پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.
پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور از طریق تلفن همراه با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

استخدام شرکت نفت ۹۷

  • زمان ثبت نام آزمون استخدامی در شرکت نفت ۹۷، شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی در شرکت نفت ۹۷، استخدام در پالایشگاه ، استخدام شرکت نفت ، آزمون استخدامی شرکت نفت ، استخدام پتروشیمی و شرکت نفت عسلویه 
  • شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت ۹۷، قبولی آزمون استخدامی در شرکت نفت ۹۷ ، نمونه سوالات آزمون شرکت نفت ، استخدام پتروشیمی ماهشهر ، استخدام پتروشیمی خراسان شمالی
  • استخدام پتروشیمی بوشهر ، استخدام در ارگان های رسمی و غیر رسمی، اخبار لحظه به لحظه استخدام در شرکت نفت ۹۷
  • مشاوره تلفنی ثبت نام آزمون شرکت نفت ۹۷ و موضوعات مرتبط با آن، مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار

برای مشاوره مشاوره استخدام شرکت نفت ۹۷ از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

آزمون استخدامی شرکت نفت:

شرکت های تحت نظر و زیر مجموعه ی وزارت نفت در سال جاری آزمونی را با عنوان « استخدامی شرکت نفت » جهت تأمین نیروی انسانی مجرب در بین داوطلبان زن و مرد فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد و فارغ التحصیلان با تجارب حرفه ای برگزار می نماید که صرفاً آزمون کتبی برای استخدام کافی نیست ومصاحبه و گزینش بعدی برای استخدام نهایی از میان داوطلبان پذیرش شده اولیه برگزار می شود.

برای کسب اطلاع کافی از شرایط استخدام و پاسخ به سؤالات احتمالی با مشاوران ما تماس بگیرید.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت:

برای فارغ التحصیلان برتر دانشگاه ها و فارغ التحصیلان با تجارب حرفه ای  (حداقل ۴ سال و مرتبط) دو آزمون به صورت مجزا برگزار می شود اما زمان ثبت نام آن دو همزمان است.

برای اطلاع از زمان ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

شرایط استخدامی شرکت نفت ۹۷:

شرایط ثبت نام استخدامی شرکت نفت شامل شرایط عمومی و اختصاصی است که اختصاراً به شرح زیر می باشند:

شرایط عمومی: هر متقاضی باید تابیعت ایران، تدین به یکی از ادیان رسمی کشور، التزام به قانون اساسی، عدم اشتهار به  فساد اخلاقی (اعم از اعتیاد به مواد مخدر و سابقه فساد اخلاقی) داشته باشند. متقاضی باید در یکی از رشته های مورد نیاز وزارت نفت فارغ التحصیل باشد و به صورت رسمی و پیمانی و بازخرید در هیچ دستگاه دولتی مشغول به کار نباشد.

از شرایط اختصاص نیز می توان به فارغ التحصیلان برتر بودن در دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد اشاره کرد. دقت کنید که هر یک از شرایط اختصاصی فوق شامل تبصره هایی می باشد که پیشنهاد می کنیم آنها را به دقت مطالعه کرده و یا به صورت تلفنی از مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام استخدامی شرکت نفت سال ۹۷ با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

استخدام پالایشگاه ها :

مطابق آخرین اخبار ، پیش بینی شده است که در سال ۹۷ ، حدود ۵۰۰۰ نفر از طریق شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت ، جذب پالایشگاه ها و شرکت های پتروشیمی شوند. از آنجایی  که استخدام در شرکت های مذکور تحت نظارت شرکت نفت ، همان شانسی باشد که یک بار در خانه مان را می زند، آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت ضروری به نظر می رسد.

استخدام پتروشیمی عسلویه:

شرکت های پتروشیمی واقع در عسلویه از جمله شرکت های بسیار فعال شرکت نفت هستند که استخدام در این شرکت ها ، طرفداران بسیاری دارد. با توجه به ظرفیت محدود استخدامی ، آگاهی از ظرفیت های پذیرش ، ضوابط و شرایط استخدام و… ضروری به تظر می رسد به همین منظور در گام اول بایستی اطلاعات جامعی از استخدام شرکت های پتروشیمی عسلویه و استخدام شرکت نفت عسلویه به دست بیاورید.

پیشنهاد می کنیم که برای آگاهی از کلیه ضوابط و شرایط شرکت در آزمون استخدامی شرکت نفت ، استخدام در پالایشگاه و شرکت های پتروشیمی با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

استخدام پتروشیمی ماهشهر :

ماهشهر از جمله مناطق بسیار مهم پتروشیمی است که توجه بسیاری از جویندگان کار را به خود جلب می نماید. با توجه به شرایط خاص پذیرش در هر یک از واحد ها به نظر می رسد که آگاهی از کلیه شرایط پذیرش الزامی باشد.

پیشنهاد ما این است که به منظور آگاهی از ظرفیت های پذیرش ، ضوابط و شرایط استخدام و …  با مشاورین متخصص استخدامی مرکز تماس حاصل نمایید.

استخدام پتروشیمی بوشهر:

از جمله قطب های مهم پتروشیمی ایران ، بوشهر می باشد که استخدام در پتروشیمی بوشهر نیازمند آگاهی از برخی شرایط و ضوابط خاص است. آگاهی از ظرفیت جذب نیرو ، رتبه لازم به منظور قبولی و … می تواند به شما در راه استخدام کمک شایانی نماید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم که در این زمینه با مشاورین متخصص استخدام مشورت نماییدو

برای کسب آگاهی از شرایط جذب نیرو و استخدام پتروشیمی بوشهر با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

استخدام پتروشیمی خراسان شمالی :

خراسان شمالی نیز یکی از مناطق مهم پتروشیمی است که شرکت های متعددی  در این زمینه در حال فعالیت می باشند. اگر داوطلب پذیرش در شرکت های پتروشیمی خراسان شمالی هستید ، بایستی در گام اول اطلاعات جامعی درباره ظرفیت های پذیرش ، شرایط و ضوابط و … به دست بیاورید. به همین منظور پیشنهاد می کنیم که با مشاورین متخصص در این زمینه حتما مشورت کنید.

برای کسب آگاهی از شرایط جذب نیرو و استخدام پتروشیمی خراسان شمالی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

رشته های مورد نیاز شرکت نفت در سال ۹۷:

هر متقاضی داوطلب شرکت در آزمون شرکت نفت سال ۹۷ بایستی علاوه بر داشتن شرایط عمومی و اختصاصی ، مدرک مرتبط با شغل مورد نظر خود را نیز اخذ نموده باشد. این بدین مفهوم است که حتی در صورت خرید کارت اعتباری ثبت نام در آزمون شرکت نفت، در صورت عدم تطابق مدارک لازم با مدارک اعلام شده توسط شرکت نفت ، مجاز به شرکت در آزمون شرکت نفت نخواهید بود.

از آنجایی که به نظر می رسد آگاهی از رشته های مورد نیاز شرکت نفت و مدارک تحصیلی مرتبط با مشاغل ضروری است ، پیشنهاد می کنیم که حتما پیش از ثبت نام و خرید کارت اعتباری ، اطلاعات لازم را کسب نمایید. مشاورین متخصص در زمینه استخدام شرکت نفت می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن اطلاعات جامع و کاملی را در اختیار شما قرار دهند.

برای کسب آگاهی در زمینه رشته های مورد نیاز شرکت نفت با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید. 

به شرط سنی دیپلم ۲۳ سال، کاردانی ۲۶ سال، کارشناسی ۳۰ سال و کارشناسی ارشد ۳۴ سال دقت کنید.

نحوه ثبت نام استخدامی شرکت نفت:

در صورت دارا بودن شرایط ذکر شده، به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت نفت پس از آغاز ثبت نام ، می توانید با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران و شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ( سایت استخدامی شرکت نفت ) ثبت نام نموده و یا  کلیه مراحل ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت نفت را به مشاورین متخصص استخدامی مرکز مشاوره بسپارید.

به منظور کسب هر گونه آگاهی در زمینه ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت نفت با مشاورین مرکز تماس حاصل نمایید.

زمان برگزاری آزمون برای فارغ التحصیلان برتر و افراد با تجارب کاری مرتبط متفاوت است!

اعلام نتایج آزمون استخدام شرکت نفت:

در اطلاعیه استخدام شرکت نفت تاریخ دقیقی برای اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت نفت ۹۷ ذکر نشده است . این تاریه پس از برگزاری آزمون زمان اعلام نتایج استخدام شرکت نفت مشخص خواهد، دقت کنید پذیرش فرد در اعلام نتیجه اولیه به منزله ی استخدام قطعی متقاضی نمی باشد. زیرا در مرحله ی اول اعلام نتایج چند برابر ظرفیت اعلام شده و پس از انجام مصاحبه استخدامی های قطعی نهایی منتشر می شوند.

نمونه سؤالات آزمون شرکت نفت:

به منظور موفقیت در هر آزمونی ، بایستی نمونه سوالات سال های قبل را مورد بررسیز قرار دهیم. از آنجایی که شرکت نفت نیز سال هاست که به منظور استخدام ، آزمون برگزار می نماید ، آنالیز دقیق نمونه سوالات سال های گذشته می تواند در موفقیت شما نقشی اساسی داشته باشد. از این رو پیشنهاد می کنیم که حتما نمونه سوالات آزمون شرکت نفت را دریافت نمایید.

برای دریافت نمونه سؤالات آزمون استخدامی شرکت نفت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

دفترچه آزمون شرکت نفت:

شرکت نفت نیز همانند سایر سازمان هایی که به منظور استخدام و جذب نیرو ، اقدام به برگزاری آزمون می نمایند ، دفترچه راهنمای شرکت در آزمون شرکت نفت را منتشر می نماید که در آن به صورت دقیق تمامی شرایط و ضوابط را مورد بررسی قرار می دهد. بایستی این نکته را به خاطر داشته باشید که مطالعه دفترچه آزمون شرکت نفت الزامی است اما از آنجا که بررسی تمامی نکات آن نیازمند سپری کردن وقت زیادی است ، پیشهاد می کنیم که نکات کلیدی استخدامی شرکت نفت را از مشاورین متخصص استخدامی مرکز مشاوره بخواهید. مشاوران می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن کامل ترین و جامع ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهند.

برای کسب آگاهی در مورد دفترچه آزمون شرکت نفت و هر گونه سوال در زمینه آزمون استخدامی شرکت نفت با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار:

در جامعه ما بسیاری از افراد با توجه به مدر خود سرکار نمی روند یا اینکه علاقه ای به کار و شغل خود ندارند. دلیل این امر استفاده نکردن از مشاوره شغلی درست و اصولی است. در یک مشاوره شغلی فرد با چگونگی راه اندازی یک کسب و کار متعلق به خود آشنا می شود. مراحل آن را دقیق یاد می گیرد و هزینه های مالی آن را می تواند با راهکارهایی که مشاوران شغلی در اختیار او قرار می دهند بدون هیچ مشکلی حل نمایند.

وام صندوق کارآفرینی یکی از راهکارهای تأمین سرمایه اولیه برای راه اندازی کسب و کار است که شرایط و مراحل آن با توجه به هر فرد متفاوت است و به دلیل تقاضای زیاد برای دریافت آن اقدام سریع جهت طی مراحل آن و دریافت آن لازم است.

بنابراین برای استفاده از مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار و اطلاع از شرایط، مراحل و نحوه دریافت وام صندوق کارآفرینی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

اخبار لحظه به لحظه استخدام و عضویت در کانال تلگرام:

انتخاب شغل و کسب اطلاعات لازم برای ورود به آن از اقدامات ضروری در زندگی هر فرد می باشد چرا که شغل یک فرد با آینده و موقعیت زندگی وی وابسته و در ارتباط است. از این رو قبل از ورود به یک شغل و یا آگاهی از موقعیت های شغلی خوب که در آگهی های استخدام اعلام می شوند، بسیار مهم است.

بنابراین برای اطلاع از آخرین و جدیدترین فرصت های شغلی و استخدام در سازمان های دولتی و خصوصی در کانال تلگرام استخدام خانه مشاوره عضو شوید.

 

برای مشاوره مشاوره استخدام شرکت نفت ۹۷ از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹ ۹۰۷ ۱۹ ۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر به شما مشاوره می دهد:

  • زمان ثبت نام آزمون استخدامی در شرکت نفت ۹۷، شرایط عمومی ثبت نام آزمون استخدامی در شرکت نفت ۹۷، استخدام در پالایشگاه ، استخدام شرکت نفت ، آزمون استخدامی شرکت نفت ، استخدام پتروشیمی و شرکت نفت عسلویه 
  • شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت ۹۷، قبولی آزمون استخدامی در شرکت نفت ۹۷ ، نمونه سوالات آزمون شرکت نفت ، استخدام پتروشیمی ماهشهر ، استخدام پتروشیمی خراسان شمالی
  • استخدام پتروشیمی بوشهر ، استخدام در ارگان های رسمی و غیر رسمی، اخبار لحظه به لحظه استخدام در شرکت نفت ۹۷
  • مشاوره تلفنی ثبت نام آزمون شرکت نفت ۹۷ و موضوعات مرتبط با آن، مشاوره شغلی و راه اندازی کسب و کار

شاید شما دوست داشته باشید: