خانه مشاوره ایرانیان

مشاوره تلفنی ثبت نام در دانشگاه های افسری

ثبت نام در دانشگاه های افسری:

دانشگاه های افسری از شناخته شده ترین مراکز دانشگاهی در کشور هستند که در زمینه آموزش نظامی فعالیت می نماید. از دانشگاه های افسری در ایران می توان به دانشگاه افسری ارتش( دانشگاه افسری امام علی(ع)، دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی(ره))- دانشگاه عالی دفاع ملی، دانشگاه جامع امام حسین (ع)، دانشگاه امام صادق (ع)، دانشگاه علوم انتظامی امین و… اشاره کرد. با توجه به این که دانشگاه های افسری در رده ی پر طرفدارترین دانشگاه ها قرار می گیرند، این مقاله را به بررسی این دانشگاه ها اختصاص داده ایم.

زمان ثبت نام دانشگاه های افسری:

بسیاری از داوطلبان ورود به دانشگاه های افسری در مرحله ثبت نام دچار سردرگمی می شوند چرا که برخی از دانشگاه های افسری، آزمون اختصاصی برگزار می نمایند و در نتیجه زمان برگزاری این آزمون ها به صورت مجزا است. از طرفی برخی از دانشگاه های افسری مانند دانشگاه امام صادق (ع) که از طریق کنکور سراسری اقدام به جذب دانشجو می نماید، در بازه ی زمانی معینی، اطلاعیه هایی را در زمینه ثبت شماره پرونده آزمون سراسری در سایت دانشگاه، منتشر می نمایند. با توجه به متفاوت بودن زمان ثبت نام، پیشنهاد می کنیم اگر قصد ثبت نام در دانشگاه های افسری را دارید، برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

جهت آگاهی از زمان دقیق ثبت نام در دانشگاه های افسری با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

شرایط ثبت نام دانشگاه های افسری:

همواره برای ثبت نام در هر دانشگاهی، شرایط عمومی و اختصاصی تعریف می شود. معمولاً شرایط عمومی برای اکثر دانشگاه ها مشابه، اما شرایط اختصاصی متفاوت است. به عنوان مثال برای ورود به دانشکده افسری ارتش نیاز به شرکت در کنکور سراسری نیست و آزمون ورودی توسط خود ارتش به صورت مستقل برگزار می شود. در ضمن پس از قبولی در آزمون علمی دانشکده افسری ارتش بایستی نمرات لازم را مصاحبه حضوری و معاینات پزشکی کسب نمایید. با توجه به متفاوت بودن شرایط ثبت نام و پذیرش دانشگاه های افسری پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء

دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی (ره)

دانشگاه علوم و فنون شهید ستاری

دانشگاه افسری امام علی (ع)

دانشگاه عالی دفاع ملی

دانشگاه جامع امام حسین (ع)

دانشگاه امام صادق (ع)

دانشگاه علوم انتظامی امین

جهت آگاهی از کلیه شرایط ثبت نام در دانشگاه های افسری با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

لیست رشته های دانشگاه های افسری:

با توجه به تعداد دانشگاه های افسری، رشته های متعددی نیز در مقاطع مختلف در این دانشگاه ها تدریس می شود. به همین دلیل اگر قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های افسری را دارید، بایستی به طور کامل از رشته های دانشگاه اطلاع داشته باشید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از لیست رشته های دانشگاه های امام علی(ع)، خاتم الانبیاء(ص) هوایی شهید ستاری، علوم دریایی امام خمینی (ره)، عالی دفاع ملی، جامع امام حسین (ع)، امام صادق (ع)، انتظامی امین و….. با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از لیست رشته های دانشگاه های افسری می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

نحوه ثبت نام و پذیرش دانشگاه های افسری:

نحوه ثبت نام در دانشگاه های افسری همانند سایر دانشگاه ها به صورت اینترنتی است، اما با توجه به این که روند پذیرش در دانشگاه های افسری به چند مرحله ای ( قبولی در آزمون علمی، قبولی مصاحبه و معافیت پزشکی) است، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از نحوه و سایت ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از نحوه ثبت نام و پذیرش در دانشگاه های افسری می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مزایای تحصیل در دانشگاه های افسری :

دانشگاه های افسری، امتیازاتی را برای دانشجویان در نظر می گیرند که این مزایا در هر دانشگاه متفاوت است. به عنوان مثال به دانشجویان دانشگاه افسری ارتش، در طول تحصیل کمک هزینه تحصیلی پرداخت می شود و پوشاک، تغذیه، آموزش و درمان دانشجویان به صورت رایگان می باشد. اگر قصد تحصیل در دانشگاه های افسری را دارید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از امتیازات دانشگاه ها، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از نحوه ثبت نام و پذیرش در دانشگاه های افسری می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

موقعیت های شغلی و استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه های افسری:

یکی از مواردی که در انتخاب رشته بسیار حائز اهمیت است، توجه به موقعیت های شغلی و بازار کار است. اگر فارغ التحصیل دانشگاه های افسری هستید، نباید فرصت طلایی شرکت در آزمون های استخدامی دانشگاه های افسری را از دست بدهید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم  برای آگاهی از موقعیت ها، زمان و شرایط شرکت در آزمون های استخدامی دانشگاه های افسری با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • ثبت نام دانشگاه امام صادق ۹۸ ، ثبت نام دانشگاه امام علی ۹۸
  • ثبت نام دانشگاه امام حسین افسری ، ثبت نام دانشگاه افسری ارتش
  • ثبت نام دانشگاه افسری بانوان بدون کنکور ، ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی
  • مشاوره تلفنی در زمینه ثبت نام در دانشگاه های افسری
شاید شما دوست داشته باشید: