خانه مشاوره ایرانیان

مشاوره تلفنی استخدام ارتش جمهوری اسلامی ایران

استخدام در ارتش جمهوری اسلامی ایران:

ارتش هر کشور به عنوان اندوخته و ذخیره ای ارزشمند برای هر ملت است. ارتش جمهوری اسلامی ایران که پیکره ی اصلی نیروهای مسلح ایران را تشکیل می دهد وظیفه ی حفظ استقلال و تمامیت ارضی و نظام کشور را بر عهده دارد. ارتش جمهوری اسلامی ایران متشکل از نیروهای زمینی، دریایی، هوایی و پدافند هوایی است. با توجه به لزوم جذب افراد مستعد و توانا در حوزه های مذکور، ارتش جمهوری اسلامی ایران اقدام به جذب نیرو می نماید.

شرایط شرکت در آزمون استخدامی ارتش جمهوری اسلامی ایران:

برای هر آزمون استخدامی، شرایط عمومی و اختصاصی در نظر گرفته می شود که از جمله شرایط عمومی می توان به داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی، تدین به اسلام و یا ادیان رسمی کشور و التزام به قانون اساسی اشاره کرد. با توجه به این که محدودیت هایی مانند محدودیت جسمی برای استخدام در ارتش وجود دارد، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی در زمینه ثبت نام، برای آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از شرایط شرکت در آزمون استخدامی ارتش می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی ارتش:

از آنجایی که ثبت نام به صورت اینترنتی است، مدارک ثبت نام بایستی به صورت اسکن شده در سایت ثبت نام، بارگذاری شوند. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه مدارک ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای مشاوره ثبت نام در آزمون استخدامی ارتش با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

استخدام نیروی زمینی ارتش در سال ۹۸:

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی به عنوان بزرگ ترین نیروی مسلح در ایران و نهمین نیروی بزرگ دنیا به شمار می رود شرایط عمومی و اختصاصی برای استخدام در نیروی زمینی ارتش در نظر گرفته می شود. از جمله شرایط عمومی می توان به تابعیت کشور، ایمان به انقلاب و نظام، عدم محکومیت و عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی اشاره کرد. از آنجایی که شرایط اختصاصی برای داوطلبان مقاطع مختلف ( قطع درجه دار پیمانی امدادگر رزم/ داوطبان درجه دار پیمانی)، متفاوت است، پیشنهاد می کنیم که اگر قصد ثبت نام در آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش را دارید، برای آگاهی از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

جهت آگاهی از زمان، شرایط و نحوه استخدام در نیروی زمینی ارتش می توانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

استخدام نیروی دریایی ارتش در سال ۹۸:

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی نیز که مسئولیت حراست و حفاظت از آب ها، فلات قاره و مناطق اقتصادی، انحصاری و جزایر کشور را دارد، در سال ۹۸ اقدام به جذب نیرو می نماید. در شرایط استخدام نیروی دریایی ارتش، سپردن تعهد محضری و نداشتن محدودیت های جسمی نیز ذکر شده است. با توجه به متفاوت بودن شرایط اختصاصی رده های مختلف تحصیلی پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از زمان، نحوه، مدارک و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی نیروی دریایی ارتش با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 

جهت آگاهی از زمان، شرایط و نحوه استخدام در نیروی دریایی ارتش می توانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

استخدام نیروی هوایی ارتش در سال ۹۸:

نیروی هوایی ارتش علاوه بر حفاظت از مرزهای هوایی، وظیفه ی پشتیبانی نیروهای رزمی دیگر ارتش را نیز بر عهده دارد از جمله دانشگاه های مهم نیروی هوایی، دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری است که مشکل از دانشکده های پرواز، هوا فضا، کنترل، برق، کامپیوتر، مدیریت و تحصیلات تکمیلی می باشد. با توجه به این که نیروی هوایی ارتش بر طبق شرایط و ضوابط خاصی اقدام به جذب نیرو می نماید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از زمان، شرایط و نحوه استخدام در نیروی هوایی ارتش با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

جهت آگاهی از زمان، شرایط و نحوه استخدام در نیروی دریایی هوایی می توانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

استخدام نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۸:

نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با جدا شدن پدافند هوایی ارتش از قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء تشکیل شد که مسئولیت هماهنگی پدافند هوایی سپاه و ارتش را بر عهده دارد. اگر تصمیم خود را برای شرکت در آزمون استخدامی نیروی پدافند هوایی ارتش گرفته اید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از زمان، شرایط و نحوه شرکت در آزمون با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 

جهت آگاهی از زمان، شرایط و نحوه استخدام در پدافند هوایی ارتش می توانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.


مشاوره تلفنی استخدام پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های افسری:

دانشگاه های افسری از شناخته شده ترین مراکز دانشگاهی در کشور هستند که در زمینه آموزش نظامی فعالیت می نماید. از دانشگاه های افسری در ایران می توان به دانشگاه افسری ارتش( دانشگاه افسری امام علی(ع)، دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی(ره))- دانشگاه عالی دفاع ملی، دانشگاه جامع امام حسین (ع)، دانشگاه امام صادق (ع)، دانشگاه علوم انتظامی امین و… اشاره کرد.

یکی از مواردی که در انتخاب رشته بسیار حائز اهمیت است، توجه به موقعیت های شغلی و بازار کار است. اگر فارغ التحصیل دانشگاه های افسری هستید، نباید فرصت طلایی شرکت در آزمون های استخدامی دانشگاه های افسری را از دست بدهید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از موقعیت ها، زمان و شرایط شرکت در آزمون های استخدامی دانشگاه های افسری با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از بهترین رشته های دانشگاه افسری و آگاهی از اخبار استخدامی می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر به مشاغل نظامی علاقه دارید، استخدام در نیروی انتظامی نیز یک فرصت طلایی است…

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز همانند سایر ارگان های دولتی به منظور تأمین نیروی انسانی خود، از میان متقاضیان افرادی را برای سمت های شغلی، استخدام می کند. اگر تصمیم دارید که در نیروی انتظامی استخدام شوید بایستی شرایطی را دارا باشید که می توانیم آن ها را در دو دسته عمومی و اختصاصی طبقه بندی کنیم.

 

از جمله شرایط عمومی استخدام در نیروی انتظامی می توان به اعتقاد و التزام به دین اسلام و تابعیت جمهوری اسلامی و از جمله شرایط اختصاصی هم می توان به محدودیت های سنی اشاره کرد. با توجه به این که آگاهی از کلیه شرایط قبل از اقدام برای ثبت نام، الزامی است پیشنهاد می کنیم با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

جهت آگاهی از شرایط و نحوه استخدام در نیروی انتظامی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

لیست ارگان های دولتی، خصوصی و شرکت های معتبری که در حال حاضر استخدام دارند:

جالب است بدانید، در همین لحظه که فکر می کنید کار مورد علاقه تان را پیدا نمی کنید، ارگان های دولتی، خصوصی و شرکت های معتبر بسیاری اقدام به جذب نیرو می نمایند. در واقع اینگونه به نظر می رسد که عدم آگاهی از اخبار استخدامی، موجب می شود که شغل مورد نظر خود را پیدا نکنید. از این رو  پیشنهاد می کنیم به جای اینکه وقت خود را صرف خواندن آگهی های متعدد نامعتبر کنید، با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا اطلاعات جامعی را در زمینه اخبار استخدامی ارگان های دولتی، خصوصی و شرکت های معتبر، متناسب با ویژگی های شما (سطح تحصیلات، توانایی ها و علاقه مندی) در اختیار تان قرار دهند.

مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار:

شاید شما هم از دسته افرادی هستید که در تصمیم گیری هایتان دچار تردید و سردر گمی می شوید و دائماً به امید به دست آوردن موقعیت شغلی بهتر از شاخه ای به شاخه دیگر می پرید. من دریافته ام بیشتر انسان های موفق، از ابتدا پول زیاد و یا پشت گرمی نداشته اند، آنها در سایه توکل و همت خود و مشاوره با افراد خبره و برنامه ریزی درست به نتایج خوب دست پیدا کرده اند.

برای انتخاب و راه اندازی کسب و کار جدید حتما نگرانی های زیادی خواهید داشت، اما با گفتگو با یک مشاور خواهید دید که می توانید بیشتر این چالش ها را از راه درست، پشت سر بگذارید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:
  • مشاوره تلفنی استخدام نیروی زمینی ارتش ، شرایط استخدام در ارتش نیروی زمینی
  • مشاوره تلفنی نیروی دریایی ارتش ، شرایط ثبت نام نیروی دریایی ارتش
  • مشاوره تلفنی نیروی هوایی ارتش ، مدارک ثبت نام نیروی هوایی ارتش
  • مشاوره تلفنی استخدام ارتش با مدرک دیپلم ، استخدام ارتش درجه داری ، مشاوره استخدام در ارگان های دولتی و خصوصی
شاید شما دوست داشته باشید: