پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

مشاوره تلفنی ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان

مشاوره تلفنی ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان:

دانش آموزان و والدین آن ها لازم است برای ثبت نام کتاب درسی خود در پایه مورد نظر در زمان مقرر اقدام نمایند. عدم ثبت نام به معنای عدم دریافت کتاب درسی خواهد بود. شرایط و وضعیت هر یک از دانش آموزان با هم متفاوت است و ممکن است دانش آموزی برای یک پایه ثبت نام کند که بعداً موفق به ورود به آن پایه نشود.

از این رو برای رفع این مسائل و نیز نحوه و شرایط ثبت نام کتاب درسی استفاده از مشاوره تلفنی که به صورت اختصاصی به سؤالات و ابهامات شما پاسخ می دهد، ضروری است.

از آنجایی که به نظر می رسد آگاهی از نحوه ثبت نام کتاب درسی ضروری است، پیشنهاد ما این است که از مشاوران تحصیلی خانه مشاوره به منظور ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان راهنمایی بخواهید. مشاوران تحصیلی خانه مشاوره در کوتاه ترین زمان ممکن، بهترین و دقیق ترین اطلاعات را در زمینه ثبت نام کتب درسی دانش آموزان در اختیار شما قرار می دهند.

برای دریافت مشاوره تلفنی ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

زمان و مهلت ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان:

زمان و مهلت ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان با توجه به هر پایه در سال تحصیلی ۹۶-۹۷ مطابق جدول زیر است.

عنوان فعالیتدوره تحصیلیتاریخ شروعتاریخ پایان
ثبت سفارش گروهی و انفرادیپایه دوم تا پایه ششم دوره ابتدایی

پایه های یازدهم و دوازدهم شاخه فنی و حرفه ای

پایه های یازدهم و دوازدهم رشته معارف اسلامی

۲۰ فروردین ۹۷۱۸ خرداد
پایه اول دوره ابتدایی۲۳ تیرماه ۹۷۲۰ شهریور
ثبت سفارش گروهیپایه هشتم و نهم کتاب های درسی

تکمیلی دوره اول متوسطه ویزه دانش آموزان استعدادهای درخشان

۲۰ فروردین۱۸ خرداد
اصلاح سفارشپایه اول تا پایان ششم دوره ابتدایی۱ مرداد۱۶ شهریور
توزیع استان به منطقهتمامی دوره های مذکور۱ مرداد۲۰ شهریور
توزیع منطقه به مدرسهتمامی دوره های مذکور به جز فنی و حرفه ای و کار دانش۱۲ شهریور۳۱ شهریور
متوسطه دوم شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش۲۰ شهریور۳۱ شهریور
توزیع مدرسه به دانش آموزتمامی دوره های مذکوراولین روز شروع سال تحصیلی ۹۷-۹۸

نحوه ثبت نام و خرید کتاب درسی دانش آموزان:

ثبت سفارش و توزیع و پخش کتاب های درسی در سامانه های www.irtextbook.com و www.irtextbook.ir انجام می شود. و به صورت اینترنتی است. برای آنکه به راحتی و بدون جست و جو های زیاد کتاب درسی دانش آموز خود را سفارش دهید و خریداری نمایید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره تلفنی ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

ثبت نام کتب مدارس ابتدایی:

برای دریافت کتب مدارس ابتدایی لازم است متقاضیان ابتدا در سایت مورد نظر سفارش خود را ثبت نمایند نا با اطمینان کتب مورد نظر خود را دریافت کنند. گاهاً پیش آمده است که متقاضیان ثبت نام خود را در سایت های غیر مرتبط انجام داده و موفق به خرید کتاب درسی مقطع ابتدایی نشده برای جلوگیری از این اشتباه جهت ثبت نام کتب مدارس ابتدایی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای ثبت نام کتب مدارس ابتدایی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

قیمت کتب درسی دانش آموزان:

قیمت کتب درسی دانش آموزان از طرف وزارت آموزش و پرورش به صورت دقیق محاسبه می شود و در پشت جلد کتاب درج می گردد. هر گونه قیمتی افزون بر آن اگر بدون دلیل از دانش آموزان یا از اولیاء آنها دریافت شود، غیر قانونی خواهد بود. از این رو برای اطلاع از قیمت دقیق کتب درسی دانش آموزان در همه ی پایه ها با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشکل ثبت نام کتب درسی:

ممکن است در روند ثبت نام کتاب درسی یا نحوه ثبت نام با مشکل مواجه شوید و یا در پایه ای جهت دریافت کتب درسی ثبت نام کنید و بعداً در آن پایه پذیرفته نشوید. برای ویرایش پایه و تغییر کتاب های درسی مورد نظر چه باید کرد؟

به منظور رفع هر گونه مشکل در ثبت نام کتاب درسی در هر یک از پایه های مورد نظر با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ویژه ی ارتقاء معدل دانش آموزان

برای ارتقاء معدل دانش آموز لازم است از دو وسیله کمک گرفت:

۱- برنامه ریزی درسی دست و کار آمد و ۲- مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی دانش آموزان را در جهت شناخت و انتخاب برنامه ریزی درست کمک می کند و مسائل مربوط به آن را برای دانش آموز حل می کند. این دو مورد برای ارتقاء معدل دانش آموزان از فاکتورهای مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ویژه ارتقاء معدل دانش آموزان است.

موفقیت در تحصیل به برنامه ریزی درست در کنار استفاده از مشاوره تحصیلی افراد با تجربه و متخصص در این حوزه نیاز دارد. برنامه ریزی صحیح مانند نقشه، راه موفقیت را با تمام فراز و فرودهای آن برای دانش آموزان ترسیم می کند و مشاوره تحصیلی همانند یک مربی به اصلاح و اشتباهات و کمک وی خواهد آمد. برنامه ریزی درسی و بهره مندی از مشاوره تحصیلی ویژه ارتقاء معدل دانش آموزان یک گام بلند در جهت پیشرفت تحصیلی وی که بر آینده درسی و علمی دانش آموزان تأثیر می گذارد، خواهد بود.

برای مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی ویژه ارتقاء معدل دانش آموزان با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

معرفی بهترین کتاب های کمک آموزشی ویژه ارتقاء معدل دانش آموزان

با توجه به اهمیت ارتقاء معدل دانش آموزان به دلیل تأثیر آن بر آینده تحصیلی آنها شناخت بهترین کتاب های کمک آموزشی ضروری است. هر کاری با هر نویسنده ای ارزش خواندن ندارد و لازم است. ابتدا بهترین ها را شناخت آنگاه از آنها برای تقویت دروس و ارتقاء معدل دانش آموزان کمک گرفت.

معدل تأثیر قابل توجهی در ادامه تحصیل و کنکور دانش آموزان دارد. از این رو برنامه ریزی و استفاده از منابع ارزشمند و مفید برای تقویت دروس و در نتیجه ارتقاء معدل دانش آموزان، نتیجه مثبت و قابل توجه در آینده ی تحصیلی آن ها خواهد داشت. هر منبعی قابل اعتماد نیست و لازم است بهترین کتاب های کمک آموزشی ویژه ارتقاء معدل دانش آموزان را از افراد و متخصصان دارای صلاحیت در این حوزه جویا شد.

علاوه بر داشتن یک برنامه حرفه ای مناسب، کتاب های کمک آموزشی نیز نقش مهمی در ارتقاء معدل خواهند داشت. اما از آنجا که در مورد هر موضوعی، تعداد فراوانی از منابع و کتب درسی وجود دارد، به نظر می رسد که شناسایی منابع و کتاب های کمک آموزشی برتر می تواند شما را در رسیدن به اهدافتان، سریع تر از سایر منابع یاری کند.

در واقع با شناخت کتاب های کمک آموزشی برتر می توانید بدون صرف وقت زیاد به منظور مطالعه منابع بسیار، در کوتاه ترین زمان به بیشترین بازده دست یابید.

مشاوران متخصص تحصیلی می توانند بهترین کتب کمک آموزشی را به شما معرفی کنند. برای کسب آگاهی از بهترین کتب کمک آموزشی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

برای مشاوره مشاوره تلفنی ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان، زمان و مهلت ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان
  • نحوه ثبت نام و خرید کتاب درسی دانش آموزان، ثبت نام کتب مدارس ابتدایی
  • قیمت کتب درسی دانش آموزان، مشکل ثبت نام کتب درسی
  • مشاوره تلفنی ثبت نام کتاب درسی دانش آموزان
شاید شما دوست داشته باشید: