خانه مشاوره ایرانیان

استخدام نیروی زمینی ارتش در سال ۹۹

ارتش هر کشور به عنوان اندوخته و ذخیره ای ارزشمند برای هر ملت است. ارتش جمهوری اسلامی ایران که پیکره ی اصلی نیروهای مسلح ایران را تشکیل می دهد وظیفه ی حفظ استقلال و تمامیت ارضی و نظام کشور را بر عهده دارد. ارتش جمهوری اسلامی ایران متشکل از نیروهای زمینی، دریایی، هوایی و پدافند هوایی است. با توجه به لزوم جذب افراد مستعد و توانا در حوزه های مذکور، ارتش جمهوری اسلامی ایران در بازه های زمانی مختلف اقدام به جذب نیرو می نماید. با توجه به اینکه در تیرماه ۹۹، نیروی زمینی ارتش اطلاعیه ای را در زمینه استخدام منتشر نموده است در این مقاله به این موضوع می پردازیم.

استخدام در نیروی زمینی ارتش در سال ۹۹ :

استخدام نیروی زمینی ارتشنیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی به عنوان بزرگ ترین نیروی مسلح در ایران و نهمین نیروی بزرگ دنیا به شمار می رود شرایط عمومی و اختصاصی برای استخدام در نیروی زمینی ارتش در نظر گرفته می شود. از جمله شرایط عمومی می توان به تابعیت کشور، ایمان به انقلاب و نظام، عدم محکومیت و عدم عضویت یا وابستگی به احزاب و گروه های سیاسی اشاره کرد. از آنجایی که شرایط اختصاصی برای داوطلبان مقاطع مختلف ( قطع درجه دار پیمانی امدادگر رزم/ داوطبان درجه دار پیمانی)، متفاوت است، پیشنهاد می کنیم که اگر قصد ثبت نام در آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش را دارید، برای آگاهی از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

شرایط شرکت در آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران :

برای هر آزمون استخدامی، شرایط عمومی و اختصاصی در نظر گرفته می شود که از جمله شرایط عمومی می توان به داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی، تدین به اسلام و یا ادیان رسمی کشور و التزام به قانون اساسی اشاره کرد. شایان ذکر است که دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم متوسطه در یکی از رشته های ریاضی، تجربی، انسانی و معارف، فنی حرفه ای ، هوانوردی و کاردانش (به غیر از رشته های دامداری، باغبانی، کشاورزی و امور زراعی و زیر شاخه های مربوطه) در رشته های مورد نیاز با حداقل معدل کل ۱۳ و کتبی ۱۰ به بالا است (دارندگان معدل بالاتر در اولویت هستند). با توجه به این که محدودیت هایی مانند محدودیت جسمی برای استخدام در نیروی زمینی ارتش وجود دارد، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی در زمینه ثبت نام، برای آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

جهت آگاهی از زمان، شرایط و نحوه شرکت در آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش می توانید با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

مدارک مورد نیاز و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش :

مدارک و نحوه ثبت نام در آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتشاز آنجایی که ثبت نام به صورت اینترنتی است، مدارک ثبت نام بایستی به صورت اسکن شده در سایت ثبت نام، بارگذاری شوند. از جمله مدارک ثبت نام، عکس، اصل و رونوشت شناسنامه، کارت ملی و کارت پایان خدمت ( برای داوطلبانی که خدمت سربازی شان به پایان رسیده است)، مدرک دیپلم و بالاتر در رشته مورد نظر است. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه مدارک ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای مشاوره ثبت نام در آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی استخدام پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های افسری:

دانشگاه های افسری از شناخته شده ترین مراکز دانشگاهی در کشور هستند که در زمینه آموزش نظامی فعالیت می نماید. از دانشگاه های افسری در ایران می توان به دانشگاه افسری ارتش( دانشگاه افسری امام علی(ع)، دانشگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) دانشگاه علوم و فنون هوایی شهید ستاری، دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خمینی(ره))- دانشگاه عالی دفاع ملی، دانشگاه جامع امام حسین (ع)، دانشگاه امام صادق (ع)، دانشگاه علوم انتظامی امین و… اشاره کرد.

استخدام پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های افسرییکی از مواردی که در انتخاب رشته بسیار حائز اهمیت است، توجه به موقعیت های شغلی و بازار کار است. اگر فارغ التحصیل دانشگاه های افسری هستید، نباید فرصت طلایی شرکت در آزمون های استخدامی دانشگاه های افسری را از دست بدهید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از موقعیت ها، زمان و شرایط شرکت در آزمون های استخدامی دانشگاه های افسری با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

برای آگاهی از بهترین رشته های دانشگاه افسری و آگاهی از اخبار استخدامی می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اگر به مشاغل نظامی علاقه دارید، استخدام در نیروی انتظامی نیز یک فرصت طلایی است…

استخدام در نیروی انتظامی

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران نیز همانند سایر ارگان های دولتی به منظور تأمین نیروی انسانی خود، در زمان های مشخصی از سال از میان متقاضیان افرادی را برای سمت های شغلی، استخدام می کند. اگر تصمیم دارید که در نیروی انتظامی استخدام شوید بایستی ۱) گوش به زنگ زمان استخدامی باشید و ۲) شرایطی را دارا باشید که می توانیم آن ها را در دو دسته عمومی و اختصاصی طبقه بندی کنیم:

از جمله شرایط عمومی استخدام در نیروی انتظامی می توان به اعتقاد و التزام به دین اسلام و تابعیت جمهوری اسلامی و از جمله شرایط اختصاصی هم می توان به محدودیت های سنی اشاره کرد. با توجه به این که آگاهی از کلیه شرایط قبل از اقدام برای ثبت نام، الزامی است پیشنهاد می کنیم با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی استخدام نیروی زمینی ارتش

لیست ارگان های دولتی، خصوصی و شرکت های معتبری که در حال حاضر استخدام دارند:

جالب است بدانید، در همین لحظه که فکر می کنید کار مورد علاقه تان را پیدا نمی کنید، ارگان های دولتی، خصوصی و شرکت های معتبر بسیاری اقدام به جذب نیرو می نمایند. در واقع اینگونه به نظر می رسد که عدم آگاهی از اخبار استخدامی، موجب می شود که شغل مورد نظر خود را پیدا نکنید. از این رو  پیشنهاد می کنیم به جای اینکه وقت خود را صرف خواندن آگهی های متعدد نامعتبر کنید، با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا اطلاعات جامعی را در زمینه اخبار استخدامی ارگان های دولتی، خصوصی و شرکت های معتبر، متناسب با ویژگی های شما (سطح تحصیلات، توانایی ها و علاقه مندی) در اختیار تان قرار دهند.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:
  • استخدام نیروی زمینی ارتش ۹۹ ، شرایط استخدام نیروی زمینی ارتش
  • شرایط استخدام بهداری ارتش نیروی زمینی ، شرایط ثبت نام نیروی دریایی ارتش
  • استخدامی نیروی زمینی ارتش با مدرک دیپلم ، استخدامی جدید نیروی زمینی ارتش
  • مشاوره تلفنی استخدام نیروی زمینی ارتش ، استخدام پدافند زمینی ارتش ، استخدام در ارگان های دولتی و خصوصی
شاید شما دوست داشته باشید: