پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان

ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور

پیراپزشکی بدون کنکور راست است یا دروغ؟

سوالی که این روزها ذهن علاقه مندان به ادامه تحصیل را به خود مشغول می کند اینست که آیا بدون کنکور می توان در رشته های پیراپزشکی ادامه تحصیل داد؟ چه دانشگاه هایی بدون کنکور پذیرش می نمایند؟ آیا دانشگاه های آزاد، پردیس های بین الملل مثل پردیس کیش، پردیس تهران و سایر پردیس ها بدون کنکور پذیرش می نمایند؟

طی سالهای گذشته و در کنکور سراسری، شاهد پذیرش بدون آزمون داوطلبان در دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور بودیم، اما با افزایش تقاضا از سوی داوطلبان در رشته های پیراپزشکی، به جهت بازار کار مناسب و فرصت های شغلی متنوع در سال های اخیر، دوره ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی هم آغاز گردید. به طوری که دانشگاه هایی چون دانشگاه علوم پزشکی در مقطع کاردانی آمادگی خود را جهت پذیرش داوطلب در رشته های بدون کنکور، اعلام نمودند. اما با توجه به قوانین جدید، پذیرش بدون کنکور در همه ی رشته ها امکان پذیر نیست و در رشته هایی هم که امکان پذیر است، تابع شرایطی است که پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از آن ها حتما با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور رشته های گروه علوم تجربی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

آیا ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی در مقطع کارشناسی امکان پذیر است؟

با توجه به اینکه رشته های پیراپزشکی همچون پرستاری و اتاق عمل هم بازار کار و هم وجهه اجتماعی بسیار خوبی دارند و از رشته های پر طرفدار هستند. اما از آنجا که جنگیدن با غول کنکور برای قبول شدن در این رشته ها سخت است، امکان پذیرش بدون کنکور همان شانسی است که شاید یکبار در خانه هر کس را بزند. البته با توجه به قانون جدید عدم انتقال دانشجویان خارجی به داخل کشور، امکان ادامه تحصیل در برخی از رشته های گروه علوم تجربی در داخل کشور وجود ندارد.

هر ساله بر اساس نیازمندی واحدهای ارائه خدمات شهرستان های تحت نظر دانشگاه های علوم پزشکی تعدادی از رشته های پیراپزشکی به صورت بدون آزمون ارائه می شوند که هر یک از این رشته ها ممکن است در هر سال متفاوت باشد. به طور مثال در سال ۹۶ رشته هایی همچون اتاق عمل در این لیست قرار داشتند که در سال ۹۷ از لیست رشته های بدون کنکور پیراپزشکی خارج شدند.

پذیرش در هر یک از رشته های اعلام شده تابع ضوابط و شرایطی است که باید از آن ها اطلاع کامل داشت. البته این به این مفهوم نیست که پذیرش در باقی رشته ها امکان پذیر نیست، بلکه پذیرش در سایر رشته های پیراپزشکی دارای شرایطی همچون تحصیل در خارج از کشور و پذیرش در ارشد وزارت بهداشت در این رشته است. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از لیست رشته ها و دانشگاه هایی که می توانید از آن ها پذیرش بگیرید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور گروه علوم تجربی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

شهریه ادامه تحصیل بدون کنکور ۹۸:

به نظر می رسد وقتی که عنوان «بدون کنکور» مطرح می شود، اولین چیزی که ذهن داوطلبان را به خود مشغول می سازد، «شهریه» است. از آنجایی که هزینه تحصیل و شهریه، از جمله مهم ترین عوامل انتخاب رشته و دانشگاه است، اگر قصد ادامه تحصیل در رشته های علوم تجربی را دارید، آگاهی از شهریه این رشته ها از طریق پذیرش بدون کنکور، بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شهریه این رشته ها در انواع مختلف دانشگاه هایی که از طریق سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند، متفاوت است، پیشنهاد می کنیم که به منظور آگاهی از شهریه دقیق با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی از شهریه ادامه تحصیل در رشته های گروه علوم تجربی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور ۹۸ :

از آنجایی که جنگیدن با غول کنکور برای قبول شدن در رشته های برتر گروه علوم تجربی سخت است، امکان پذیرش بدون کنکور، همان شانسی است که یکبار در خانه هر کس را می زند. البته با توجه به قانون جدید عدم انتقال دانشجویان خارجی به داخل کشور، امکان ادامه تحصیلی در برخی از رشته های گروه علوم تجربی در داخل کشور به صورت بدون کنکور وجود ندارد و در نتیجه برای پذیرش و تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور در رشته های پزشکی و پیراپزشکی با توجه به شرایط هر کشور، زمان ثبت نام متفاوت است، به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از لیست رشته ها و دانشگاه هایی که می توانید از آن ها پذیرش بگیرید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام رشته های گروه علوم تجربی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور :

روند ثبت نام در دانشگاه ها به صورت بدون کنکور، کمی با روند ثبت نام از طریق کنکور، اندکی متفاوت است. با توجه به اعلام رشته های بدون کنکور، پس از گذراندن مراحل ثبت نام و انتخاب رشته، شرایط و سوابق علمی متقاضیان توسط سازمان سنجش مورد بررسی قرار می گیرد و برای مرحله دوم یعنی مصاحبه دعوت می شوند. با توجه به دو قسمتی بدون پذیرش در رشته های بدون کنکور در داخل ایران پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از نحوه ثبت نام رشته های گروه علوم تجربی بدون کنکور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام بدون کنکور در رشته پیراپزشکی دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما آن را با مشاورین مرکز در میان بگذارید.

شهرهایی که بدون کنکور دانشجو می پذیرند :

اگر تصمیم خود را گرفته اید که به صورت بدون کنکور به ادامه تحصیل بپردازید، در اولین قدم باید از دانشگاه هایی که در رشته مورد علاقه تان بدون کنکور پذیرش دارند، اطلاع داشته باشید. در واقع مهم است که بدانید دانشگاهی که مد نظرتان است، اگر در رشته مورد نظرتان از طریق کنکور دانشجو می پذیرد، آیا بدون کنکور نیز اقدام به پذیرش دانشجو می نماید؟

نمی دانید که کدام دانشگاه ها بدون کنکور دانشجو می پذیرند؟ با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور دانشجو می پذیرند:

آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کنند، بسیار حائز اهمیت است. پس اگر قصد ادامه تحصیل بدون کنکور در رشته های گروه علوم تجربی را دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

جهت آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور  دانشجو می پذیرند ، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

آیا ثبت نام پیراپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان امکان پذیر است؟

چند سالی بود که دانشگاه های پردیس و خودگردان تابع شرایطی، در رشته های پیراپزشکی دانشجو می پذیرفتند. این دانشگاه ها دارای شرایط قابل توجه و مطلوبی در زمینه شهریه و نیز اعتبار مدرک یکسان با دیگر دانشگاههای معتبر سراسر کشور بودند، از این رو تقاضا برای آنها روز به روز افزایش یافت. شرایط و نحوه ثبت نام پیراپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان مطابق با دستورالعمل سازمان سنجش بود و مراحل ثبت نام پیراپزشکی پردیس خودگردان طبق اطلاعیه سازمان سنجش انجام می شد.

اما در سال جاری قوانین جدیدی (قانون منع انتقال دانشجویان خارجی به داخل کشور) برای ثبت نام بدون کنکور اعلام شده است که آگاهی از آن ها قبل از هر اقدامی بسیار ضروری است.  پیشنهاد می کنیم به منظور کسب آگاهی در زمینه قوانین جدید تصویب شده در زمینه ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از قوانین جدید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

قانون جدید تحصیل پیراپزشکی بدون کنکور:

با توجه به اینکه قوانین مرتبط با ادامه تحصیل در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور، در سال جاری تغییر یافته است، پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط، با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از قوانین جدید تحصیل پیراپزشکی بدون کنکور با مشاوران حرفه ای تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

تحصیل پیراپزشکی در خارج از کشور و مزایا و معایب آن:

تحصیل رشته پیراپزشکی در خارج از کشور مزایا و معایب خاص خود را دارد. از مزایای آن می توان به فراهم شدن فرصت های آموزشی و علمی برتر و به طبع آن فراهم شدن فرصت های شغلی و درآمد بالا، بدون دغدغه کنکور، اشاره کرد. از طرفی اعتبار مدرک در صورتی که از دانشگاه های معتبر خارجی دریافت شده باشد، در داخل کشور بالاست. معایب هم دوری از خانواده و تحصیل به زبان خارجی است که با توجه به مزایای آن چندان به چشم نمی آیند. پیشنهاد می کنیم فرصت های تحصیل در رشته های پیراپزشکی خارج از کشور را از دست ندهید و برای آگاهی از شرایط اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های خارج از کشور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

سؤالاتی که ممکن است ذهنتان را مشغول کرده باشند:

 • رشته های دانشگاه علوم پزشکی ؟
 • بهترین رشته تجربی در دانشگاه برای ادامه تحصیل؟
 • لیست رشته های علوم پزشکی دانشگاه آزاد ؟
 • آیا رشته پروتز دندان در گروه پیراپزشکی است؟
 • کارنامه و رتبه قبولی رشته پیراپزشکی ؟
 • آیا رشته علوم آزمایشگاهی ، پیراپزشکی است؟
 • واحدهای پذیرنده علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد ؟
 • آیا ادامه تحصیل در پیراپزشکی بدون کنکور امکان پذیر است؟
 • نحوه اخذ پذیرش از دانشگاه های برتر دنیا ؟
برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور رشته های گروه علوم تجربی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید
خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:
 • ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی بدون کنکور ، شهریه رشته های پیراپزشکی بدون کنکور ، زمان ثبت نام پیراپزشکی بدون کنکور ۹۸
 • لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور و لیست دانشگاه های بدون کنکور داخل و خارج کشور، قانون جدید تحصیل پیراپزشکی بدون کنکور 
 • ثبت نام بدون کنکور پردیس کیش دانشگاه تهران و شریف و کاردانی رشته های پیراپزشکی آیا امکان پذیر است؟
 • مشاوره ثبت نام بدون کنکور ، رشته های بدون کنکور گروه علوم تجربی
شاید شما دوست داشته باشید: