ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت
بدون گرفتن کد با شماره

 9099071975 

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل

ارتباط با مشاورین مرکز از طریق تلفن ثابت
بدون گرفتن کد با شماره

 9099071985 

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل

برای اعلام خرابی تماس با شماره
021-42258
تماس حاصل فرمایید

پاسخگویی از ساعت 8 صبح تا 1 شب
حتی ایام تعطیل
با یک تماس آگاهانه عمل کنید
خانه مشاوره ایرانیان

ادامه تحصیل در کانادا

ادامه تحصیل در کانادا

 • ادامه تحصیل در کانادا، سیستم آموزشی کانادا، دوره های تحصیلی در کانادا، مدارس کانادا، هزینه تحصیل در کانادا
 • بورسیه تحصیلی در کانادا ، کار دانشجویی در کانادا، پزشکی کانادا ، اقامت کانادا بعد از تحصیل
 • مدارک لازم برای تحصیل در کانادا ، حداقل نمره لازم در تافل و آیلتس برای مهاجرت تحصیلی به کانادا
 • مشاوره تلفنی، اقامت در کانادا با کمترین هزینه ، دندانپزشکی کانادا ، فرصت ادامه تحصیل در کانادا

برای مشاوره در زمینه ادامه تحصیل در کانادا از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

فرصت طلایی ادامه تحصیل در کانادا

کانادا، کشوری زیبا در شمال قاره آمریکای شمالی که به آن کشور مهاجران هم می گویند. اگر جمعیت این کشور را حدوداً ۳۷ میلیون در نظر بگیریم، تقریباً ۲۰% ( حدود ۷/۵ میلیون نفر آن را مهاجران تشکیل می دهند). جالب است بدانید که تا قبل از قرن بیستم، اکثر مهاجران کانادا را غرب نشینانی مانند آمریکا، آلمان و ایتالیا تشکیل می دادند، اما امروزه با تغییر موج مهاجرت به این کشور از آسیا، چین و ایران در لیست برترین های این گروه قرار گرفته اند.

ادامه تحصیل در کانادا، یکی از روش های اخذ اقامت در این کشور است که محبوبیت بسیاری دارد زیرا کانادا یکی از کشورهایی است که امکانات تحصیلی بسیاری را برای دانش آموزان و دانشجویان فراهم می کند، به طوری که اگر سری به فهرست ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان بزنید، اسامی ۲۱ دانشگاه برتر کانادا را مشاهده خواهید کرد. اما اگر قصد اخذ اقامت کانادا به روش ادامه تحصیل را دارید، پیشنهاد می کنیم موضوعات زیر را مورد بررسی قرار دهید.

 • سیستم آموزشی کانادا

با علم به اینکه کشور کانادا یکی از پیشرفته ترین سیستم های آموزشی را دارد، بایستی بگوییم چهار سطح پیش دبستانی، دبستان، متوسطه و کالج/ دانشگاه، سطوح آموزشی کانادا را تشکیل می دهند. جالب است بدانید که یک سال تحصیلی در اکثر نقاط کانادا در مقطع پیش دبستانی به صورت رایگان است و این در حالی است که در برخی از ایالت ها مثل سسکچوان، انتاریو، کبک، آلبرتا و مانیتوبا مابقی سال های دوره پیش دبستانی نیز به صورت رایگان خواهد بود.

تحصیل در کشور کانادا برای تمامی کودکان بالاجبار است و این دوره شش سال تحصیلی را در بر می گیرد. مقطع متوسطه نیز به دو دوره متوسطه اول و دوم تقسیم می شود که در مقطع متوسطه اول، دو سال و در مابقی استان ها به جز انتاریو، مقطع متوسطه دوم چهار سال به طول می انجامد.

کالج در کانادا دوره ی آمادگی برای ورود به دانشگاه هاست. امکان ادامه تحصیل در دانشگاه ها در مقاطع مختلف تحصیلی مانند کارشناسی، ارشد و دکتری وجود دارد.

از جمله موارد جالب توجه در سیستم آموزشی کانادا، وجود مدارس فنی و حرفه ای است که دانش آموز را برای ورود به بازار کار آماده می کنند.

جهت آگاهی از سیستم آموزشی کانادا، پیشنهاد می کنیم که با مشاوران با تجربه مهاجرت و اخذ اقامت تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

 • دوره های تحصیلی در کانادا

اگر قصد ادامه تحصیل در کالج و یا دانشگاه ها را دارید بایستی از دوره های تحصیلی در کانادا اطلاع داشته باشید. به طور خلاصه می توان دوره های تحصیلی در کانادا را به صورت کالج، دوره قبل از کارشناسی (Pre-Bachelor)، دوره کارشناسی (Bachelor)، دوره قبل از ارشد (Pre-Master)، دوره ارشد (master) و دکتری (Doctoral Degree) دسته بندی کرد.

پیشنهاد ما این است که برای کسب اطلاعات جامع در زمینه دوره های تحصیلی در کانادا با مشاوران حرفه ای مهاجرت و اخذ اقامت تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

 • مدارس کانادا

مدارس کانادا در دو دسته کلی جای می گیرند. مدارس دولتی و مدارس خصوصی.

مدارس دولتی برای شهروندان و دارندگان کارت اقامت دائم، رایگان هستند نکته جالب توجه در مورد مدارس کانادا این است که در این مدارس محصلان کانادایی و بین المللی در یک کلاس درس می خوانند و این موضوع یک موقعیت عالی را برای تقویت زبان انگیسی فراهم می کند.

پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط تحصیل در مدارس کانادا با مشاوران متخصص مهاجرت و اخذ اقامت تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

نام دانشگاهواقع در شهرسایر اطلاعات
دانشگاه مک گیلMcGill universityمونترالموارد مورد نیاز جهت پذیرش نمره زبان بالا و رزومه غنی
دانشگاه تورنتوUniversity of Torontoتورنتوبهترین دانشگاه کانادا
دانشگاه بریتیش کلمبیاUniversity of British Columbiaونکومهرتبه ۴۷ جهانی
دانشگاه آلبرتاUniversity of Albertaادمونتولرتبه ۹۴ جهانی

 

برای آگاهی از کلیه دانشگاه های کانادا می توانید با مشاوران باتجربه مهاجرت خانه مشاوره تماس بگیرید.

 • هزینه تحصیل در کانادا

همان طور که ذکر کردیم، مدارس کانادا به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم می شوند. شهریه مدارس دولتی برای شهروندان کانادا و دارندگان اقامت دائم رایگان است ولی سایر دانش آموزان موظف به پرداخت شهریه هستند. اگر شهریه مبنا را در مدارس دولتی ۱۴هزار دلار در نظر بگیریم، شهریه مدارس غیر انتفاعی معمولاً دو برابر این مقدار است. با توجه به این که شهریه دانشگاه ها با هم تفاوت دارد، امکان تغییر شهریه در هر سال وجود دارد.

پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شهریه مدارس و دانشگاه ها و تخمین هزینه تحصیل در کانادا با مشاوران باتجربه مهاجرت و اخذ پذیرش تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

 • بورسیه تحصیلی در کانادا

به طور کلی سه نوع کمک هزینه ی تحصیلی در کانادا وجود دارد که عبارتند از اسکولارشیپ (Scholarship)، گرنت(Grant) و بورسیه (Bourse). اسکولارشیب با توجه به شرایط درسی، استعداد، رزومه و نمراتt به دانش آموزان مستعدt از طرف دانشگاه اهدا می شود که از جمله تفاوت های آن با گرنت و بورسیه این است که گرنت و بورسیه به دانشجویان که نیاز مالی دارند، بدون توجه به استعداد تحصیلی اهدا می شود.

برای آگاهی از شرایط اخذ اسکولارشیپ، گرنت و بورسیه می توانید با مشاوران متخصص اخذ بورسیه تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

 • کار دانشجویی در کانادا

مسلماً یکی از دغدغه های داوطلبان ادامه تحصیل در کانادا این است که چگونه می توانند از عهده ی هزینه های زندگی در کانادا بربیایند و آیا اجازه ی کار دانشجویی را خواهند داشت؟ اگر بخواهیم که به طور کلی به بررسی کار دانشجویی در کانادا بپردازیم، می توانیم کار را به دو دسته تقسیم بندی کنیم : کار در دانشگاه ها و کار در سایر مراکز.

اگر شما دانشجوی تمام وقت در دانشگاه معتبر بوده، شماره بیمه اجتماعی ( SIN) را داشته و اجازه تحصیل نیز داشته باشید، امکان کار در دانشگاه را خواهید داشت. البته اگر دستیار پژوهش یا محقق باشید، استثنائاتی برای شما وجود خواهد داشت که پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از آن ها با مشاوران با تجربه مهارت و اخذ بورسیه تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

برای کار در سایر مراکز نیز شرایطی در نظر گرفته می شود که از مهم ترین این شرایط می توان به اشتغال به تحصیل در مراکز فنی حرفه ای نام برد. با توجه به این که برای کار دانشجویی، حداکثر زمانی در هر هفته مشخص می شود، پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از شرایط، ضوابط و میزان ساعات کار دانشجویی در کانادا با مشاوران متخصص اخذ بورسیه تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

فرصت طلایی اخذ بورسیه تحصیلی کانادا
فرصت طلایی اخذ بورسیه تحصیلی کانادا
 • پزشکی کانادا

پزشکی از جمله رشته های پرطرفدار است که در سال های گذشته، امکان پذیرش بدون کنکور از طریق پردیس های ایران وجود داشت، اما مطابق قوانین جدید تحصیل بدون کنکور تنها از طریق اخذ پذیرش در سایر کشورها صورت می گیرد. یکی از کشورهای مطرح در این زمینه، کشور کانادا است که همواره شرایطی را برای پذیرش در نظر می گیرد.

پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از کلیه شرایط پذیرش در رشته پزشکی در کانادا با مشاوران اخذ بورسیه و پذیرش تحصیلی خانه مشاوره تماس بگیرید.

 • اقامت دائمی کانادا بعد از تحصیل

اگر در فکر اخذ اقامت دائم هستید، اقامت دائم پس از تحصیل، یکی از روش هایی است که می توانید بر روی آن فکر کنید. البته در قدم اول بایستی شما را با سیستم اکسپرس اینتری (Express Entry) آشنا کنیم. اکسپرس اینتری، سیستمی مدیریتی است که به بررسی شرایط افراد متقاضی اخذ اقامت دائم می پردازد. اکسپرس اینتری سه برنامه FSTC ,FSWC, CES را شامل می شود که اگر شرایط مد نظر یکی از این برنامه ها را داشته باشید، می توانید نسبت به ثبت نام در اکسپرس اینتری اقدام کنید. در واقع اساس سنجش در این سیستم، رتبه بندی بر اساس امتیازهای کسب شده است.

اگر تصمیم خود را برای اخذ اقامت در کانادا گرفته اید، پیشنهاد می کنیم که در این زمینه با مشاوران با تجربه مهاجرت و اخذ اقامت خانه مشاوره تماس بگیرید.

 • مدارک لازم برای تحصیل در کانادا

شاید فکر کنید که اولین مدرکی که برای ادامه تحصیل در کانادا نیاز است، مدرک زبان انگلیسی است. اما جالب است بدانید که در ایالت کبک مدرک زبان معتبر فرانسه، برای ادامه ی تحصیل نیاز است.

پیشنهاد می کنیم برای آگاهی از حداقل نمره ی لازم در آزمون های معتبر زبان انگلیسی ( مثل تافل وایکتس) و فرانسوی با مشاوران حرفه ای مهاجرت خانه مشاوره تماس بگیرید.


برای مشاوره در زمینه ادامه تحصیل در کانادا از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۷۵ تماس حاصل نمایید.
پاسخگویی از ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل
به دلیل شلوغی خطوط در صورت شنیدن بوق اشغال مجددا تلاش نمایید

خانه مشاوره در موضوعات زیر شما را راهنمایی می کند:

 • ادامه تحصیل در کانادا، سیستم آموزشی کانادا، دوره های تحصیلی در کانادا، مدارس کانادا، هزینه تحصیل در کانادا
 • بورسیه تحصیلی در کانادا ، کار دانشجویی در کانادا، پزشکی کانادا ، اقامت کانادا بعد از تحصیل
 • مدارک لازم برای تحصیل در کانادا ، حداقل نمره لازم در تافل و آیلتس برای مهاجرت تحصیلی به کانادا
 • مشاوره تلفنی، اقامت در کانادا با کمترین هزینه ، دندانپزشکی کانادا ، فرصت ادامه تحصیل در کانادا
شاید شما دوست داشته باشید.