پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام تلفنی بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸ 

  • ثبت نام تلفنی بدون کنکور دانشگاه آزاد ، شرایط و مراحل ثبت نام بدون کنکور ، دانشگاه بدون کنکور
  • زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ، مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور
  •  لیست رشته های بدون کنکور آزاد ، لیست رشته های بدون کنکور آزاد
  • مشاوره تلفنی در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه بدون کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی
برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

 

رویای تحصیل بدون کنکور واقعی شد…

همانطور که داوطلبان می دانند در سال های گذشته ورود به مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری بدون کنکور به آسانی امکان پذیر است، پذیرش در دانشگاه آزاد به مراتب راحت تر است و مراحل آسان تری را نسبت به دانشگاه سراسری دارا می باشد.اطلاع از شرایط و قوانین لحاظ شده کمک شایانی به داوطلبان می کند تا بتوانند در کمترین زمان بدون آزمون و بدون کنکور در رشته و دانشگاه مورد علاقه ی خود به ادامه تحصیل بپردازند. از این رو پیشنهاد می کنیم در این زمینه حتما با مشاوران باتجربه خانه مشاوره، مشورت کنید.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت نام تلفنی بدون کنکور آزاد ۹۸ با مشاوران تحصیلی مرکز تماس حاصل فرمایید.

رشته های بدون کنکور را بشناسیم!

تحصیل بدون کنکور ، از جمله موضوعات بسیار جذاب این روزها است. در واقع از آنجایی که کنکور به نوعی ، تقریبا یک سالی ، روند زندگی داوطلبان را تغییر می دهد، به همین سبب به نظر موقعیت طلایی است که بتوان بدون کنکور ، ادامه تحصیل داد. اما اولین قدم برای نیل به این هدف این است که رشته های بدون کنکور را بشناسیم. پیشنهاد ما این است که برای آگاهی از تمامی رشته های بدون کنکور و هر آنچه که باید در راه انتخاب رشته بدون کنکور بدانید ، با مشاورین خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای کسب آگاهی از رشته های بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

ثبت نام گروه پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور:

در سال های اخیر شاهد تقاضای بالای داوطلبان برای تحصیل بدون کنکور در رشته های پزشکی، پیراپزشکی و دندانپزشکی بوده ایم. پس از اینکه تصمیم خود را مبنی بر تحصیل بدون کنکور گرفتیم ، بایستی به این موضوع بیاندیشیم که قصد ادامه تحصیل در کدام رشته را داریم. رشته های تعریف شده در گروه پزشکی و پیراپزشکی متعدد بوده و از آنجایی که انتخاب هر یک از این رشته ها می تواند در سرنوشت مان تاثیر بگذارد، اهمیت انتخاب صحیح بیش از پیش مشخص می شود. به همین منظور پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از هزینه و شرایط ثبت نام و انتخاب رشته پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور با مشاوران تحصیلی مرکز تماس بگیرید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام و انتخاب رشته گروه پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور دارید، با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۸:

اگر تصمیم خود را برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد، بدون گذشتن از سد کنکور گرفته اید، در گام دوم بایستی از شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ، اطلاع یابید. این موضوع از آن جهت حائز اهمیت است که داوطلبان میباست در زمان های تعیین شده از سوی دانشگاه آزاد نسبت به ثبت نام بدون کنکور خود اقدام نمایند. بدیهی است که عدم آگاهی از زمان ثبت نام میتواند منجر به عدم ثبت نام داوطلب شود و این بدین معنی است که یک سال از اهدافتان، فقط بخاطر یک اشتباه کوچک، عقب خواهید ماند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور آزاد ۹۸ با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد :

شاید بتوان گفت یکی از حساس ترین و سرنوشت ساز ترین مراحل تحصیلی مرحله ی انتخاب رشته است. داوطلبان باید با آگاهی کامل نسبت به رشته های تحصیلی، بازار کار و آینده تحصیلی رشته مورد نظرشان، انتخاب رشته خود را انجام دهند. بدیهی است انتخاب نادرست میتواند موجب صرف بیهوده زمان و هزینه های جانبی آن شود. از آنجایی که آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد به ویژه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ، ضروری است، از این رو توصیه میگردد قبل از انتخاب رشته بدون کنکور با مشاوران تحصیلی مشورت کرده و علایق و توانایی های خود را به آنها گوش زد نمایید تا آنها با بررسی شرایط بتوانند بهترین انتخاب را پیش روی شما قرار دهند.

برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور آزاد ۹۸ و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

لیست دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه آزاد :

پس از انتخاب رشته مورد نظرمان ، حال بایستی واحد دانشگاهی را نیز برگزینیم. انتخاب دانشگاه همانند انتخاب رشته اهمیت زیادی دارد. چه بسیاری داوطلبانی که در هنگام انتخاب، فقط به انتخاب رشته و یا فقط به انتخاب دانشگاه دقت می کنند و در نتیجه پس از گذر چند سال، از انتخاب خود راضی نخواهند بود.

انتخاب واحد دانشگاهی از آن جهت مهم است که داوطلب بایستی سال های متوالی متعددی را در آن واحد دانشگاهی سپری کند و اشتباه در این انتخاب ، در سرنوشت او تاثیر خواهد گذاشت. با توجه به اهمیتی که این موضوع دارد ، آگاهی از لیست دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه آزاد اهمیت می یابد. از این رو پیشنهاد می کنیم که برای مشاوره در زمینه انتخاب رشته و آگاهی از لیست دانشگاه های بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس بگیرید. مشاوران متخصص مرکز می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید با حذف انتخاب های ناکارآمد، بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای آگاهی از لیست دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

نگران شهریه هستید؟ ما به شما کمک خواهیم کرد…

پرداخت شهریه هم از جمله مواردی است که حتما به آن فکر می کنید. اما اصلاً نگران نباشید چرا که راه های بسیاری مانند دریافت وام وجود دارند تا شما بدون اینکه فشار زیادی را برای پرداخت شهریه تحمل کنید، بتوانید در رشته دلخواهتان ادامه تحصیل دهید.

راستی چرا به فکر یک کار پاره وقت در کنار تحصیل تان نیستید؟ پیشنهاد می کنیم که در این راه حتماً با مشاوران خانه مشاوره مشورت کنید. مشاوران مرکز می توانند راه های کسب درآمد منطبق با رشته تان را به شما پیشنهاد دهند.

جهت مشاوره در زمینه پرداخت شهریه، مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • ثبت نام تلفنی بدون کنکور دانشگاه آزاد ، شرایط و مراحل ثبت نام بدون کنکور ، دانشگاه بدون کنکور
  • زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ، مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور
  •  لیست رشته های بدون کنکور آزاد ، لیست رشته های بدون کنکور آزاد
  • مشاوره تلفنی در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه بدون کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی

شاید شما دوست داشته باشید: