پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

مشاوره تلفنی پذیرش و امریه خدمت سربازی

مشاوره تلفنی پذیرش و امریه خدمت سربازی:

کوله بار سربازی اش را جمع کرده بود و به این موضوع فکر می کرد که در دوران سربازی، در کجا مورد پذیرش قرار می گیرد؟ کدام پادگان در کدام شهر انتظارش را می کشد؟ چند وقت یکبار دوباره به شهر خودش بر می گردد و می تواند خانواده اش را ببیند ؟ و هزاران فکر دیگری که هر سرباز با شنیدن عنوان «خدمت سربازی» به سرش می زند.

برای مشاوره امریه خدمت سربازی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

چگونه برای سربازی، پذیرش و امریه بگیریم ؟

قبل از هر سخنی بایستی به این موضوع بپردازیم که اصلاً امریه و پذیرش سربازی چیست؟

از آنجایی که مشمولان وظیفه در نیروهای مسلح که شامل ارتش ، سپاه و نیروی انتظامی است، خدمت می کنند، تحت ضوابط و شرایطی می توانند در برخی از ادارات دولتی نیز اقدام به فعالیت نمایند. گذراندن دوره ی سربازی در یک سازمان دولتی شانسی است که فقط یک بار در خانه مان را می زند، از این رو پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از اینکه چگونه پذیرش و امریه سربازی بگیرید، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید. مشاورین مرکز در کوتاه ترین زمان ممکن ، جامع ترین اطلاعات را در زمینه پذیرش و امریه خدمت سربازی در اختیار شما قرار می دهند.

اگر سوالی در زمینه اخذ پذیرش و امریه سربازی دارید، با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

شرایط پنج گانه امریه خدمت سربازی ۹۸ :

مطابق قانون خدمت سربازی ، برای اینکه بتوانید در سازمان های دولتی به عنوان سرباز امریه ، دوران خدمت خود را بگذرانید، پنج شرط اصلی تعریف می شود که داشتن یکی از شرایط کافی است. در واقع اگر یکی از پنج شرط اصلی را داشته باشید، نسبت به سایر افراد، شانس بیشتری برای اخذ امریه خواهید داشت. البته به این نکته هم بایستی دقت کنید که اگر هیچ یک از شروط پنج گانه را نداشته باشید هم امکان پذیرش خواهید داشت.

برای کسب آگاهی درباره شروط اخذ امریه و پذیرش خدمت سربازی با مشاورین متخصص خدمت وظیفه مرکز تماس حاصل نمایید.

لیست ارگان های پذیرنده امریه و پذیرش سربازی ۹۸:

سربازان ، پس از گذراندن دوره ی دوماهه ی آموزشی، بایستی به مدت ۱۹ ماه، در یکی از ارگان های نیروی مسلح، اقدام به فعالیت نمایند. اگر تا قبل از پایان دوره ی آموزشی، موفق به دریافت امریه شوند، خواهند توانست مابقی طول دوره سربازی خود را در یک سازمان دولتی مثل شهرداری، آموزش و پرورش، وزارت دفاع، وزارت نیرو، دانشگاه ها، شرکت نفت و … بگذرانند.

با توجه مزایا و معایب هر کدام از این ارگان ها به منظور اخذ امریه، آگاهی از لیست ارگان های پذیرنده امریه و پذیرش سربازی اهمیت می یابد. از این رو پیشنهاد می کنیم به منظور مشاوره در زمینه ارگان های پذیرنده امریه و پذیرش خدمت سربازی با مشاورین خدمت وظیفه مرکز تماس حاصل نمایید.

جهت آگاهی از لیست ارگان های پذیرنده امریه و پذیرش سربازی با مشاورین خدمت وظیفه مرکز تماس بگیرید.

شرایط اخذ پذیرش و امریه خدمت سربازی:

مشمولان خدمت سربازی که خواهان امریه خدمت سربازی هستند باید شرایط خاصی داشته باشند. به طور مثال جهت امریه قرارگاه خاتم، شرایط بسیجی بودن، یکی از شرایط اصلی ثبت نام در آن ارگان می باشد. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از شرایط امریه هر ارگان، از مشاوره تلفنی نظام وظیفه خانه مشاوره راهنمایی بگیرید.

جهت آگاهی از شرایط اخذ پذیرش و امریه سربازی با مشاورین خدمت وظیفه مرکز تماس بگیرید.

مراحل امریه خدمت سربازی:

مشمولان خدمت سربازی که شرایط امریه خدمت سربازی را داشته باشند. جهت اقدام برای امریه، باید به ارگان مربوطه مراجعه نمایند و نسبت به ثبت نام آن اقدام نمایند. البته باید توجه داشته باشید که برخی ارگان ها از جمله شرکت نفت به صورت اینترنتی اقدام به ثبت نام می نمایند و مشمول پس از قبولی در مرحله ی اول، به مصاحبه دعوت خواهد شد و مراحل بعدی را طی می نماید. مشمولان خدمت سربازی، باید در جریان باشند که مراحل امریه خدمت سربازی هر ارگان با ارگان دیگر متفاوت است. پس بهتر است قبل از اقدام برای امریه، از مشاوره تلفنی نظام وظیفه راهنمایی بگیرید.

جهت آگاهی از مراحل اخذ پذیرش و امریه سربازی با مشاورین خدمت وظیفه مرکز تماس بگیرید.

مدارک لازم و زمان اقدام برای اخذ پذیرش و امریه سربازی:

به منظور اخذ پذیرش و امریه خدمت سربازی بایستی در زمان معین اقدام نمایید، در غیر این صورت، اگر تا قبل از پایان یافتن دوره آموزشی، نتوانید امریه و پذیرش خود را دریافت کنید، بایستی مابقی طول دوره خدمت سربازی خود را در پادگان اعلام شده توسط سازمان نظام وظیفه بگذرانید. پیشنهاد ما این است برای آگاهی از زمان دقیق اقدام به منظور اخذ پذیرش و امریه سربازی و مدارک لازم با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

جهت کسب آگاهی از مدارک لازم و زمان اقدام برای اخذ پذیرش و امریه سربازی با مشاورین خدمت وظیفه مرکز تماس بگیرید.

اخذ امریه وزارت دفاع، شهرداری، وزارت نیرو، آموزش و پرورش و …

اگر تصمیم خود را گرفته اید که در ۱۹ ماه باقی مانده پس از دوره آموزشی، با لباس غیر نظامی در یکی از سازمان های دولتی مشغول به فعالیت شوید، با مشاورین متخصص خدمت وظیفه خانه مشاوره تماس حاصل نمایید تا در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات جامعی را درباره سازمان های دولتی که از طریق امریه سرباز جذب می نمایند، در اختیارتان قرار دهند.

برای آگاهی از لیست سازمان های مهم دولتی که از طریق امریه ، اقدام به جذب سرباز می کنند ، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

پذیرش در پادگان یا یگان مورد نظر شما:

از جمله دغدغه های سربازان مشمول خدمت وظیفه پادگان یا یگانی است که بایستی پس از پایان دو ماه آموزشی در آن خدمت نمایند. اگر این سوال در ذهن شما نیز ایجاد شده است که آیا می توانید خدمت سربازی خود را در پایگاه نزدیک منزل تان و یا در یگان های سپاه، نیروی زمینی و یا نیروی هوایی بگذرانید، با مشاورین خدمت وظیفه خانه مشاوره تماس بگیرید.

اگر می خواهید در پادگان یا یگان مورد نظرتان به خدمت وظیفه بپردازید، با مشاورین خدمت وظیفه خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای مشاوره امریه خدمت سربازی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • امریه خدمت سربازی، امریه خدمت سربازی نظام وظیفه، امریه سربازی، چگونه پذیرش و امریه سربازی بگیریم؟ شرایط و مراحل پذیرش امریه خدمت سربازی
  • شرایط امریه خدمت سربازی ، امریه نظام وظیفه، لیست ارگان های پذیرنده امریه و پذیرش سربازی ۹۸ ، نحوه اخذ امریه از آموزش و پرورش، شهرداری، صنعت نفت، وزارت دفاع، وزارت نیرو و…
  • مراحل امریه خدمت سربازی، مراحل امریه ارگان های دولتی، شرایط پنج گانه پذیرش و امریه سربازی ۹۸، زمان امریه سربازی
  • مشاوره تلفنی جهت سؤالات متداول امریه خدمت سربازی و موضوعات مرتبط با نظام وظیفه
شاید شما دوست داشته باشید: