خانه مشاوره ایرانیان

انتخاب رشته ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل

  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد کنکور سراسری،انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد
  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرشما توسط نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته و اینکه با رتبه شما سال گذشته چه رشته و دانشگاهی قبولی داشتند

 

آنچه افراد مختلف جامعه در باره ی سیاست می دانند و می پندارند ، با رشته و مباحثی که در دانشگاه های کشور تدریس می شود تفاوت بسیاری دارد و دانشجویان فارغ التحصیل در رشته علوم سیاسی ، یک سیاستمدار نمی شوند ، بلکه یک سیاست شناس می شوند . رشته علوم سیاسی و روابط بین الملل یکی از رشته های پر کاربرد در کشور می باشد و دانشجویان بسیاری با شرکت در آزمون ها و قبولی با انتخاب رشته ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل به تحصیل در این رشته می پردازند .شاخه ای دیگر از این رشته روابط بین الملل می باشد که به مطالعه پیرامون اقتصاد جهانی و ارتباطات و سیاست های خارجی می پردازد .مهمترین مسائل روز دنیا که امروزه بشر و جوامع با آنها رو به رو می باشند در این رشته بررسی می گردد.کارشناسان علوم سیاسی وظیفه شناخت  منافع ملی ، عوامل تامین و تهدید کننده این عوامل را بر عهده دارند و هدف از این رشته تربیت متخصصان ، کارشناسان و تحلیلگران سیاست خارجی و روابط بین المللی می باشد .در این رشته مسائل و بعد های گوناگون سیاست از دید های دانشگاهی بررسی و تجزیه و تحلیل می شوند.

دانشجویان فارغ التحصیل در علوم سیاسی از آینده شغلی خوبی برخوردار خواهند بود . زیرا هر سازمانی که بخواهد به طور اصولی و صحیح کار خود را انجام دهد نمیازمند یک کارشناس سیاسی خواهد بود . در نهایت باید گفته شود دانشجویان علاقه مند به گرایش علوم سیاسی پس از انتخاب رشته ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل اگر سعی و تلاش خود را در فراگیری این رشته به خوبی انجام دهند در آینده از جایگاه بسیار خوبی بر خوردار خواهند شد و چه بسا سازمان ها و نهاد های مختلف خواستار آنها برای همکاری خواهند بود .

داوطلبان میتوانند جهت پاسخگویی به سوالات خود با مشاورین این مرکز تماس حاصل نمایند.این مرکز در موضوعات زیر به شما مشاوره میدهد:

  • بررسی احتمال قبولی شما در رشته و دانشگاه مورد نظرتان، سال گذشته با چه رتبه ای دانشجو گرفته شد
  • با رتبه شما چه رشته و چه دانشگاهی میتوان قبول شد؟ با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد
  • مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد و بهترین انتخاب که شانس قبولی شما در آن بیشتر است
  • مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، انتخاب رشته ارشد سراسری، انتخاب رشته ارشد آزاد
  • انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری، انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنکور آزاد

همچنین به علاقه مندان توصیه میگردد جهت کسب اطلاعات بیشتر در کانال تلگرامی خانه مشاوره عضو شده و از مطالب آن بهره مند گردند.لینک کانال تلگرام در صفحه اصلی سایت میباشد.

شاید شما دوست داشته باشید: