پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.


پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب حتی روزهای تعطیل
بدلیل شلوغی تماس، چندین بار شماره گیری کنید
خطوط سالم می باشند.

برای اعلام خرابی تماس و ارتباط با مشاور با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان
خانه مشاوره

مشاوره ثبت نام کنکور دکتری ۹۸

مشاوره ثبت نام کنکور دکتری ۹۸

  • مشاوره ثبت نام کنکور دکتری ۹۸، زمان و شرایط ثبت نام کنکور دکتری ۹۸ ، ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ دانشگاه آزاد ، دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ 
  • معرفی منابع کنکور دکتری، مقایسه آزمون ها و کلاس های کنکور دکتری ۹۸ ، ثبت نام آزمون دکتری ۹۷-۹۸
  • شرایط ثبت نام دکتری بدون کنکور، مصاحبه دکتری ۹۸ ، ثبت نام آزمون دکتری ۹۸
  • مشاوره تلفنی کنکور دکتری ۹۸ ، زمان ثبت نام کنکور دکتری ۹۸

برای مشاوره ثبت نام کنکور دکتری ۹۸ از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

مشاوره ثبت نام کنکور دکتری ۹۸:

متاسفانه بسیاری از داوطلبان کنکور دکتری ۹۸ ، اطلاع دقیقی از شرایط ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۸ و نحوه مصاحبه و امتیاز دهی روز مصاحبه را ندارند و در نتیجه نمی توانند در کنکور دکتری موفق شوند.

از آنجایی که کنکور دکتری ۹۸ دانشگاه سراسری با دانشگاه آزاد ادغام شده است، داوطلبان ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ دانشگاه آزاد نیز بایستی همانند متقاضیان ثبت نام آزمون دکتری ۹۷-۹۸ دانشگاه های سراسری، دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ را به دقت مطالعه نمایند. با توجه به حجم زیاد دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ ، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه در کوتاه ترین زمان و مشاوره در زمینه ی ثبت نام و انتخاب رشته کنکور دکتری ۹۸  با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای دریافت دفترچه ثبت نام کنکور دکتری ۹۸ و مشاوره در زمینه ثبت نام کنکور دکتری ۹۸ می توانید با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

ثبت نام کنکور دکتری 98
ثبت نام کنکور دکتری ۹۸

ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ دانشگاه آزاد:

با وجود ادغام شدن آزمون های دکتری سراسری و آزاد، داوطبان پس از اعلام نتیجه اولیه بایستی به صورت مجزا جهت انتخاب رشته دکتری ۹۸ سراسری و دانشگاه آزاد اقدام نمایند. بنابراین توصیه می شود جهت اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام کنکور دکتری ۹۸ ، زمان ثبت نام دکتری ۹۸ و نحوه صحیح انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد با مشاورین دکتری مرکز تماس حاصل نمایید تا ضمن راهنمایی شما از زمان ثبت نام کنکور دکتری ۹۸ آگاهی یابید.

اگر سوالی در زمینه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ دانشگاه آزاد ذهنتان را به خود مشغول کرده است، با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

زمان ثبت نام کنکور دکتری ۹۸:

آگاهی از زمان ثبت نام کنکور دکتری ۹۸ امری بسیار ضروری است چرا که فراموشی بازه زمانی ثبت نام آزمون دکتری ۹۷-۹۸ شما را یکسال از کنکور و کیلومترها از اهدافتان دور خواهد کرد. به همین منظور پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از زمان ثبت نام کنکور دکتری ۹۸ با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از زمان دقیق ثبت نام کنکور دکتری ۹۸ می توانید با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸:

دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ ، از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود. از آنجایی که مطالعه دقیق دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ ضروری است اما بسیاری از داوطلبان به دلیل حجم زیاد مطالب دفترچه از خواندن دقیق آن سرباز می زنند. پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط، ضوابط، رشته ها و مواد امتحانی آزمون دکتری ۹۸ در کوتاه ترین زمان ممکن با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای آگاهی از کلیه مواد مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ در کوتاه ترین زمان می توانید با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام و زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۸:

داوطلبانی که می خواهند برای ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ اقدام نمایند بایستی در مقطع ارشد فارغ التحصی شده باشند و یا تا آخر شهریور ماه از پایان نامه خود دفاع و فارغ شوند. با توجه به اینکه شما در تعداد رشته های خاصی می توانید در کنکور دکتری ۹۸ شرکت نمایید، آگاهی از این رشته ها بسیار حائز اهمیت است.

زمان برگزاری کنکور دکتری ۹۸ دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد در اسفندماه است و داوطلبان پس از حضور در کنکور دکتری ۹۸ باید منتظر اعلام نتیجه کنکور دکتری ۹۸ باشند و سپس اقدام به انتخاب رشته دکتری ۹۸ دانشگاه سراسری و آزاد (به صورت جداگانه) نمایند و در صورتی که دعوت به مصاحبه شوند می توانند خود را برای مصاحبه دکتری ۹۸ آماده نمایند. پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام و کنکور دکتری ۹۸ و نحوه مصاحبه دکتری ۹۸ با مشاورین خانه مشاوره تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی از شرایط ثبت نام و زمان برگزاری آزمون دکتری ۹۸ می توانید با مشاوران تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

مصاحبه دکتری ۹۸:

همانطور که می دانید برای قبولی در دانشگاه ها در مقطع دکتری، ابتدا باید در کنکور دکتری ۹۸ دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد شرکت نمایید و سپس خود را برای مصاحبه دکتری آماده نمایید.

۵۰ درصد قبولی شما در مقطع دکتری بستگی به مصاحبه شما در روز مصاحبه تخصصی دکتری ۹۸ دارد. به عبارتی هرچه قدر که بتوانید امتیاز بالاتری در مرحله ی مصاحبه دکتری ۹۸ ، کسب نمایید، احتمال قبولی تان افزایش می یابد.

اکثر داوطلبان دکتری ۹۸ قبل از آزمون دکتری می توانند روزمه ی خود را تقویت نمایند تا در روز مصاحبه تخصصی بیشترین امتیاز را کسب نمایند. از این رو  اطلاع از آئین نامه ارزیابی مصاحبه شوندگان دکتری ۹۸ و نحوه مصاحبه تخصصی دکتری Ph.D) 98) به شما کمک خواهد کرد که در بهترین دانشگاه در مقطع دکتری قبول شوید.

از آنجا که مصاحبه تخصصی دکتری ۹۸ سهم بسزایی در قبولی شما دارد، پیشنهاد می کنیم جهت اطلاع دقیق از مصاحبه دکتری ۹۸ و نحوه امتیازدهی روز مصاحبه با مشاورین دکتری تخصصی مرکز تماس حاصل فرمایید تا شما را راهنمایی نمایند.

جهت اطلاع از مصاحبه دکتری ۹۸ اینجا کلیک نمایید.

برای آگاهی از کلیه شرایط و ضوابط مصاحبه دکتری ۹۸ با مشاوران دکتری تخصصی خانه مشاوره تماس بگیرید.

مشاوره کنکور دکتری ۹۸:

بسیاری از داوطلبان کنکور دکتری ۹۸ همواره به دنبال بهترین منابع کمک آموزشی هستند و می خواهند به راحتی در کنکور دکتری ۹۸ قبول شوند.

کنکور دکتری ۹۸ شامل دو مرحله است که مرحله ی اول آزمون کتبی  می باشد و مرحله ی دوم، مصاحبه تخصصی دکتریPh.D) 98) می باشد. بنابراین داوطلبان کنکور دکتری ۹۸ باید اطلاع دقیقی از نحوه ی مصاحبه دکتری داشته باشند، تا بتوانند پس از دعوت شدن به مصاحبه، امتیاز لازم را کسب نمایند.

توجه داشته باشید که برای قبولی در دانشگاه در کنکور دکتری ۹۸ دو عامل آزمون کتبی و مصاحبه مؤثر است. که شما باید خود را برای هر دو مورد آماده نمائید. بنابراین توصیه می گردد با مشاورین کنکور دکتری ۹۸ مرکز تماس حاصل فرمائید تا بهترین منابع کمک آموزشی و تستی را به شما معرفی نموده و شما را با نحوه ی مصاحبه تخصصی دکتری (Ph.D) هر رشته آشنا نمایند.

برای مشاوره کنکور دکتری ۹۸ با مشاوران دکتری تخصصی خانه مشاوره تماس بگیرید.

مقایسه آزمون های آزمایشی و کلاس های کنکور دکتری ۹۸:

سؤال مشترک اکثر داوطلبان کنکور دکتری ۹۸  این است که آیا شرکت در آزمون های آزمایشی و کلاس های کنکور دکتری ۹۸ کمکی به بهبود رتبه ی آن ها در کنکور دکتری ۹۸ خواهد کرد یا خیر؟

تجربه نشان داده شده است که شرکت در آزمون های آزمایشی به شما کمک خواهد کرد که با سؤالات کنکور دکتری و جو کنکور آشنا شوید. شما می توانید جهت اطلاع از آزمون های آزمایشی مناسب و کلاس های کنکور دکتری ۹۸ با مشاورین کنکور دکتری مرکز تماس حاصل فرمائید تا شما را راهنمایی نمایند.

برای کسب آگاهی در زمینه آزمون های آزمایشی و کلاس های کنکور دکتری ۹۸ با مشاوران دکتری تخصصی خانه مشاوره تماس بگیرید.

ثبت نام بدون کنکور دکتری 98
ثبت نام بدون کنکور دکتری ۹۸

ثبت نام بدون کنکور دکتری ۹۸:

بسیاری از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسری و آزاد، اطلاع دقیقی از شرایط ثبت نام بدون کنکور دکتری را ندارد و متاسفانه این فرصت را از دست می دهند.  بنابراین توصیه می کنیم با مشاورین ثبت نام بدون کنکور دکتری ۹۸ مرکز تماس حاصل فرمایید تا اطلاع دقیقی از شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دکتری را در اختیار شما قرار داده و شما را راهنمایی نمایند.

برای کسب آگاهی در زمینه ثبت نام بدون کنکور دکتری ۹۸ با مشاوران دکتری تخصصی خانه مشاوره تماس بگیرید.

جهت اطلاع از ثبت نام بدون کنکور دکتری اینجا کلیک نمایید.


برای مشاوره ثبت نام کنکور دکتری ۹۸ از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید
خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:
  • مشاوره ثبت نام کنکور دکتری ۹۸، زمان و شرایط ثبت نام کنکور دکتری ۹۸ ، ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ دانشگاه آزاد ، دفترچه ثبت نام آزمون دکتری ۹۸ 
  • معرفی منابع کنکور دکتری، مقایسه آزمون ها و کلاس های کنکور دکتری ۹۸ ، ثبت نام آزمون دکتری ۹۷-۹۸
  • شرایط ثبت نام دکتری بدون کنکور، مصاحبه دکتری ۹۸ ، ثبت نام آزمون دکتری ۹۸
  • مشاوره تلفنی کنکور دکتری ۹۸ ، زمان ثبت نام کنکور دکتری ۹۸
شاید شما دوست داشته باشید.