پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان

ثبت نام پزشکی بدون کنکور

پذیرش بدون کنکور رشته های پزشکی ! راست یا دروغ؟

سوالی که این روزها ذهن علاقه مندان به ادامه تحصیل را به خود مشغول می کند اینست که آیا بدون کنکور می توان در رشته پزشکی ادامه تحصیل داد؟ چه دانشگاه هایی بدون کنکور پذیرش می نمایند؟ آیا دانشگاه های آزاد، پردیس های بین الملل مثل پردیس کیش، پردیس تهران و سایر پردیس ها بدون کنکور پذیرش می نمایند؟

طی سالهای گذشته و در کنکور سراسری، شاهد پذیرش بدون آزمون داوطلبان در دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور بودیم، اما با افزایش تقاضا از سوی داوطلبان در رشته های پیراپزشکی، به جهت بازار کار مناسب و فرصت های شغلی متنوع در سال های اخیر، دوره ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی هم آغاز گردید. به طوری که دانشگاه هایی چون دانشگاه علوم پزشکی در مقطع کاردانی آمادگی خود را جهت پذیرش داوطلب در رشته های بدون کنکور، اعلام نموده اند. اما با توجه به قوانین جدید، پذیرش بدون کنکور تابع شرایطی است که پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از آن ها حتما با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای مشاوره ثبت نام پزشکی بدون کنکور از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

شرایط ثبت نام بدون کنکور گروه پزشکی

رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی از جمله پرطرفدارترین رشته های گروه علوم تجربی هستند که از دلایل آن می توان به بازار کار مناسب و موقعیت اجتماعی خوب این رشته ها اشاره کرد. اما سوال این جاست که آیا پزشکی بدون کنکور امکان پذیر است؟

در سال های گذشته متقاضیان رشته های گروه پزشکی با گذراندن ۷۲ واحد در دانشگاه های مورد تایید در خارج از کشور و با گرفتن انتقالی، امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های ایران را داشتند. که این شرایط از انتهای سال ۹۷ برای متقاضیان این رشته ها وجود ندارد. اما شرایطی همچون تحصیل در خارج از کشور و لیسانس به پزشکی برای علاقه مندان به بدون کنکور گروه پزشکی و حتی پیراپزشکی وجود دارد. از آنجا که انتخاب صحیح و متناسب تاثیر شگرفی در آینده تان خواهخد داشت، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور گروه پزشکی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

شهریه ادامه تحصیل بدون کنکور ۹۸:

به نظر می رسد وقتی که عنوان «بدون کنکور» مطرح می شود، اولین چیزی که ذهن داوطلبان را به خود مشغول می سازد، «شهریه» است. با توجه به اینکه که پذیرش بدون کنکور پیراپزشکی در دانشگاه های علوم پزشکی، واحد روزانه می باشد، تحصیل برای رشته های بدون کنکور آن نیز به صورت رایگان است. از آنجایی که هزینه تحصیل و شهریه، از جمله مهم ترین عوامل انتخاب رشته و دانشگاه است، اگر قصد ادامه تحصیل در رشته های علوم تجربی را دارید، آگاهی از شهریه این رشته ها از طریق پذیرش بدون کنکور، بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شهریه این رشته ها در انواع مختلف دانشگاه هایی که از طریق سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند، متفاوت است، پیشنهاد می کنیم که به منظور آگاهی از شهریه دقیق با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی از شهریه ادامه تحصیل در رشته های گروه علوم تجربی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور ۹۸ :

از آنجایی که جنگیدن با غول کنکور برای قبول شدن در رشته های برتر گروه علوم تجربی سخت است، امکان پذیرش بدون کنکور، همان شانسی است که یکبار در خانه هر کس را می زند. زمان ثبت نام در رشته های بدون کنکور پیراپزشکی در داخل ایران مردادماه می باشد. البته با توجه به قانون جدید عدم انتقال دانشجویان خارجی به داخل کشور، امکان ادامه تحصیلی در برخی از رشته های گروه علوم تجربی در داخل کشور به صورت بدون کنکور وجود ندارد و در نتیجه برای پذیرش و تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور در رشته های پزشکی و پیراپزشکی با توجه به شرایط هر کشور، زمان ثبت نام متفاوت است، به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از لیست رشته ها و دانشگاه هایی که می توانید از آن ها پذیرش بگیرید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام رشته های گروه علوم تجربی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور :

روند ثبت نام در دانشگاه ها به صورت بدون کنکور، کمی با روند ثبت نام از طریق کنکور، اندکی متفاوت است. با توجه به اعلام رشته های بدون کنکور پیراپزشکی، پس از گذراندن مراحل ثبت نام و انتخاب رشته، شرایط و سوابق علمی متقاضیان توسط سازمان سنجش مورد بررسی قرار می گیرد و برای مرحله دوم یعنی مصاحبه دعوت می شوند. با توجه به دو قسمتی بدون پذیرش در رشته های بدون کنکور در داخل ایران پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از نحوه ثبت نام رشته های گروه علوم تجربی بدون کنکور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام بدون کنکور در رشته های پیراپزشکی ، پزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما آن را با مشاورین مرکز در میان بگذارید.

شهرهایی که بدون کنکور دانشجو می پذیرند :

اگر تصمیم خود را گرفته اید که به صورت بدون کنکور به ادامه تحصیل بپردازید، در اولین قدم باید از دانشگاه هایی که در رشته مورد علاقه تان بدون کنکور پذیرش دارند، اطلاع داشته باشید. در واقع مهم است که بدانید دانشگاهی که مد نظرتان است، اگر در رشته مورد نظرتان از طریق کنکور دانشجو می پذیرد، آیا بدون کنکور نیز اقدام به پذیرش دانشجو می نماید؟

نمی دانید که کدام دانشگاه ها بدون کنکور دانشجو می پذیرند؟ با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور دانشجو می پذیرند:

آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کنند، بسیار حائز اهمیت است. پس اگر قصد ادامه تحصیل بدون کنکور در رشته های گروه علوم تجربی را دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

جهت آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور  دانشجو می پذیرند ، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

آیا ثبت نام پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان امکان پذیر است؟

چند سالی بود که دانشگاه های پردیس و خودگردان تابع شرایطی، در رشته های پزشکی دانشجو می پذیرفتند. این دانشگاه ها دارای شرایط قابل توجه و مطلوبی در زمینه شهریه و نیز اعتبار مدرک یکسان با دیگر دانشگاههای رشته پزشکی سراسر کشور بودند، از این رو تقاضا برای آنها روز به روز افزایش یافت.

شرایط و نحوه ثبت نام پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان مطابق با دستورالعمل سازمان سنجش است و مراحل ثبت نام پزشکی پردیس خودگردان طبق اطلاعیه سازمان سنجش انجام می شود و معمولاً مهلت ثبت نام محدود است. اما در سال جاری قوانین جدیدی (قانون منع انتقال دانشجویان خارجی به داخل کشور) برای ثبت نام بدون کنکور اعلام شده است که آگاهی از آن ها بسیار ضروری است.  پیشنهاد می کنیم به منظور کسب آگاهی در زمینه قوانین جدید تصویب شده در زمینه ثبت نام بدون کنکور پزشکی با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات دقیق و به روز در رابطه با این موضوع و اینکه کدام دانشگاه و در چه رشته ای در حال حاضر بدون کنکور پذیرش می نمایند با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایند.

قانون جدید تحصیل پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و داروسازی بدون کنکور:

با توجه به اینکه قوانین مرتبط با ادامه تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و داروسازی بدون کنکور، در سال جاری تغییر یافته است، پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی و داروسازی با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از قوانین جدید تحصیل پزشکی بدون کنکور با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

 

تحصیل رشته پزشکی در خارج از کشور و مزایا و معایب آن:

تحصیل رشته پزشکی در خارج از کشور مزایا و معایب خاص خود را دارد. از مزایای آن می توان به فراهم شدن فرصت های آموزشی و علمی برتر و به طبع آن فراهم شدن فرصت های شغلی و درآمد بالا، بدون دغدغه کنکور، اشاره کرد. از طرفی اعتبار مدرک در صورتی که از دانشگاه های معتبر خارجی دریافت شده باشد، در داخل کشور بالاست. معایب هم دوری از خانواده و تحصیل به زبان خارجی است که با توجه به مزایای آن چندان به چشم نمی آیند. پیشنهاد می کنیم فرصت های تحصیل در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و پیراپزشکی خارج از کشور را از دست ندهید و برای آگاهی از شرایط اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های خارج از کشور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای اطلاع از شرایط و نحوه پذیرش در رشته های پزشکی خارج از کشور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

سؤالاتی که ممکن است ذهنتان را مشغول کرده باشند:

 • شرایط پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه آزاد ؟
 • شرایط پزشکی بدون کنکور ؟
 • آیا ادامه تحصیل پزشکی دانشگاه پردیس امکان پذیر است؟
 • رشته های پزشکی بدون کنکور ؟
 • لیست دانشگاه های پردیس پزشکی ؟
 • لیست دانشگاه های آزاد پزشکی تهران ؟
 • شرایط پذیرش دانشگاه بین المللی کیش پزشکی ؟
 • آیا تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد امکان پذیر است ؟
 • لیست بهترین رشته های تجربی دانشگاه ازاد ؟
 • رشته های پزشکی دانشگاه آزاد کرمان ؟
 • رشته های پزشکی دانشگاه پردیس جلفا ؟
 • آیا پذیرش در دانشگاه بین المللی کیش پزشکی امکان پذیر است؟
 • رشته های پزشکی دانشگاه آزاد کازرون ؟
 • شرایط ثبت نام دانشگاه علوم پزشکی ایران ؟
 • بهترین رشته های بدون کنکور و رشته های بدون آزمون دانشگاه سراسری کدام اند؟
 • شهریه دانشگاه آزاد پزشکی ؟
 • لیست رشته های بدون کنکور ۹۸ ؟
 • شهریه ی دانشگاه بین الملل پزشکی ؟
برای مشاوره ثبت نام پزشکی بدون کنکور از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید
خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:
 • ثبت نام پزشکی بدون کنکور، شرایط ثبت نام، زمان ثبت نام و مراحل ثبت نام بدون کنکور، پذیرش بدون کنکور دانشگاه علوم پزشکی ، دانشگاه دولتی بدون کنکور، قانون جدید تحصیل پزشکی بدون کنکور 
 • پزشکی پردیس خودگردان بدون کنکور ، پزشکی پردیس دانشگاه تهران ، پردیس کیش و دانشگاه های پردیس بین الملل، پزشکی در خارج از کشور (ترکیه – امریکا و …) ، شرایط دانشگاه بدون کنکور پزشکی
 • پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی، داروسازی، پرستاری و مامایی بدون کنکور، لیست رشته های پزشکی بدون کنکور و لیست دانشگاه ها ، پذیرش بدون کنکور رشته های پزشکی
 • مشاوره تلفنی در رابطه با موضوع ثبت نام پزشکی بدون کنکور و مسائل پیرامون آن
شاید شما دوست داشته باشید: