پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور

دندانپزشکی بدون کنکور راست یا دروغ؟

سوالی که این روزها ذهن علاقه مندان به ادامه تحصیل را به خود مشغول می کند اینست که آیا بدون کنکور می توان در رشته دندانپزشکی ادامه تحصیل داد؟ چه دانشگاه هایی بدون کنکور پذیرش می نمایند؟ آیا دانشگاه های آزاد، پردیس های بین الملل مثل پردیس کیش، پردیس تهران و سایر پردیس ها بدون کنکور پذیرش می نمایند؟

طی سالهای گذشته و در کنکور سراسری، شاهد پذیرش بدون آزمون داوطلبان در دانشگاه های غیر انتفاعی و پیام نور بودیم، اما با افزایش تقاضا از سوی داوطلبان در رشته های پر طرفدار علوم تجربی به جهت بازار کار مناسب و فرصت های شغلی متنوع در سال های اخیر، دوره ثبت نام بدون کنکور در این رشته ها در پردیس های خودگردان هم آغاز گردید. اما با توجه به قوانین جدید، پذیرش بدون کنکور تابع شرایطی است که پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از آن ها حتما با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای مشاوره دندانپزشکی بدون کنکور از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

شرایط ثبت نام بدون کنکور گروه پزشکی

رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی از جمله پرطرفدارترین رشته های گروه علوم تجربی هستند که از دلایل آن می توان به بازار کار مناسب و موقعیت اجتماعی خوب این رشته ها اشاره کرد. اما سوال این جاست که آیا ادامه تحصیل در رشته دندان پزشکی بدون کنکور امکان پذیر است؟

در سال های گذشته متقاضیان رشته های گروه پزشکی با گذراندن ۷۲ واحد در دانشگاه های مورد تایید در خارج از کشور و با گرفتن انتقالی، امکان ادامه تحصیل در دانشگاه های ایران را داشتند. که این شرایط از انتهای سال ۹۷ برای متقاضیان این رشته ها وجود ندارد. اما شرایطی همچون تحصیل در خارج از کشور برای علاقه مندان به بدون کنکور گروه پزشکی وجود دارد. از آنجا که انتخاب صحیح و متناسب تاثیر شگرفی در آینده تان خواهخد داشت، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از شرایط ثبت نام بدون کنکور گروه پزشکی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

شهریه ادامه تحصیل بدون کنکور ۹۸:

به نظر می رسد وقتی که عنوان «بدون کنکور» مطرح می شود، اولین چیزی که ذهن داوطلبان را به خود مشغول می سازد، «شهریه» است. از آنجایی که هزینه تحصیل و شهریه، از جمله مهم ترین عوامل انتخاب رشته و دانشگاه است، اگر قصد ادامه تحصیل در رشته های علوم تجربی را دارید، آگاهی از شهریه این رشته ها از طریق پذیرش بدون کنکور، بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شهریه این رشته ها در انواع مختلف دانشگاه هایی که از طریق سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند، متفاوت است، پیشنهاد می کنیم که به منظور آگاهی از شهریه دقیق با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی از شهریه ادامه تحصیل در رشته های گروه علوم تجربی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور ۹۸ :

از آنجایی که جنگیدن با غول کنکور برای قبول شدن در رشته های برتر گروه علوم تجربی سخت است، امکان پذیرش بدون کنکور، همان شانسی است که یکبار در خانه هر کس را می زند. البته با توجه به قانون جدید عدم انتقال دانشجویان خارجی به داخل کشور، امکان ادامه تحصیلی در برخی از رشته های گروه علوم تجربی در داخل کشور به صورت بدون کنکور وجود ندارد و در نتیجه برای پذیرش و تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور در رشته دندانپزشکی با توجه به شرایط هر کشور، زمان ثبت نام متفاوت است، به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از لیست رشته ها و دانشگاه هایی که می توانید از آن ها پذیرش بگیرید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام رشته های گروه علوم تجربی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور گروه علوم تجربی:

روند ثبت نام در دانشگاه ها به صورت بدون کنکور، کمی با روند ثبت نام از طریق کنکور، اندکی متفاوت است. به عنوان مثال با توجه به اعلام رشته های بدون کنکور پیراپزشکی، پس از گذراندن مراحل ثبت نام و انتخاب رشته، شرایط و سوابق علمی متقاضیان توسط سازمان سنجش مورد بررسی قرار می گیرد و برای مرحله دوم یعنی مصاحبه دعوت می شوند. با توجه به دو قسمتی بدون پذیرش در رشته های بدون کنکور در داخل ایران پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از نحوه ثبت نام رشته های گروه علوم تجربی بدون کنکور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام بدون کنکور در رشته های پیراپزشکی ، پزشکی ، داروسازی و دندانپزشکی دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما آن را با مشاورین مرکز در میان بگذارید.

شهرهایی که بدون کنکور دانشجو می پذیرند :

اگر تصمیم خود را گرفته اید که به صورت بدون کنکور به ادامه تحصیل بپردازید، در اولین قدم باید از دانشگاه هایی که در رشته مورد علاقه تان بدون کنکور پذیرش دارند، اطلاع داشته باشید. در واقع مهم است که بدانید دانشگاهی که مد نظرتان است، اگر در رشته مورد نظرتان از طریق کنکور دانشجو می پذیرد، آیا بدون کنکور نیز اقدام به پذیرش دانشجو می نماید؟

نمی دانید که کدام دانشگاه ها بدون کنکور دانشجو می پذیرند؟ با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور دانشجو می پذیرند:

آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کنند، بسیار حائز اهمیت است. پس اگر قصد ادامه تحصیل بدون کنکور در رشته های گروه علوم تجربی را دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

جهت آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور  دانشجو می پذیرند ، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

آیا ثبت نام دندانپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان امکان پذیر است؟

چند سالی بود که اخباری با این عنوان شنیده می شد که “دانشگاههای پردیس خودگردان در برخی از دانشگاه ها و رشته های تحصیلی، بدون کنکور دانشجو می پذیرند و این موضوع در مورد رشته دندانپزشکی هم صادق بود”. اما مطابق آخرین قوانین مصوب در سال ۲۰۱۹ با عنوان ” قانون منع انتقال دانشجویان خارجی به داخل کشور” تغییراتی در پذیرش رشته های پزشکی به وجود آمد. با توجه به اینکه امکان تغییر در قوانین وجود خواهد داشت، به همین منظور پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی برای آگاهی از هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور بدانید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از هر آنچه باید در زمینه تحصیل بدون کنکور بدانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

قانون جدید تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور:

با توجه به اینکه قوانین مرتبط با ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور، در سال جاری تغییر یافته است، پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از قوانین جدید تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

تحصیل رشته دندانپزشکی در خارج از کشور و مزایا و معایب آن:

تحصیل رشته دندانپزشکی در خارج از کشور مزایا و معایب خاص خود را دارد. از مزایای آن می توان به فراهم شدن فرصت های آموزشی و علمی برتر و به طبع آن فراهم شدن فرصت های شغلی و درآمد بالا، بدون دغدغه کنکور، اشاره کرد. از طرفی اعتبار مدرک در صورتی که از دانشگاه های معتبر خارجی دریافت شده باشد، در داخل کشور بالاست. معایب هم دوری از خانواده و تحصیل به زبان خارجی است که با توجه به مزایای آن چندان به چشم نمی آیند. پیشنهاد می کنیم فرصت های تحصیل در رشته دندانپزشکی خارج از کشور را از دست ندهید و برای آگاهی از شرایط اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه های خارج از کشور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

سؤالاتی که ممکن است ذهنتان را مشغول کرده باشند:

 • آیا امکان تحصیل در دانشگاه پزشکی کیش بدون کنکور وجود دارد؟
 • شهریه تحصیل در ترکیه دندانپزشکی ؟
 • هزینه دندانپزشکی دانشگاه آزاد ؟ شهریه دانشگاه آزاد دندانپزشکی ؟
 • شرایط پذیرش رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد ؟
 • نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان ؟ شرایط پذیرش دندانپزشکی دانشگاه پردیس ؟
 • آیا تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور امکان پذیر است؟
 • دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور در چه رشته هایی دانشجو می پذیرد؟
 • تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور در کدام کشور ها ارزان تر است؟
 • شهریه دانشگاه بین المللی کیش برای رشته های گروه علوم تجربی چه میزان است؟
 • کارنامه و رتبه قبولی در رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد ؟
 • آیا دانشگاه دندانپزشکی پردیس کیش در سال جدید دانشجو می پذیرد؟
 • آیا شهریه دانشگاه بین المللی کیش بسیار زیاد است؟
 • آیا امکان ادامه تحصیل در رشته دندانسازی بدون کنکور وجود دارد؟
 • نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان در سال جدید ؟
 • آیا پذیرش بدون کنکور پروتز دندان امکان پذیر است؟
 • آیا ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز امکان پذیر ست؟
 • آیا می توانم در سال جدید در رشته دندانپزشکی کیش ادامه تحصیل دهم؟
 • شهریه ی دانشگاه بین المللی قشم برای رشته های تجربی چقدر است؟
برای مشاوره دندانپزشکی بدون کنکور از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

 • ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور، شرایط ثبت نام و مراحل ثبت نام بدون کنکور، شهریه دندانپزشکی بدون کنکور، قانون جدید تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور 
 • دندانپزشکی بدون کنکور در ایران، پردیس بین المللی، پردیس تهران و پردیس کیش، زمان ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور ۹۸
 • دندانپزشکی در خارج از کشور (ترکیه، آمریکا و …)، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری و مامایی بدون کنکور، لیست دانشگاه های پذیرنده در رشته دندانپزشکی بدون کنکور داخل و خارج کشور
 • مشاوره تلفنی در رابطه با شرایط، مراحل و زمان ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور
شاید شما دوست داشته باشید: