پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور

ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور:

  • ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور، شرایط ثبت نام و مراحل ثبت نام بدون کنکور، شهریه دندانپزشکی بدون کنکور، قانون جدید تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور 
  • دندانپزشکی بدون کنکور در ایران، پردیس بین المللی، پردیس تهران و پردیس کیش، زمان ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور ۹۷
  • دندانپزشکی در خارج از کشور (ترکیه،آمریکا و …)، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری و مامایی بدون کنکور، لیست دانشگاه های پذیرنده در رشته دندانپزشکی بدون کنکور داخل و خارج کشور
  • مشاوره تلفنی در رابطه با شرایط، مراحل و زمان ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور
برای مشاوره ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور و اطلاع از شرایط ثبت نام از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

دندانپزشکی بدون کنکور راست یا دروغ؟

همانطور که میدانید بسیاری از دانشگاه های آزاد، پردیس خودگردان، غیر انتفاعی و … در رشته های مختلف از بین علاقه مندان بدون آزمون پذیرش می نمایند. حال سوالی که ذهن علاقه مندان را درگیر مینماید این است که رشته های پزشکی و پیراپزشکی همچون دندانپزشکی بدون آزمون پذیرش دارد یا خیر؟ علاقه مندان بایستی با اطلاعات صحیح از شرایط، ضوابط، زمان و مراحل ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام کرده و از لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور مطلع گردند. به همین منظور پیشنهاد می شود که علاقه مندان جهت کسب آگاهی از صحت ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور، شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور، لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایند.

کارشناسان مرکز با اطلاعات به روز و  آگاهی کامل در موضوع دندانپزشکی بدون کنکور به شما کمک خواهند کرد.

شهریه دندانپزشکی بدون کنکور ۹۷:

به نظر می رسد وقتی که عنوان «بدون کنکور» مطرح می شود ، اولین چیزی که ذهن داوطلبان را به خود مشغول می سازد ، «شهریه» است. از آنجایی که هزینه تحصیل و شهریه ، از جمله مهم ترین عوامل انتخاب رشته و دانشگاه است ، اگر قصد ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی را دارید ، آگاهی از شهریه این رشته های از طریق پذیرش بدون کنکور، بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شهریه دندانپزشکی بدون کنکور در انواع مختلف دانشگاه هایی که از طریق سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند، متفاوت است، پیشنهاد می کنیم که به منظور آگاهی از شهریه دقیق با مشاورین متخصص خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی از شهریه دندانپزشکی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور ۹۷ :

با توجه به اینکه رشته دندانپزشکی هم بازار کار و هم وجهه اجتماعی بسیار خوبی دارد ، از رشته های بسیار پر طرفدار است . اما از آنجایی که جنگیدن با غول کنکور برای قبول شدن در رشته های پر طرفدار مانند دندانپزشکی سخت است، امکان پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور ، همان شانسی است که یکبار در خانه هر کس را می زند.

از آنجایی که دانشگاه های مختلفی اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می کنند ، زمان ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور متفاوت است. از این رو پیشنهاد می کنیم که اگر تصمیم خود را مبنی بر ثبت نام در رشته دندانپزشکی بدون کنکور گرفته اید ، به منظور آگاهی از زمان ثبت نام با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید. به این نکته دقت داشته باشید که فراموشی بازه ی زمانی تعیین شده توسط دانشگاه ها به منظور ثبت نام ، موجب می شود که یک سال از اهدافتان دور شوید.

برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت نام دندان پزشکی بدون کنکور :

روند ثبت نام در دانشگاه ها بدون کنکور ، با روند ثبت نام از طریق کنکور، اندکی متفاوت است. از آنجایی که بازه های زمانی متفاوتی برای ثبت نام بدون کنکور توسط واحدهای دانشگاهی تعیین می شود، نحوه ثبت نام نیز متفاوت خواهد بود. از این رو پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از نحوه ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام بدون کنکور در رشته دندانپزشکی دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما آن را با مشاورین مرکز در میان بگذارید.

شهرهایی که در رشته دندانپزشکی ، بدون کنکور دانشجو می پذیرند :

اگر تصمیم خود را گرفته اید که در رشته دندانپزشکی به ادامه تحصیل بپردازید ، در اولین قدم باید از دانشگاه هایی که در رشته دندانپزشکی بدون کنکور پذیرش دارند ، اطلاع داشته باشید. در واقع مهم است که بدانید دانشگاهی که مد نظرتان است ، اگر در رشته دندانپزشکی از طریق کنکور دانشجو می پذیرد ، آیا بدون کنکور نیز اقدام به پذیرش دانشجو می نماید؟ آگاهی از شهرهایی که در رشته دندانپزشکی دانشجو می پذیرند، نیز بسیار حائز اهمیت است. اما آنچه بسیار اهمیت می یابد قوانین جدیدی است که برای دندانپزشکی بدون کنکور به تصویب رسیده است.

در واقع تصور بسیاری از داوطلبان این است که تمامی دانشگاه هایی که از طریق کنکور دانشجو می پذیرند، از طریق بدون کنکور هم دانشجو جذب می نمایند. اما باید به این نکته دقت کنید که این موضوع صادق نیست. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شهرهایی که در رشته دندانپزشکی، بدون کنکور و تنها بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند ، حتما با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید. مشاوران حرفه ای خانه مشاوره به شما این امکان را می دهند که در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات جامعی در زمینه دندانپزشکی بدون کنکور و هر آنچه که درباره ی آن سوال دارید ، کسب نمایید.

نمی دانید که در شهر شما ، کدام دانشگاه در رشته دندانپزشکی دانشجو می پذیرد ؟ با مشاورین متخصص مرکز تماس بگیرید.

لیست دانشگاه هایی که در رشته دندانپزشکی بدون کنکور دانشجو می پذیرند:

آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کنند ، بسیار حائز اهمیت است.  پس اگر قصد ادامه تحصیل بدون کنکور در رشته دندانپزشکی را دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما با مشاورین حرفه ای خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

جهت آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور در رشته دندانپزشکی دانشجو می پذیرند ، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

ثبت نام دندانپزشکی در دانشگاه های پردیس و خودگردان:

چند سالی است که اخباری با این عنوان شنیده می شوند که “دانشگاههای پردیس خودگردان در برخی از دانشگاه ها و رشته های تحصیلی بدون کنکور دانشجو می پذیرند و رشته دندانپزشکی نیز در دانشگاههای پردیس و خودگردان به منظور جذب دانشجو ارائه می شود”.

دانشگاه های پردیس خودگردان برای پذیرش دانشجو در رشته دندانپزشکی دارای شرایط ثبت نام ویژه خود، شهریه متفاوت و اعتبار مدرک متمایزی هستند. همچنین مقاطع مختلف تحصیلی در این دانشگاه ها وجود دارد که با توجه به اینکه در رشته های پرطرفدار تجربی همچون دندانپزشکی دانشجو پذیرش می کنند”. اما مطابق آخرین قوانین، تحصیل بدون کنکور تابع شرایط جدیدی است که حتما بایستی از آن ها اطلاع کافی داشته باشید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم که حتما برای اقدام ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور با مشاوران باتجربه تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای اطلاع از شرایط و ضوابط جدید تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

قانون جدید تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور:

با توجه به اینکه قوانین مرتبط با ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور، در سال جاری تغییر یافته است، پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی با مشاوران باتجربه خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از قوانین جدید تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور با مشاوران حرفه ای تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

تحصیل رشته دندانپزشکی در خارج از کشور و مزایا و معایب آن:

تحصیل در رشته دندانپزشکی خارج از کشور مزایا و معایب خاص خود را دارد و با توجه به اهداف فرد متقاضی، این دو متغیر هستند. اما آنچه که ثابت است، این است که طبیعتاً دانشگاه های خارج از کشور در رشته دندانپزشکی از سطح دانش بالایی برخوردار هستند. شرایط، مراحل و نحوه تحصیل در رشته دندانپزشکی خارج از کشور در هر کشوری متفاوت است و دارای مزایا و معایب خاص خود می باشد، از این رو پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات مربوط به شرایط و نحوه تحصیل در رشته دندانپزشکی خارج از کشور و سنجش معایب و مزایای آن با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

سوالات متداول علاقه مندان به رشته دندانپزشکی بدون کنکور:

آیا امکان تحصیل بدون کنکور در رشته دندانپزشکی وجود دارد؟

آیا دانشگاه های پردیس بین الملل مثل پردیس کیش و پردیس تهران و سایر پردیس ها در رشته دندانپزشکی بدون آزمون پذیرش می نمایند؟

شرایط ادامه تحصیل رشته دنداپزشکی در خارج از کشور مثل امریکا،ترکیه و … به چه صورت است؟

شرایط و مراحل ثبت نام بدون کنکور رشته دندانپزشکی چیست؟

قانون جدید تحصیل بدون کنکور دندانپزشکی چیست؟

آیا شرایط انتقال دانشجویان خارج به داخل تغییر کرده است؟

آیا مطابق قوانین جدید امکان تحصیل بدون کنکور دندانپزشکی در دانشگاه های داخلی وجود دارد؟

جهت کسب اطلاعات لازم می توانید با کارشناسان مرکز تماس حاصل نمایید.

برای مشاوره ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور و اطلاع از شرایط ثبت نام از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور، شرایط ثبت نام و مراحل ثبت نام بدون کنکور، شهریه دندانپزشکی بدون کنکور، قانون جدید تحصیل دندانپزشکی بدون کنکور 
  • دندانپزشکی بدون کنکور در ایران، پردیس بین المللی، پردیس تهران و پردیس کیش، زمان ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور ۹۷
  • دندانپزشکی در خارج از کشور (ترکیه،آمریکا و …)، پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری و مامایی بدون کنکور، لیست دانشگاه های پذیرنده در رشته دندانپزشکی بدون کنکور داخل و خارج کشور
  • مشاوره تلفنی در رابطه با شرایط، مراحل و زمان ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور
شاید شما دوست داشته باشید: