی

مشاورین مرکز با آگاهی کامل از تمامی قوانین مرتبط با معافیت خدمت سربازی می توانند بهترین پاسخ گو به سوالات شما در زمینه معافیت خدمت سربازی باشند.

از جمله مزیت های مشورت با مشاوران متخصص در زمینه معافیت خدمت سربازی این است که با بیان شرایط منحصر به فرد خود، راه حل هایی مخصوص خود دریافت خواهید کرد.

مشاوران متخصص در زمینه معافیت خدمت سربازی می توانند بهترین پاسخ ها را در کوتاه ترین زمان ممکن در زمینه معافیت خدمت سربازی ، روند رسیدگی به درخواست معافیت خدمت سربازی و … در اختیار شما قرار دهند.

جهت کسب آگاهی از روند رسیدگی به درخواست معافیت خدمت سربازی و شرایط معافیت سربازی ۹۸ با مشاورین معافیت خدمت سربازی مرکز تماس بگیرید.

قوانین و دفترچه معافیت خدمت سربازی:

دور از انتظار نیست که اخذ معافیت خدمت سربازی ، تابع یک سری قانون باشد. قوانین مرتبط با معافیت خدمت سربازی پس از تصویب و بازبینی در دفترچه معافیت خدمت سربازی درج می شوند. از آنجایی که دفترچه معافیت خدمت سربازی برای تمامی گروه ها منتشر می شود، به نظر می رسد که مطالعه کلی دفترچه به منظور یافتن شرایط مختص شما، بسیار زمان بر باشد.

مشاورین مرکز می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین و دقیق ترین اطلاعات را در زمینه قوانین مرتبط با شرایط شما در اختیارتان قرار دهند. مشاوره این امکان را فراهم می کند که با آگاهی از قوانین، شرایط و ضوابط مختص خود، بهترین راه را انتخاب کرده و آگاهی های لازم را از مسیر پیش رویتان داشته باشید.

جهت کسب آگاهی از قوانین و دفترچه معافیت خدمت سربازی و شرایط معافیت کفالت سربازی با مشاورین معافیت خدمت سربازی مرکز تماس بگیرید.

آیا خرید خدمت سربازی ، کسری خدمت سربازی ، پذیرش و امریه خدمت سربازی در سال ۹۸ امکان پذیر است؟  

قوانین و مقررات خدمت سربازی تعریف شده و معین است. این بدین معنی است که هر گونه اعمال مغایرت در این قوانین توسط کسانی که به عنوان سرباز معرفی می شوند، پیگرد قانونی دارد.

از جمله مفاهیم نظام «کسری خدمت سربازی» است. مطابق قانون و به شرط دارا بودن حداقل شرایط، کسری خدمت سربازی برای برخی از افراد تعریف می شود. «امریه خدمت سربازی» نیز فرصت بسیار مناسبی است تا پس از گذراندن دوره آموزشی، به شرط دارا بودن برخی از شرایط در قالب یک کارمند در موسسات به کسب تجربه بپردازید.

جهت کسب آگاهی از قوانین خرید خدمت سربازی ، کسری خدمت سربازی ، پذیرش و امریه خدمت سربازی و شرایط معافیت سربازی با مشاورین معافیت خدمت سربازی مرکز تماس بگیرید.

با توجه به اینکه قوانین مرتبط با خرید خدمت سربازی، کسری خدمت سربازی ، پذیرش و امریه خدمت سربازی تابع شرایط و زمان، متفاوت هستند، این قوانین به صورت منحصر به فرد تعریف می شوند. به نظر می رسد که آگاهی از این قوانین بسیار ضروری است زیرا به شرط دارا بودن شرایط لازم شما خواهید توانست زودتر از موعد کارت پایان خدمت خود را دریافت کنید.

شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن، با اعلام شرایط مختص خود به مشاورین معافیت خدمت سربازی ، از قوانین مرتبط با خرید سربازی، کسری خدمت سربازی ، پذیرش و امریه خدمت سربازی، به طور دقیق اطلاع یابید.

شما می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن ، با اعلام شرایط مختص خود به مشاورین معافیت خدمت سربازی ، از قوانین مرتبط با خرید سربازی ، کسری خدمت سربازی ، پذیرش و امریه خدمت سربازی ، به طور دقیق اطلاع یابید.

قانون جدید معافیت سربازی:

سازمان نظام وظیفه هر ساله قوانینی را تحت عنوان “قانون خدمت وظیفه عمومی” مد نظر قرار می دهد. اگر به سن هجده سال رسیده اید و مشمول قانون خدمت وظیفه هستید، در اولین گام بایستی از شرایط جدید معافیت سربازی آگاهی داشته باشید.

برای مشاوره معافیت خدمت سربازی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما کمک می کند:

  • مشاوره معافیت خدمت سربازی، مراحل و نحوه دریافت معافیت خدمت سربازی ۹۸ ، شرایط معافیت سربازی ، شرایط معافیت کفالت سربازی ، شرایط معافیت سربازی ۹۸ ، نظام وظیفه معافیت پزشکی
  • شرایط معافیت سربازی سال ۹۸، سؤالات متداول در زمینه معافیت خدمت سربازی ۹۸ ، شرایط جدید معافیت سربازی ، آخرین اخبار خرید خدمت سربازی
  • قوانین معافیت نظام وظیفه، اخبار جدید معافیت خدمت سربازی و قوانین جدید نظام وظیفه ، قانون جدید معافیت سربازی ، معافیت پزشکی ، کسری خدمت جبهه پدر ، معافیت کفالت مادر
  • مشاوره تلفنی معافیت خدمت سربازی و سایر معافیت های سربازی با مشاورین مرکز، شرایط معافیت پزشکی
شاید شما دوست داشته باشید: