زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی
  • تاریخ اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان، سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان
  • معرفی مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • سامانه ی تلفنی اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم

نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) کی اعلام می شود؟

آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم در اردیبهشت ماه 96 برگزار شد و نتایج آن بعد از برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی اعلام خواهد شد. از آنجا که آزمون مدارس نمونه ی دولتی هر استان به طور جداگانه برگزار می شود، شما می توانید با مشاورین مدارس تیزهوشان و نمونه ی دولتی مرکز تماس بگیرید تا زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان استعدادهای درخشان را به شما اعلام نمایند.

همچنین مشاورین مدارس تیزهوشان مرکز، احتمال قبولی شما در هر یک از مدارس تیزهوشان را بر اساس درصدهای دروس شما در روز آزمون تیزهوشان بررسی نموده و به شما اعلام خواهند کرد. در ضمن شما می توانید در کانال تلگرام خانه مشاوره عضو شوید تا از اخبار جدید در ارتباط با زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و اطلاعیه های رسمی سازمان آموزش و پرورش کشور با خبر شد.

و به محض اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، کارنامه ی خود را در سایت رسمی مدارس تیزهوشان مشاهده نموده و در صورت قبولی در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در مدرسه ی مورد نظر اقدام نمائید. در نظر داشته باشید که شما می توانید از مشاورین مدارس مرکز بخواهید که لیست مدارس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور را در اختیار شما قرار دهند و اطلاعات کافی از هر مدرسه را در اختیار شما قرار داده تا شما فرزندتان را در بهترین مدرسه ثبت نام نمائید و آینده ی تحصیلی درخشانی برای دانش آموز خود رقم بزنید.

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

  • زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان، تاریخ اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی
  • معرفی مدراس برتر دولتی و غیر انتفاعی سراسر کشور، بررسی احتمال قبولی شما در آزمون تیزهوشان
  • مشاوره تلفنی زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، مشاوره تلفنی مدارس برتر سراسر کشور و هر سؤالی که پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و موضوعات مرتبط با آن که ممکن است برایتان پیش آید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان (سمپاد) استعدادهای درخشان میتوانید در کانال خانه مشاوره عضو شوند.

تماس با مشاور
اعلام خرابی تماس