پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان

مشاوره فردی تلفنی

اهمیت مشاوره در این روزها….

همه انسان ها در زندگی با مشکلات، بحران ها و تعارض هایی دست و پنجه نرم می کنند. هیچ زندگی ای خالی از تنش نیست و موفق ترین و قدرتمندترین آدم ها هم گاهی مضطرب می شوند، شکست می خورند، غم های شدید را تجربه می کنند، کسی را از دست می دهند، به دنبال پاسخ برای سؤال هایشان می گردند، سردرگم می شوند و…

به بیانی ساده می توان گفت که همه ما در زندگی به کمک نیاز داریم و نمی توانیم به تنهایی از پس مشکلات بر بیاییم. اینجاست که مشاوره فردی می تواند یاری گر ما باشد. خوشبختانه در عصر حاضر فرهنگ استفاده از خدمات مشاوره فردی فراگیر شده و انسان ها به این باور رسیده اند که وقتی در مورد مسائل مهم زندگی به کمک نیاز دارند، بهتر است که به جای کمک گرفتن از یک دوست یا آشنا، از یک مشاور متخصص کمک بگیرند. کسی که در این رشته تحصیل کرده و صاحب تخصص و تجربه است.

مشاوره فردی چه کمکی به من می کند؟

مشاوره فردی به ما کمک می کند تا در بحران های زندگی احساس تنهایی نکنیم. این کاملاً درست است که در نهایت این خود ما هستیم که باید گره های روانی مان را باز و مشکلات شخصی مان را حل کنیم اما یک مشاور حرفه ای به ما کمک می کند که برای حل مشکلات وارد مسیر درستی شویم، به بیراهه نرویم، از راهکارهای روانشناختی سالم و مناسب استفاده کنیم، زودتر به نتیجه برسیم و حال خوبی را تجربه کنیم.

موضوعات مشاوره فردی:

موضوعات مشاوره فردی متعدد و متنوع اند و گستره ی وسیعی را در بر می گیرند. شاید بتوان گفت که هر مشکلی می تواند یک مشکل فردی باشد اما اگر بخواهیم درباره ی مهم ترین موضوعات مشاوره فردی صحبت کنیم، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

مشاوره ناامیدی و افسردگی:

افسردگی یک اختلال روانی بسیار شایع است که موجب تجربه غم شدید، احساس پوچی و ناامیدی و بی علاقگی به چیزهایی می شود که قبلاً مورد علاقه فرد بودند.

خوشبختانه این بیماری قابل درمان است. مشاوره افسردگی به شما کمک می کند تا با بهترین روش های درمان این بیماری آشنا شوید. اگر حس می کنید افسرده شده اید و یا اگر به افسردگی در بارداری مبتلا شده اید، می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

حس می کنید که افسرده شده اید؟ با مشاوران ما تماس بگیرید.

مشاوره استرس اضطراب :

اضطراب یک وضعیت روانی بسیار ناخوشایند است که افراد را دچار نگرانی شدید، تشویش ذهنی، ترس، دلهره و… می کند.

افراد مضطرب از نظر جسمی هم دچار مشکل می شوند و نمی توانند مثل گذشته درس بخوانند، کار کنند و حتی ممکن است این اختلال بر روابط خانگی شان تأثیر بگذارد. اما آیا درمان اضطراب شدید بدون دارو امکان پذیر است؟

برای مشاوره در زمینه اضطراب و استرس و راه های مقابله با اضطراب می توانید با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

 

مشاوره وسواس فکری :

نظم و ترتیب و انجام دادن کارها به بهترین نحو برای بسیاری از ما مهم است اما گاهی اوقات اهمیت دادن به تمیزی و نظم و ترتیب در بعضی تبدیل به وسواس می شود. افکار وسواسی که به معنای فکر کردن مداوم به یک تصویر یا مسئله خاص است هم از دیگر نمودهای اختلال وسواس است.

وسواس یک بیماری روانی جدی است و می تواند چنان تأثیری بر فرد بگذارد که افراد خانواده و دوستان و آشنایانش ترکش کنند و حتی فرصت های تحصیلی و شغلی را از دست بدهد.

برای مشاوره تلفنی وسواس می توانید با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

مشاوره اختلالات تغذیه ای:

نارضایتی از تصویر بدنی، فشار رسانه ها بر ما برای زیبا و بی عیب و نقص بودن و…. در بعضی انسان ها، مخصوصاً دختر و پسرهای نوجوان و جوان، تبدیل به پر اشتهایی و کم اشتهایی عصبی می شود.

به عنوان مثال بعضی از افراد مبتلا به این اختلالات اصلاً غذا نمی خورد و گرسنگی های شدید را تحمل می کنند و بعضی دیگر بلافاصله پس از خوردن، هر چه را خورده اند بالا می آورند.

اختلالات خوردن هم از نظر روانی بر ما تأثیر منفی می گذارند و هم به جسم مان آسیب می رسانند. مشاوره فردی به کسانی که از این اختلال رنج می کشند و پدران و مادرانی که فرزندشان مبتلا به چنین بیماری آسیب زایی است کمک می کند تا قبل از این که دیر شود، اختلال خوردن را درمان کنند.

برای مشاوره در زمینه اختلالات غذایی با منشاء روانشناسی می توانید با مشاوران خانواده و روانشناسی خانه مشاوره تماس بگیرید.

مشاوره اختلالات شخصیت:

هر انسانی شخصیت منحصر به فرد و خصوصیات ویژه ای دارد اما خصوصیات شخصیتی در بعضی افراد ناهنجار است و موجب می شود که فرد به خودش و حتی دیگران آسیب بزند.

اختلالات شخصیتی مثل اختلال ضد اجتماعی، اختلال شخصیت مرزی، پارانویا، اختلال خودشیفتگی، اختلال شخصیت نمایشی و… از جمله مهم ترین اختلالات شخصیت هستند. مشاوره فردی فرصتی برای درمان این اختلالات است.

برای مشاوره در زمینه اختلالات شخصیتی می توانید با مشاوران خانواده و روانشناسان خانه مشاوره تماس بگیرید.

مشاوره مشکلات عاطفی:

آدم های زیادی در دنیا از مشکلات عاطفی رنج می کشند. این دست مشکلات می توانند موجب شکست در روابط، افسردگی، تنهایی، ناتوانی در ماندن در یک رابطه سالم، ازدواج ناموفق، تمایل به روابط ناسالم و اشتباه و… شوند.

مشکلات عاطفی ما ممکن است ریشه، در دوران کودکی، یک اختلال روانی، عوامل محیطی و… داشته باشند.

با استفاده از مشاوره فردی می توانید علت یا علل اصلی مشکلات عاطفی تان را بشناسید و از چرخه معیوبی که در آن گرفتار شده اید نجات پیدا کنید.

برای مشاوره در زمینه مشکلات عاطفی می توانید با مشاوران خانواده و روانشناسان خانه مشاوره تماس بگیرید.

مشاوره فردی تلفنی:

امروزه استقبال از مشاوره های فردی از همیشه بیشتر شده است. بسیاری از افراد ترجیح می دهند که تلفن را بردارند و برای دریافت راهکار برای حل مشکلات و بحران هایشان با یک مشاور متخصص تماس بگیرند.

چنانچه شما هم از یکی از مشکلات فردی ای که به آن ها اشاره شد یا هر مشکل فردی دیگری رنج می برید، کافی است که از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۷۵ تماس بگیرید و به راحتی از خدمات مشاوره فردی تلفنی استفاده کنید.

چرا مشاوره تلفنی؟

شاید این سؤال برای بسیاری از ما پیش آمده باشد که چرا مشاوره تلفنی طرفداران زیادی دارد. در پاسخ به این سؤال می توان به مزایای فراوان مشاوره تلفنی اشاره کرد:

  • کم هزینه تر و مقرون به صرفه تر بودن، نسبت به مشاوره حضوری
  • صرف زمان کمتر و مناسب بودن برای افرادی که مشغله های زیادی دارند
  • عدم دسترسی به مراکز مشاوره حضوری
  • مناسب بودن برای افراد خجالتی و کسانی که تمایلی به گفت و گوهای رودر رو ندارند
  • عدم افشای اطلاعات و هویت شخصی

برای مشاوره فردی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۸۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

مرکز مشاوره در موضوعات زیر به شما کمک می کند:

  • راه های درمان و علائم و نشانه های مشکلات فردی شامل افسردگی شدید ،  اضطراب ، خجالتی بودن و …
  • درمان انواع وسواس شامل وسواس شستشو ، وسواس نجاست ، وسواس درسی و …
  • درمان افسردگی مزمن ،درمان قطعی افسردگی شدید ، افسردگی بعد از زایمان و …
  • مشاوره تلفنی افسردگی ، مقابله با افسردگی ، مشاوره وسواس نجاست ، مشاوره تلفنی اضطراب و استرس ، مشاوره تلفنی ترس و ….
شاید شما دوست داشته باشید: