پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون آزمون دکتری ۹۸

بدون کنکور دکتر شوید…

دکتری به عنوان عالی ترین مقطع تحصیلات تکمیلی در ایران، متقاضیان قابل توجهی دارد. از این رو هر ساله داوطلبان بسیاری برای قبولی در رشته دلخواهشان به رقابت می پردازند. ثبت نام بدون آزمون دکتری یک فرصت طلایی است تا بدون خواندن منابع متعدد کنکوری و شکست دادن غول کنکور، در رشته ی مورد علاقه تان ادامه تحصیل دهید. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از جزئیات ثبت نام بدون آزمون دکتری از مشاوره تلفنی ثبت نام بدون آزمون دکتری بهره ببرید، تا مشاوران خانه مشاوره با آگاهی کامل و اطلاعات کافی، بهترین و دقیق ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

برای آگاهی از شرایط، نحوه و زمان ثبت نام بدون آزمون دکتری با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

لیست رشته های بدون آزمون دکتری :

از آنجایی که آگاهی از رشته های مورد پذیرش دانشگاه ها در مقطع دکتری حائز اهمیت است، اگر قصد ادامه تحصیل در مقطع دکتری را دارید و حوصله اینکه در کنکور دکتری شرکت و برای قبولی در آن، منابع مختلف و متعددی را مطالعه نمایید، ندارید، پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از لیست رشته های بدون آزمون دکتری با مشاورین خانه مشاوره، تماس بگیرید.

در واقع نقش یک مشاور حرفه ای در انتخاب رشته اصولی همانند نقش افراد دنیادیده ی خانواده است. یک مشاور تحصیلی حرفه ای به شما این امکان را می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن، اطلاعات جامع  و کاملی از آنچه برایتان سوال است، کسب نمایید و در نتیجه با اضافه کردن چاشنی تجربه خود، به شما بهترین راه ممکن را نشان دهد.

جهت آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور دکتری ۹۸، با مشاورین تماس حاصل نمایید.

لیست دانشگاه های بدون آزمون دکتری:

پس از انتخاب رشته مورد نظر در دانشگاه، انتخاب دانشگاه نیز از همیت ویژه ای برخوردار است. چه بسا انتخاب دانشگاه برای بسیاری از داوطلبان اهمیت بیشتری نسبت به رشته دارد و این موضوع ممکن است به این دلیل باشد که بعد مسافتی و یا سطح علمی یک دانشگاه از عواملی است که شاید در سال اول تحصیل اهمیت چندانی نداشته باشد، اما پس از چند سال داوطلب را آزار می دهد. به دلیل اهمیتی که دانشگاه محل تحصیل می تواند در سرنوشت شما داشته باشد، پیشنهاد می کنیم که برای بهترین انتخاب با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

جهت آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور دکتری ۹۸، با مشاورین تماس حاصل نمایید.. پیشنهاد ما این است که برای اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون هر یک از دانشگاه ها و نیز رشته مورد نظر خود با مشاوران مرکز تماس بگیرید.[/vc_column_text]

برای آگاهی از شرایط و زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد :

دانشگاه آزاد در اکثر رشته محل های خود از طریق بدون آزمون از میان داوطلبان حائز شرایط، ثبت نام به عمل می آورد. ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد با توجه به ضابطه هایی همچون معدل و نمره پایان نامه انجام می شود. ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد به دلیل انعطاف آموزشی که دارد، مورد توجه داوطلبان قرار می گیرد. از این رو پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از نحوه و شرایط ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از شرایط، زمان و نحوه ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید.

ثبت نام دکتری بدون آزمون پیام نور :

به نظر می رسد که دانشگاه پیام نور مصداق همان شانسی است که می گویند فقط یکبار در خانه آدم را می زند. دانشگاه پیام نور به دلیل شهریه مناسب و کلاس های آموزشی منعطف، طرفداران قابل توجهی دارد. حال اگر این شرایط مزید بر ثبت نام دکتری بدون آزمون پیام نور شود، طرفداران آن به مراتب افزایش می یابند. در واقع دانشگاه پیام نور یک فرصت استثنایی را در اختیار داوطلبانی قرار داد که فرصت کافی برای مطالعه دروس کنکور ندارند.

برای آگاهی از ظرفیت های بدون آزمون دکتری پیام نور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

ثبت نام دکتری بدون آزمون پردیس :

پردیس های دانشگاه ها امکان ادامه تحصیل بدون آزمون در مقطع دکتری را در بسیاری از رشته ها برای متقاضیان فراهم کرده اند. پردیس دانشگاه ها از لحاظ اعتبار علمی و سطح آموزشی با دانشگاه مادر خود برابری می کنند. از این رو داوطلبان قابل توجهی قصد ورود به پردیس مورد نظر رشته خود در دکتری بدون آزمون را دارند. از آنجایی که پردیس ها برای ثبت نام دکتری بدون آزمون دارای شرایط و ضوابط خاص خود هستند، پیشنهاد ما این است که برای اطلاع از جزئیات دقیق ثبت نام دکتری بدون آزمون پردیس با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

جهت آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور پردیس خودگردان، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان :

یکی از فرصت های مطلوب برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری بدون کنکور، استفاده از فرصت دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان است. اکثر دانشگاه های برتر کشور، داوطلبان دارای شرایط استعداد درخشان را، بدون آزمون جذب می کنند. از آنجایی که احراز شرایط آن چندان دشوار نیست و مربوط به کسب میانگین معدل و مدت مشخص اتمام دوره تحصیلی است، پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از شرایط و مدارک لازم برای دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان هر یک از دانشگاه های مورد نظر خود با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

پیشنهاد می کنیم اگر هرگونه سوال در مورد نحوه پذیرش دکتری بدون آزمون استعداد درخشان دارید، با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید.

مدارک و مهلت ثبت نام بدون آزمون دکتری :

مدارک لازم برای ثبت نام بدون آزمون دکتری با توجه به هر یک از دانشگاه ها متفاوت است، اما همواره یک معیار مشخص برای آنها وجود دارد و لازم است داوطلبان دارای شرایط با ارائه مدارک لازم در مهلت مقرر برای ثبت نام بدون آزمون دکتری اقدام نمایند تا بتوانند در فرصت مشخص شده ثبت نام خود را انجام دهند.

برای اطلاع از مدارک لازم و مهلت دقیق ثبت نام بدون آزمون دکتری با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اعلام نتایج دکتری بدون آزمون :

معمولاً اعلام نتایج دکتری بدون آزمون همزمان با اعلام نتایج آزمون دکتری است و داوطلبان پذیرفته شده در دکتری بدون آزمون، همراه با قبول شدگان در آزمون دکتری وارد این دوره می شوند و تفاوتی با آنها ندارند. بعد از اعلام نتایج می بایست در مهلت مقرر، ثبت نام در دانشگاه مربوطه انجام شود. به همین منظور پیشنهاد ما این است که برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج دکتری بدون آزمون دانشگاه مورد نظر خود، از مشاورین متخصص در این امر راهنمایی بخواهید .

پیشنهاد می کنیم که اگر سوالی در زمینه اعلام نتایج دکتری بدون آزمون دارید، با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

برایتان در زمینه های زیر سوالی پیش آمده است؟

  • ای بابا! دکتری بدون کنکور ؟ مگه امکان داره؟ حتما هزینه اش خیلی میشه!؟
  • من یه چیزایی درباره دکتری بدون آزمون پیام نور شنیدم! چجوری میتونم ثبت نام کنم؟
  • پذیرش دانشجو دکتری بدون کنکور توسط کدام دانشگاه ها انجام میشه؟
  • شرایط دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد چیه؟
  • حتما باید برای پذیرش بدون کنکور، شرایط استعداد درخشان دکتری رو داشته باشم؟

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • مشاوره تلفنی ثبت نام بدون آزمون دکتری ۹۸، شرایط و زمان ثبت نام دکتری بدون آزمون ، لیست رشته های بدون آزمون دکتری ۹۸، دانشگاه های پذیرنده بدون آزمون دکتری ۹۸
  • ثبت نام دکتری بدون آزمون دانشگاه آزاد ، ثبت نام دکتری بدون آزمون پیام نور ، ثبت نام دکتری بدون آزمون پردیس
  • ثبت نام بدون آزمون دکتری استعدادهای درخشان ، مدارک و مهلت ثبت نام بدون آزمون دکتری  
  • مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی، اعلام نتایج دکتری بدون آزمون ، شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون دانشگاه تهران 
برای مشاوره ثبت نام بدون آزمون دکتری از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید
شاید شما دوست داشته باشید: