پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

ثبت نام داروسازی بدون کنکور

آیا داروسازی بدون کنکور صحت دارد؟

یکی از دغدغه های اصلی علاقه مندان به رشته های پزشکی و پیراپزشکی اینست که بتوانند بدون کنکور در رشته مورد علاقه خود نظیر داروسازی تحصیل نمایند.از این حیث علاقه مندان بایستی شرایط و مراحل ثبت نام بدون کنکور رشته های پزشکی و پیراپزشکی نظیر داروسازی را دانسته و با آگاهی کامل از لیست رشته ها و دانشگاه های بدون کنکور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

علاقه مندان میتوانند جهت کسب اطلاعات لازم از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرند.کارشناسان مرکز با اطلاعات به روز و رسمی شما را راهنمایی کرده و لیست رشته و دانشگاه های بدون کنکور را به اطلاع شما می رسانند.

شهریه داروسازی بدون کنکور ۹۸:

به نظر می رسد وقتی که عنوان «بدون کنکور» مطرح می شود ، اولین چیزی که ذهن داوطلبان را به خود مشغول می سازد ، «شهریه» است. از آنجایی که هزینه تحصیل و شهریه ، از جمله مهم ترین عوامل انتخاب رشته و دانشگاه است ، اگر قصد ادامه تحصیل در رشته داروسازی را دارید ، آگاهی از شهریه این رشته های از طریق پذیرش بدون کنکور ،  بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه شهریه داروسازی بدون کنکور در انواع مختلف دانشگاه هایی که از طریق سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند ، متفاوت است، پیشنهاد می کنیم که به منظور آگاهی از شهریه دقیق با مشاورین متخصص خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی از شهریه داروسازی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

زمان ثبت نام داروسازی بدون کنکور ۹۸ :

با توجه به اینکه رشته داروسازی هم بازار کار و هم وجهه اجتماعی بسیار خوبی دارد ، از رشته های بسیار پر طرفدار است . اما از آنجایی که جنگیدن با غول کنکور برای قبول شدن در رشته های پر طرفدار مانند داروسازی سخت است، امکان پذیرش در رشته داروسازی بدون کنکور ، همان شانسی است که یکبار در خانه هر کس را می زند.

از آنجایی که دانشگاه های مختلفی اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می کنند ، زمان ثبت نام داروسازی بدون کنکور متفاوت است. از این رو پیشنهاد می کنیم که اگر تصمیم خود را مبنی بر ثبت نام در رشته داروسازی بدون کنکور گرفته اید ، به منظور آگاهی از زمان ثبت نام با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید. به این نکته دقت داشته باشید که فراموشی بازه ی زمانی تعیین شده توسط دانشگاه ها به منظور ثبت نام ، موجب می شود که یک سال از اهدافتان دور شوید.

برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام رشته داروسازی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

نحوه ثبت نام داروسازی بدون کنکور :

روند ثبت نام در دانشگاه ها بدون کنکور ، با روند ثبت نام از طریق کنکور، اندکی متفاوت است. از آنجایی که بازه های زمانی متفاوتی برای ثبت نام بدون کنکور  تعیین می شود ، نحوه ثبت نام نیز متفاوت خواهد بود. از این رو پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از نحوه ثبت نام داروسازی بدون کنکور با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام بدون کنکور در رشته داروسازی دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما آن را با مشاورین مرکز در میان بگذارید.

شهرهایی که در رشته داروسازی ، بدون کنکور دانشجو می پذیرند :

اگر تصمیم خود را گرفته اید که در رشته داروسازی به ادامه تحصیل بپردازید ، در اول قدم باید از دانشگاه هایی که در رشته داروسازی بدون کنکور پذیرش دارند ، اطلاع داشته باشید. در واقع مهم است که بدانید دانشگاهی که مد نظرتان است ، اگر در رشته داروسازی از طریق کنکور دانشجو می پذیرد ، آیا بدون کنکور نیز اقدام به پذیرش دانشجو می نماید؟ آگاهی از کشورهایی که در رشته داروسازی دانشجو می پذیرند هم بسیار حائز اهمیت است.

مطابق قوانین سال های گذشته، تصور بسیاری از داوطلبان این است که تمامی دانشگاه هایی که از طریق کنکور دانشجو می پذیرند، از طریق بدون کنکور هم دانشجو جذب می نمایند. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از اینکه آیا می توانید تنها بر اساس سوابق تحصیلی به ادامه تحصیل در رشته داروسازی بپردازید، حتما با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید. مشاوران حرفه ای خانه مشاوره به شما این امکان را می دهند که در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات جامعی در زمینه داروسازی بدون کنکور و هر آنچه که درباره ی آن سوال دارید ، کسب نمایید.

نمی دانید که کدام دانشگاه ها در رشته داروسازی دانشجو می پذیرند ؟ با مشاورین متخصص مرکز تماس بگیرید.

لیست دانشگاه هایی که در رشته داروسازی بدون کنکور دانشجو می پذیرند:

آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور اقدام به پذیرش دانشجو می کنند ، بسیار حائز اهمیت است. اگر قصد ادامه تحصیل بدون کنکور در رشته داروسازی را دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما با مشاورین حرفه ای خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

جهت آگاهی از لیست دانشگاه هایی که بدون کنکور در رشته داروسازی دانشجو می پذیرند ، با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

ثبت نام داروسازی در دانشگاه های پردیس و خودگردان:

در سال های گذشته دانشگاه های پردیس خودگردان در رشته داروسازی دانشجو می پذیرفتند و شرایط پذیرش در این دانشگاه ها راحت تر از دیگر دانشگاه های پذیرنده رشته داروسازی بود، به همین جهت متقاضیان قابل توجهی برای ورود به آنها اقدام به ثبت نام داروسازی در دانشگاه های پردیس و خودگردان می نمودند.

میزان شهریه، رتبه مورد نیاز برای قبولی داروسازی دانشگاههای پردیس و خودگردان و نیز اعتبار مدرک و شرایط ثبت نام در این دانشگاه ها در رشته داروسازی، متمایز از دیگر دانشگاههاست، از این رو برای ورود به دانشگاههای پردیس خودگردان در رشته داروسازی ، آگاهی از شرایط و ضوابط ضروری به نظر می رسید.

حال با توجه به قوانین جدید انتقالی دانشجویان خارج به داخل شرایط بسیار متفاوت شده است، به همین منظور پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از قوانین جدید با مشاوران متخصص تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قوانین جدید انتقال دانشجویان خارج به داخل با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

قانون جدید تحصیل داروسازی بدون کنکور:

با توجه به اینکه قوانین مرتبط با ادامه تحصیل در رشته داروسازی بدون کنکور، در سال جاری تغییر یافته است، پیشنهاد می کنیم به منظور آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط ثبت نام بدون کنکور داروسازی با مشاوران باتجربه خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از قوانین جدید تحصیل داروسازی بدون کنکور با مشاوران حرفه ای تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

تحصیل رشته داروسازی در خارج از کشور و مزایا و معایب آن:

داروسازی از رشته های پرطرفدار و در عین حال پردرآمد رشته تجربی است. برای همین رقبای قابل توجهی برای پذیرش در این رشته وجود دارد. با توجه به این شرایط عده ای از متقاضیان تحصیل در رشته داروسازی خارج از کشور را انتخاب می کنند که مزایای مطلوب و در عین حال معایب نیز دارد. شرایط و نحوه تحصیل رشته داروسازی خارج از کشور و نیز مدارک مورد نیاز آن از جمله اطلاعات مورد نیاز متقاضیان است. از این رو برای دریافت شرایط و نحوه تحصیل رشته داروسازی در خارج از کشور  و بررسی مزایا و معایب آن متناسب با شرایط خود با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

سوالاتی در رابطه با موضوع داروسازی بدون کنکور:

  • شرایط و مراحل ثبت نام رشته داروسازی بدون کنکور چیست؟
  • آیا می توان بدون آزمون در رشته داروسازی تحصیل کرد؟
  • آیا تحصیل در رشته داروسازی دانشگاه های بدون کنکور و پردیس صحت دارد؟
  • آیا ادامه تحصیل در رشته داروسازی در خارج از کشور امکان پذیر هست؟هزینه آن چقدر است؟
  • آیا دانشگاه بین الملل و پردیس های ایران نظیر پردیس کیش، پردیس تهران  و دیگر دانشگاه ها در رشته داروسازی بدون آزمون پذیرش می نمایند؟
  • قانون جدید تحصیل داروسازی بدون کنکور چیست؟

جهت اطلاع از جزئیات بیشتر در این خصوص با کارشناسان مرکز، تماس حاصل فرمایید.

برای مشاوره ثبت نام داروسازی بدون کنکور و اطلاع از شرایط ثبت نام از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • ثبت نام داروسازی بدون کنکور،شرایط ثبت نام و مراحل ثبت نام بدون کنکور ، شهریه داروسازی بدون کنکور
  • داروسازی بدون کنکور دانشگاه های پردیس تهران، پردیس کیش و سایر پردیس های کشور ، زمان ثبت نام داروسازی بدون کنکور ۹۸، قانون جدید تحصیل داروسازی بدون کنکور 
  • داروسازی در خارج از کشور، داروسازی در ترکیه،داروسازی در امریکا و سایر کشورها، لیست دانشگاه های پذیرنده در رشته داروسازی بدون کنکور داخل و خارج کشور
  • مشاوره تلفنی داروسازی بدون کنکور و استفاده از نرم افزار بدون کنکور دانشگاه
شاید شما دوست داشته باشید: