پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

رویای تحصیل بدون کنکور واقعی شد…

اگر شما هم به این موضوع پی برده اید که زندگی بسیار کوتاه است و کسب رتبه های بالا، ارزش سال ها پشت کنکور ماندن را ندارد، جالب است بدانید که در حال حاضر امکان ادامه تحصیل بدون درگیر شدن با غول کنکور وجود دارد. باتوجه به افزایش ثبت نام در دانشگاه های بدون کنکور و تنوع در رشته های ارائه شده از سوی این دانشگاه ها، آگاهی کامل از نحوه ی پذیرش دانشگاه های بدون کنکور کمک شایانی به شما در انتخاب دانشگاه و رشته ی تحصیلی مینماید تا با دید واقع بینانه ای مسیر آینده ی تحصیلی خود را انتخاب نمایید.

در ضمن، اینکه کدام دانشگاه و رشته برای ما مناسب تر است، مدرک آن تا چه اندازه قابل اعتبار است و برای تحصیل مان چه میزان هزینه باید بپردازیم، بایستی بطور کامل مورد بررسی قرار بگیرد تا انتخاب صحیحی را برای ما به همراه داشته باشد. پیشنهاد می کنیم در این خصوص از مشاوران مرکز راهنمایی بگیرید.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

راهنمای پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی:

در سال های اخیر، ورود به مقاطع کاردانی و کارشناسی، بدون کنکور امکان پذیر است. آگاهی از شرایط و قوانین لحاظ شده کمک زیادی به داوطلبان می کند تا بتوانند در اسرع وقت، بدون کنکور در رشته و دانشگاه مورد علاقه ی خود به تحصیل بپردازند.

باتوجه به اینکه دانشگاه های غیر انتفاعی مورد تایید وزارت علوم و ارتباطات بوده ومدرک آن مورد تایید می باشد، داوطلبان پیش از ثبت نام خود می بایست اطلاعات لازم و کافی را در ارتباط با دانشگاه های غیر انتفاعی کسب کنند تا پس از انتخاب رشته خود با مشکل روبرو نشوند. بدین منظور مشاوران تحصیلی مرکز آماده ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما می باشند.

برای آگاهی از زمان، شرایط و نحوه پذیرش دانشگاه بدون کنکور غیرانتفاعی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی:

از آنجایی که زمان ثبت نام بدون کنکوردانشگاه غیرانتفاعی از سوی سازمان سنجش اعلام می شود، لذا علاقه مندان به ثبت نام بدون کنکور می بایست در زمان هایی تعیین شده نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. از آنجا که فراموشی بازه ی زمانی ثبت نام به منزله این است که مدتی از اهداف خود دور خواهید ماند، به نظر می رسد آگاهی از زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی، بیش از پیش اهمیت می یابد. اگر قصد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را دارید، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از زمان، شرایط، ضوابط و هر آنچه باید در زمینه ادامه تحصیل بدون کنکور در دانشگاه های غیرانتفاعی بدانید، با مشاوران مرکز تماس حاصل فرمایند.

برای آگاهی از شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را بشناسیم:

انتخاب رشته یکی از مهم ترین مراحل پیش از ورود به دانشگاه است. انتخاب نادرست می تواند آینده شغلی و تحصیلی داوطلب را دستخوش تغییر نماید، لذا قبل از انتخاب رشته توصیه می گردد که داوطلبان با آگاهی کامل از رشته، بازار کار آن، آینده شغلی و هزینه های تحصیلی، رشته ی مورد نظر خود را انتخاب نمایند همچنین مشاوران مرکز با در اختیار قراردادن لیست رشته و دانشگاه های بدون کنکور غیر انتفاعی می توانند کمک شایانی به انتخاب رشته ی شما نمایند.

انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی:

شاید بتوان گفت یکی از حساس ترین و سرنوشت ساز ترین مراحل تحصیلی، مرحله ی انتخاب رشته است، چرا که انتخاب نادرست می تواند علاوه بر ضررهای اقتصادی، زمان شما را (که به شرط انتخاب درست می توانید بیشترین بهره برداری را از آن کنید) نیز به هدر دهد و حاصلی جز پشیمانی برایتان نداشته باشد. از آنجایی که آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ضروری است، از این رو توصیه ما به شما دوستان عزیز این است که قبل از انتخاب رشته بدون کنکور با مشاوران تحصیلی مشورت کرده و علایق و توانایی های خود را به آنها گوش زد نمایید تا آنها با بررسی ویژگی های انحصاری شما بتوانند بهترین انتخاب را پیش روی شما قرار دهند.

برای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

نگران شهریه هستید؟ 

پرداخت شهریه هم از جمله مواردی است که حتما به آن فکر می کنید. اما اصلاً نگران نباشید چرا که راه های بسیاری مانند دریافت وام وجود دارند تا شما بدون اینکه فشار زیادی را برای پرداخت شهریه تحمل کنید، بتوانید در رشته دلخواهتان ادامه تحصیل دهید.

راستی چرا به فکر یک کار پاره وقت در کنار تحصیل تان نیستید؟ پیشنهاد می کنیم که در این راه حتماً با مشاوران خانه مشاوره مشورت کنید.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید
خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:
  • راهنمای ثبت نام دانشگاه بدون کنکور غیر انتفاعی، رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی ، رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی تهران ، مشهد ، اصفهان ، شیراز ، تبریز ، رشت
  • زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی، دانشگاه های بدون کنکور غیر انتفاعی ، ارشد بدون کنکور غیر انتفاعی
  • نرم افزار انتخاب رشته بدون کنکور غیر انتفاعی، شرایط ثبت نام بدون کنکور غیر انتفاعی،  پذیرش کاردانی و کارشناسی بدون کنکور غیرانتفاعی
  • مشاوره تلفنی در رابطه با نحوه ثبت نام دانشگاه بدون کنکور و پاسخگویی به سوالات شما
شاید شما دوست داشته باشید: