پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

ثبت نام پزشکی بدون کنکور

ثبت نام پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان:

چند سالی است که دانشگاه های پردیس و خودگردان، در رشته های پزشکی دانشجو می پذیرند. این دانشگاه ها دارای شرایط قابل توجه و مطلوبی در زمینه شهریه و نیز اعتبار مدرک یکسان با دیگر دانشگاههای رشته پزشکی سراسر کشور هستند. از این رو تقاضا برای آنها روز به روز افزایش می یابد.

برای ثبت نام پزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان شرایط و نحوه ثبت نام مطابق با دستورالعمل سازمان سنجش است و مراحل ثبت نام پزشکی پردیس خودگردان طبق اطلاعیه سازمان سنجش انجام می شود و معمولاً مهلت ثبت نام محدود است. اما در سال جاری قوانین جدیدی برای ثبت نام بدون کنکور اعلام شده است که آگاهی از آن ها بسیار ضروری است. پیشنهاد می کنیم به منظور کسب آگاهی در زمینه قوانین جدید تصویب شده در زمینه ثبت نام بدون کنکور پزشکی با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات دقیق و به روز در رابطه با این موضوع و اینکه کدام دانشگاه و در چه رشته ای در حال حاضر بدون کنکور پذیرش می نمایند با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایند.

پذیرش بدون کنکور رشته های پزشکی ! راست یا دروغ؟

در سال های اخیر شاهد تقاضای بالای داوطلبان بدون کنکور پزشکی، پیراپزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه های دولتی بوده ایم به طوری که به جهت بازارکار مناسب و کسب موقعیت اجتماعی و مالی، باعث شده است که علاقه مندان زیادی را به خود جلب کند. من جمله ی این دانشگاه ها می توان دانشگاه علوم پزشکی ایلام را نام برد که در اردیبهشت ماه سال گذشته اقدام به پذیرش بدون کنکور در رشته ی دندانپزشکی نموده است. حال سوالی که پیش می آید این است که آیا در حال حاضر می توان بدون کنکور در رشته های پزشکی تحصیل نمود؟ آیا دانشگاه های پردیس کیش و تهران و سایر دانشگاه های بین الملل در حال حاضر بدون کنکور پذیرش می نمایند؟

اگر سوالی در زمینه لیست رشته های پزشکی بدون کنکور دارید ، یا در اینکه کدام رشته را انتخاب کنید مردد هستید ، با مشاورین حرفه ای مرکز مشاوره تماس بگیرید.

لیست رشته های پزشکی بدون کنکور:

پس از اینکه تصمیم خود را مبنی بر تحصیل بدون کنکور گرفتیم ، بایستی به این موضوع بیاندیشیم که قصد ادامه تحصیل در کدام رشته را داریم. رشته های تعریف شده در گروه پزشکی متعدد بوده و از آنجایی که انتخاب هر یک از این رشته ها می تواند در سرنوشت مان تاثیر بگذارد ، اهمیت انتخاب صحیح بیش از پیش مشخص می شود.

از آنحایی که تجربه در مبحث انتخاب حرف اول را می زند، به نظر می رسد در مورد انتخاب یک رشته در لیست رشته های پزشکی بدون کنکور نیز باییستی با افرادی که در این راه تجارب بسیاری دارند، مشورت کرد. از این رو پیشنهاد ما این است که حتما برای آگاهی از لیست رشته های پزشکی بدون کنکور و  انتخاب بهترین رشته ها بر اساس آینده شغلی و سایر موارد با مشاورین متخصص تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات مربوط به تحصیل بدون کنکور در رشته پزشکی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

پزشکی پردیس دانشگاه تهران:

دانشگاه علوم پزشکی تهران پس از اینکه با دانشگاه علوم پزشکی ایران ادغام شد، فعالیت جذب دانشجو در رشته پزشکی را در پردیس بین الملل از سر گرفت. مطابق با قوانین پردیس دانشگاه تهران تحصیل در رشته پزشکی شرایط و ضوابطی داشته است که بایستی از آن ها اطلاع داشته باشید، البته با توجه به قوانین جدید تجصیل بدون کنکور، لزوم مشورت برای ادامه تحصیل بدون کنکور پزشکی دوچندان می شود. مشاوران متخصص خانه مشاوره پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه پذیرش بدون کنکور دانشگاه علوم پزشکی ،هستند.

برای کسب آگاهی در زمینه پزشکی بدون کنکور با مشاوران مرکز تماس حاصل نمایید.

قانون جدید تحصیل پزشکی بدون کنکور:

با توجه به اینکه قوانین مرتبط با ادامه تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور، در سال جاری تغییر یافته است، پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور پزشکی با مشاوران باتجربه خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از قوانین جدید تحصیل پزشکی بدون کنکور با مشاوران حرفه ای تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

سوالات متداول بدون کنکور پزشکی:
 • امکان تحصیل بدون کنکور در رشته های پزشکی و دندان پزشکی وجود دارد؟
 • تحصیل در پردیس و دانشگاه صنعتی شریف بدون کنکور آیا صحت دارد؟
 • پردیس بین المل تهران و کیش و سایر دانشگاه های بین الملل بدون کنکور در رشته پزشکی پذیرش می نمایند؟
 • می توان در خارج از ایران در رشته ی پزشکی بدون کنکور تحصیل نمود؟ هزینه ی تحصیل چقدر بوده؟
 • و شرایط  ثبت نام در این دانشگاه ها به چه صورت است؟
 • قوانین جدید تحصیل بدون کنکور پزشکی چیست؟
 • قانون جدید انتقال دانشجویان خارج به داخل از چه زمانی عملی می شود

سؤال دیگری ذهنتان را مشغول کرده است!!؟ با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

تحصیل رشته پزشکی در خارج از کشور و مزایا و معایب آن:

در سالهای اخیر تحصیل در رشته پزشکی در خارج از کشور با رشد تصاعدی رو به رو بوده است. دانشگاه های پزشکی خارج از کشور از اعتبار و قدرت علمی برخوردار هستند و دارای مزایا و معایب مربوط به خود هستند. بنابراین کسب اطلاعات در زمینه شرایط و نحوه تحصیل در رشته پزشکی در خارج از کشور به منظور پذیرش لازم و ضروری است.

برای دریافت اطلاعات مربوط به شرایط و نحوه و نیز مدارک مورد نیاز و بررسی مزایا و معایب تحصیل رشته پزشکی خارج از کشور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای مشاوره ثبت نام پزشکی بدون کنکور و اطلاع از شرایط ثبت نام از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید
خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:
 • ثبت نام پزشکی بدون کنکور، شرایط ثبت نام، زمان ثبت نام و مراحل ثبت نام بدون کنکور، پذیرش بدون کنکور دانشگاه علوم پزشکی ، دانشگاه دولتی بدون کنکور، قانون جدید تحصیل پزشکی بدون کنکور 
 • پزشکی پردیس خودگردان بدون کنکور ، پزشکی پردیس دانشگاه تهران ، پردیس کیش و دانشگاه های پردیس بین الملل، پزشکی در خارج از کشور (ترکیه – امریکا و …) ، شرایط دانشگاه بدون کنکور پزشکی
 • پزشکی، دندانپزشکی، پیراپزشکی، داروسازی، پرستاری و مامایی بدون کنکور، لیست رشته های پزشکی بدون کنکور و لیست دانشگاه ها ، پذیرش بدون کنکور رشته های پزشکی
 • مشاوره تلفنی در رابطه با موضوع ثبت نام پزشکی بدون کنکور و مسائل پیرامون آن
شاید شما دوست داشته باشید: