پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان

ثبت نام دانشگاه بدون کنکور

آخرین اخبار از لیست رشته های بدون کنکور (صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی) نیمه دوم سال ۹۸:

اگر شما هم به این موضوع پی برده اید که زندگی بسیار کوتاه است و کسب رتبه های بالا، ارزش سال ها پشت کنکور ماندن را ندارد، جالب است بدانید که در حال حاضر ادامه تحصیل در برخی از رشته ها در نوبت های روزانه، نوبت دوم (شبانه)، مجازی و پردیس خودگردان ها و موسسات آموزش عالی امکان پذیر است. باتوجه به افزایش ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور، تنوع در رشته های ارائه شده از سوی این دانشگاه ها و تغییر پی در پی لیست رشته های بدون کنکور، آگاهی کامل ازرشته ها و نحوه ی پذیرش دانشگاه های بدون کنکور کمک شایانی به ما در انتخاب دانشگاه و رشته ی تحصیلی مینماید تا با دید واقع بینانه ای مسیر آینده ی تحصیلی خود را انتخاب نماییم.

برای آگاهی از لیست رشته های جدید و بدون آزمون می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

در ضمن، اینکه کدام دانشگاه و رشته برای ما مناسب تر است، مدرک آن تا چه اندازه قابل اعتبار است و برای تحصیل مان چه میزان هزینه باید بپردازیم، بایستی بطور کامل مورد بررسی قرار بگیرد تا انتخاب صحیحی را برای ما به همراه داشته باشد. پیشنهاد می کنیم در این خصوص از مشاوران مرکز راهنمایی بگیرید.

برای مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ۹۸ از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

شرایط و زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور : 

پذیرش در دانشگاه های بدون کنکور تابع شرایط خاصی است و هریک از این دانشگاه ها در زمان های متفاوتی اقدام به پذیرش دانشجو مینمایند ( به عنوان مثال از ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۸ می توانید برای ثبت نام بدون کنکور مهر ۹۸ اقدام نمایید)، به همین جهت لازم است که برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام دانشگاه بدون کنکور با یک مشاورمتخصص در زمینه ثبت نام بدون کنکور مشورت کرده و با آگاهی کامل نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

جهت آگاهی از شرایط و زمان ثبت نام دانشگاه بدون کنکور در مهرماه ۹۸، می توانید با مشاوران خانه مشاوره تماس بگیرید.

نحوه انتخاب رشته های بدون کنکور :

یکی از مزیت های دانشگاه های بدون کنکور تنوع رشته و عدم محدودیت در انتخاب رشته دانشگاهی است. اما پیش از انتخاب رشته خود میبایست فاکتورهای زیر را به دقت مورد بررسی قرار دهیم:

 1. بازار کار
 2. آینده تحصیلی
 3. آینده شغلی
 4. امکان ادامه تحصیل در خارج از کشور

با توجه به اینکه دانشگاه ها در رشته های مختلفی پذیرش دانشجو دارند، شما می توانید در رشته های متعددی بدون محدودیت ثبت نام نمایید. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور تجربی، ریاضی، انسانی، هنر، زبان، ارشد و دکتری و انتخاب رشته ای حرفه ای با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

ثبت نام کاردانی بدون کنکور :

تمامی واحدهای دانشگاهی ارائه دهنده در مقطع کاردانی، اقدام به پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی می نمایند که از جمله آن ها می توان به دانشگاه های آزاد، علمی کاربردی، دولتی (سراسری) اشاره کرد. برای ثبت نام بدون کنکور مهر ۹۸ دانشگاه آزاد و دانشگاه های دولتی، می توان از اسفند ۹۷ اقدام به ثبت نام نمود. دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی به صورت کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته و دانشگاه علمی کاربردی در دو مرحله مهر و بهمن اقدام به جذب دانشجو می نماید. اگر قصد تحصیل بدون کنکور در مقطع کاردانی را دارید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط پذیرش، هزینه و زمان ثبت نام با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

ثبت نام کارشناسی بدون کنکور:

با توجه به اینکه علاقه مندان به ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور افزایش پیدا کرده اند، داوطلبان می توانند در رشته های ارائه شده در دانشگاه های دولتی (روزانه، شبانه، پردیس، پیام نور و غیرانتفاعی)، دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی ثبت نام نمایند. ثبت نام در رشته های پرطرفداری مانند روانشناسی، حقوق، مهندسی برق، معماری و … در این دانشگاه ها امکان پذیر است. اگر قصد دارید به صورت بدون کنکور در رشته و دانشگاه مورد نظرتان ثبت نام نمایید بایستی اطلاعات لازم و کافی را در این زمینه داشته باشید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از هر آنچه باید در زمینه ثبت نام در مقطع کارشناسی بدون کنکور بدانید، با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه کارشناسی بدون کنکور دارید، آن را با مشاورین مرکز در میان بگذارید.

ثبت نام گروه پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور:

در سال های اخیر شاهد تقاضای بالای داوطلبان برای تحصیل بدون کنکور در رشته های پزشکی، پیراپزشکی و دندانپزشکی بوده ایم. ثبت نام در رشته های پزشکی و پیراپزشکی دارای شرایطی است که می بایست برای ورود به این رشته ها از آن ها آگاهی داشته باشیم.

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور همچون اتاق عمل، هوشبری، علوم آزمایشگاهی و … با شرایط خاصی در دانشگاه های دولتی روزانه ارائه می گردند. با توجه به شرایط انتخاب هر یک از این رشته ها، اهمیت انتخاب صحیح بیش از پیش مشخص می شود، به همین منظور پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از هزینه و شرایط ثبت نام و انتخاب رشته پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور با مشاوران تحصیلی مرکز تماس بگیرید.

کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور و پذیرش استعداد درخشان:

تحصیل بدون کنکور یک فرصت طلایی برای کسانی است که حوصله پشت سر گذاشتن غول کنکور را ندارند و در واقع می خواهند با صرف انرژی نه چندان زیادی، مدرک خود را در دست بگیرند. از آنجایی که پذیرش در هر یک از مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور در دانشگاه های آزاد، دولتی، پیام نور، پردیس و … تابع اصول و قوانین مربوط به خود است، به نظر می رسد که به منظور پذیرش در بدون کنکور ارشد و دکتری نیز نیازمند یک راهنما برای آگاهی از کلیدی ترین نکات هستیم.

مشاورین خانه مشاوره می توانند در کوتاه ترین زمان، دقیق ترین اطلاعات را در زمینه پذیرش بدون کنکور در مقطع ارشد در اختیار شما بگذارند. مشاوره پذیرش بدون کنکور این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا با صرف کم ترین انرژی، از نکات مهم ثبت نام بدون کنکور، اطلاع یافته و در بازه ی زمانی مناسب، نسبت به آن اقدام نمایید.

به همین منظور پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از شرایط پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد و دکتری، هزینه ی ثبت نام و شهریه، پذیرش استعداد های درخشان، فراگیر پیام نور و هر آنچه باید در زمینه ثبت نام بدون کنکور ارشد و دکتری بدانید، با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

نگران شهریه هستید؟ 

پرداخت شهریه هم از جمله مواردی است که حتما به آن فکر می کنید. اما اصلاً نگران نباشید چرا که راه های بسیاری مانند دریافت وام وجود دارند تا شما بدون اینکه فشار زیادی را برای پرداخت شهریه تحمل کنید، بتوانید در رشته دلخواهتان ادامه تحصیل دهید.

راستی چرا به فکر یک کار پاره وقت در کنار تحصیل تان نیستید؟ پیشنهاد می کنیم که در این راه حتماً با مشاوران خانه مشاوره مشورت کنید. مشاوران مرکز می توانند راه های کسب درآمد منطبق با رشته تان را به شما پیشنهاد دهند.

سؤالاتی که ممکن است ذهنتان را مشغول کرده باشد:

 • در کدام دانشگاه بدون کنکور رشته روانشناسی بخوانم بهتر است؟ شرایط ثبت نام در رشته روانشناسی بالینی بدون کنکور؟
 • آیا تمامی رشته های دانشگاه فنی حرفه ای بدون کنکور اند؟ شرایط پذیرش در رشته طراحی دوخت بدون کنکور؟
 • شرایط پذیرش دانشگاه طب سنتی چگونه است؟ آیا اصلا رشته ی طب سنتی ارائه می شود؟
 • آیا رشته آشپزی در دانشگاه ارائه می شود؟
 • بهترین دانشگاه های بدون کنکور رشته ی انسانی ؟ بهترین دانشگاه های بدون کنکور تهران ؟
 • آیا ورود به دانشگاه با دیپلم کاردانش امکان پذیر است؟
 • آیا تغییراتی در ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ۹۸ به وجود آمده است؟
 • چگونه در دانشگاه دولتی بدون کنکور پذیرفته شوم؟
 • حداقل معدل برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه چقدر است؟
 • برای پذیرش در رشته حقوق بدون کنکور از کجا شروع کنم؟ آیا ثبت نام در رشته وکالت بدون کنکور امکان پذیر است؟
 • آیا دانشگاه های غیر حضوری اعتبار مدرک دارند؟
 • بهترین رشته های بدون کنکور تجربی ؟ آیا می توان در رشته تربیت بدنی بدون کنکور ادامه تحصیل داد؟
 • بهترین دانشگاه های بدون کنکور کدام ها هستند؟
 • گرفتن مدرک فوق دیپلم بدون کنکور امکان پذیر است؟
 • بهترین رشته های بدون کنکور و رشته های بدون آزمون دانشگاه سراسری کدام اند؟
 • برای پذیرش در رشته حقوق بدون کنکور از کجا شروع کنم؟ آیا ثبت نام در رشته وکالت بدون کنکور امکان پذیر است؟
 • لیست رشته های بدون کنکور ۹۸ و لیست رشته های فنی حرفه ای تهران
 • آیا سوابق تحصیلی در قبولی در رشته روانشناسی بدون کنکور موثر است؟
برای مشاوره ثبت نام دانشگاه بدون کنکور ۹۸ از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

 • زمان ، نحوه و شرایط ثبت نام بدون کنکور ،  پذیرش کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور ، بدون کنکور استعداد درخشان ، بدون کنکور فراگیر پیام نور
 • لیست رشته های بدون کنکور ، رشته های بدون کنکور سراسری ، رشته های بدون کنکور آزاد ، پزشکی بدون کنکور ، دندانپزشکی بدون کنکور ، پرستاری بدون کنکور ، پیراپزشکی بدون کنکور ، لیست رشته های بدون کنکور تجربی ، لیست رشته های پزشکی بدون کنکور
 • دانشگاه های بدون کنکور، بدون کنکور علمی کاربردی ، بدون کنکور پیام نور ، بدون کنکور سراسری ، بدون کنکور آزاد ، بدون کنکور غیرانتفاعی ، دانشگاه بدون کنکور رشته پرستاری
 • مشاوره تلفنی در رابطه با ثبت نام دانشگاه بدون کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی ، شهریه ثبت نام و بهترین انتخاب برای ادامه تحصیل بدون کنکور
شاید شما دوست داشته باشید: